Domov / Termokamery
Kategórie
Výrobcovia
Voliteľný boxík #1
ĽUDIA, objednávajte!

Väčšina produktov, ktoré na týchto stránkach ponúkame, sú tzv. na objednávku. To však neznamená, že by sa jednalo o nedostupné, alebo okrajové produkty. Opak je pravdou! Jedná sa ale zvyčajne o drahé meracie prístroje alebo prístrojovú techniku, ktorú nie je možné držať skladom. Je však bežne dostupná na objednávku.

Teda - nebojte sa opýtať! Sme tu k dispozícii pre vás, na druhej strane týchto stránok, pripravení vám poskytnúť cenovú ponuku a zaistiť dodanie potrebného vybavenia.

DOPYTOVAŤ

 

Dron DJI Mavic 2 Enterprise DUAL


Žiadne hodnotenie. Kód: ab0141 Produktové číslo: 6958265183867 + Školenia zadarmo Akcia Odporúčame
Dron z kategórie DJI Enterprise s názvom Mavic 2 Enterprise Dual prináša možnosť cenovo dostupného snímkovania vo viditeľnom spektre s RGB kamerou umožňujúcou 4K video, 12 MPx fotografie a zároveň i v infračervenom pásme s termokamerou FLIR (160 x 120 px)
Výrobca:
Dostupnosť: SKLADOM
Zlacnené z 3.024,87 € s DPH (Naša normálna cena.)
teraz len
2.333,30 € bez DPH
2.823,29 € s DPH
 
Porovnať Prihláste sa pre prístup do zoznamu tovaru.
Dron DJI Mavic 2 Enterprise DUAL

Nové spojenie klasickej RGB kamery a termokamery na platforme Mavic 2

Spoločnosť DJI prináša nový dron z kategórie DJI Enterprise pre industriálne inšpekcie a vyhľadávacie, protipožiarne a záchranné operácie s termokamerou FLIR založený na koncepte DJI Mavic 2 Enterprise. Na gimbále dronu je jednak klasická RGB kamera, jednak termokamera (termovízna kamera) od spoločnosti FLIR. Obe tieto kamery majú spoločnú trojosú stabilizáciu pomocou kvalitného gimbálu z dielne spoločnosti DJI.

Parametre RGB kamery

  • 4K rozlíšenie videa
  • možnosť robiť 12 MPx fotografie
  • možnosť uloženia GPS dát do EXIFu

Parametre termokamery FLIR

  • nechladený VOx mikrobolometer s rozlíšením 160 x 120 px (s výsledným obrázkom 640 x 320 px)
  • možnosť živého náhľadu,
  • funkcia MSX, t.j. prelínanie kriviek z RGB kamery do obrazu termokamery
  • možnosť merania teploty v určitom bode (teda spot meter)
  • alebo meracia funkcia oblasť (minimum a maximum teploty v oblasti)

Ďalšie vylepšenie prišlo v oblasti úložného priestoru. 24 GB pamäť sa nachádza priamo v internom úložisku v tele dronu. Problémy so zabudnutou SD kartou tak odpadávajú, pokiaľ ale aj tak potrebujete ukladať dáta na microSD kartu, tak port pre ňu tu zostal.

Ovládanie

Mavic 2 Enterprise Dual sa ovláda z profesionálnej aplikácie DJI Pilot, váži iba 899 g a dostal ďalšie, nižšie uvádzané vylepšenia, ktoré zjednodušujú let a robia ho omnoho bezpečnejším.

DJI AirSense

DJI AirSense je systém na predchádzanie kolíziám s inými dronmi. Aplikácia získava dáta v reálnom čase od ostatných dronov v leteckom priestore. Zamedzuje tak tomu, že sa dostanete do nebezpečnej blízkosti ostatných dronov, alebo sa s nimi dokonca zrazíte. Navyše možno na rad DJI Mavic 2 Enterprise voliteľne nasadiť majáčik, dron tak bude lepšie viditeľný aj vami (čo oceníte najmä pri záchranných operáciách, protipožiarnych zásahoch s prítomnosťou dymu a pod.).

Prihlásenie sa do dronu

Detekcia prekážok teraz funguje až v 8 smeroch a to vďaka 2 infračerveným senzorom na stranách dronu a 8 kamerám na spodku, chrbte aj vrchu dronu. Ďalej je k dispozícii Advanced Pilot Assistance system, ktorý sa postará o hladký a autonómny prelet stiesnenými priestormi, prípadne o zastavenie dronu pred prekážkou.

Vylepšená detekce překážek

Detekce překážek nyní funguje až v 8 směrech a to díky 2 infračerveným senzorům na stranách dronu a 8 kamerám na spodu, zádi i vrchu dronu. Dále je k dispozici Advanced Pilot Assistance system, který se postará o hladký a autonomní průlet stísněnými prostory, případně o zastavení dronu před překážkou.

OcuSync 2.0

Inovovaná verzia predchádzajúceho veľmi úspešného, spoľahlivého a výkonného systému novo prináša nižšiu latenciu/omeškanie, možnosť oddeliť ovládacie a videofrekvencie do dvoch pásiem a rýchlejšie zahájenie návratu domov po prípadnej strate signálu.

Inteligentné batérie

Nová inovovaná inteligentná batéria má v sebe teraz integrovaný systém pre vlastné zahrievanie. Umožňuje tak poskytovať dostatočný výkon i v nižších vonkajších teplotách.

Discreet mode

Pre diskrétne a nerušené lety, kedy nie je potrebné osvetlenie dronu, sa vďaka tomuto módu dá osvetlenie kompletne vypnúť.

EXIF

Urobené videá a fotografie sa teraz spájajú s GPS súradnicami, dátumom a časom urobenia. GPS dáta sa automaticky uložia k urobenému materiálu.

Ďalej je k DJI Mavic 2 Enterprise Dual možné pripojiť tiež svetlo, reproduktor a maják, rovnako ako pri klasickom DJI Mavic 2 Enteprise (verzia bez termokamery).

V našich podmienkach...

V našich podmienkach je tento dron aktuálne najpoužívanejší na vyhľadávanie vysokej zveri (napr. srnčiat) pred kosbou, alebo pri pátracích akciách hasičov či polície...

Profesionálne drony DJI od priameho zastúpenia

Spoločnosť W-Technika Group s.r.o. je priamym dovozcom techniky DJI s označením DJI Enterprise pre ČR a SR. Špecializujeme sa na drony, ktoré sú určené na profesionálne nasadenie v oblasti priemyselných inšpekcií, protipožiarnych zásahov, pátracích akcií a pod.

DJI Enterprise pro ČR

Svojim zákazníkom ponúkame nielen dron DJI so všetkým dostupným príslušenstvom, ale tiež celý proces od zaškolenia a poradenstva, až po prevedenie procesom získania leteckého oprávnenia (licencia) na ÚCL (úrad pre civilné letectvo). Poprípade aj získanie certifikácie „technik diagnostik – termografia“ na termovíznu inšpekciu a ďalšie."

Súbory

Štítky
Doplnky a súvisiace
Kód: ab0396
SKLADOM
147,26 € bez DPH
Detail
Kód: ab0428
SKLADOM
66,30 € bez DPH
Detail
Kód: ab0429
NA DOTAZ
366,30 € bez DPH
Detail
Kód: ab0431
SKLADOM
12,56 € bez DPH
Detail
Sprevádzkovanie dronu a zaškolenie pri odovzdaní Sprevádzkovanie dronu a zaškolenie pri odovzdaní Kód: ab1017
SKLADOM
Základné predstavenie modelu lietadla/bezpilotného lietadla a jeho funkcií, zoznámenie s ovládaním bezpilotného lietadla a s jeho údržbou. Diskusia nad príslušnou legislatívou a obmedzeniami letovej prevádzky, predstavenie tzv. Doplnku X.
55,19 € bez DPH
Detail
Kód: ab0432
NA DOTAZ
14,44 € bez DPH
Detail
Kód: ab1021
NA DOTAZ
24,04 € bez DPH
Detail
Kód: ab0434
SKLADOM
73,70 € bez DPH
Detail
Školenie Základy práce s termokamerou Školenie Základy práce s termokamerou Kód: ab1015
SKLADOM
Poldňové školenie pre tých, ktorí sa chcú dozvedieť ako správne ovládať termokameru, akým základných chybám sa pri meraní vyhnúť, a tiež základné postupy pri spracovaní termogramu
110,74 € bez DPH
Detail
Základný kurz lietania s dronom Základný kurz lietania s dronom Kód: ab1018
SKLADOM
Jednodňový kurz je vhodný predovšetkým pre pilotov, ktorí majú už základné skúsenosti s lietaním, a chcú rozšíriť svoje znalosti ako v oblasti právnych predpisov a terminológie vzdušného priestoru, tak znalosti v oblasti techniky, konštrukcie, prevádzky.
147,78 € bez DPH
Detail
ŠKOLENIE – PRÍPRAVA NA SKÚŠKU NA ÚCL ŠKOLENIE – PRÍPRAVA NA SKÚŠKU NA ÚCL Kód: ab1019
SKLADOM
Dvojdňový kurz je určený pre všetkých, ktorí budú prevádzkovať bezpilotné lietadlá profesionálne a čaká ich teda skôr či neskôr skúška na Úrade pre civilné letectvo (ÚCL).
444,44 € bez DPH
Detail
Stojí za pozornosť
Dron DJI Mavic 2 Enterprise ZOOM Dron DJI Mavic 2 Enterprise ZOOM Kód: ab0139 + Školenia zadarmo
NA DOTAZ
DJI Mavic 2 Enterprise je malý, ľahký, veľmi skladný, prenosný dron, ktorý je určený najmä pre oblasť záchranných, pátracích a protipožiarnych aplikácií. Nachádza ale tiež uplatnenie pri menej náročných industriálnych inšpekciách.
1.814,78 € bez DPH
Detail
+ Školenia zadarmo Akcia Odporúčame
SKLADOM
2.601,81 € bez DPH
Detail
S týmto tovarom kupujú
Kód: ab0396
SKLADOM
147,26 € bez DPH
Detail
Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.

obálka

Chcete byť informovaní o novinkách v našom sortimente?