Domov / Školenia / Školenia v oblasti dronov
Kategórie
Výrobcovia
Voliteľný boxík #1
ĽUDIA, objednávajte!

Väčšina produktov, ktoré na týchto stránkach ponúkame, sú tzv. na objednávku. To však neznamená, že by išlo o nedostupné, alebo okrajové produkty. Opak je pravdou! Ide ale zvyčajne o drahé meracie prístroje alebo prístrojovú techniku, ktorú nie je možné držať skladom. Je však bežne dostupná na objednávku.

Teda  nebojte sa opýtať! Sme tu k dispozícii pre vás, na druhej strane týchto stránok, pripravení vám poskytnúť cenovú ponuku a zaistiť dodanie potrebného vybavenia.

DOPYTOVAŤ

 

ŠKOLENIE – PRÍPRAVA NA SKÚŠKU NA ÚCL


Žiadne hodnotenie. Kód: ab1019
Dvojdňový kurz je určený pre všetkých, ktorí budú prevádzkovať bezpilotné lietadlá profesionálne a čaká ich teda skôr či neskôr skúška na Úrade pre civilné letectvo (ÚCL).
Výrobca: W-TechnikaW-Technika
Dostupnosť: SKLADOM
 
ŠKOLENIE – PRÍPRAVA NA SKÚŠKU NA ÚCL

Kurz je určený pre záujemcov z radov existujúcich hobby pilotov, ale tiež pre zamestnancov, ktorí s prevádzkou bezpilotných lietadiel (dronov) nemajú žiadne predchádzajúce skúsenosti (pri týchto sa ale pred absolvovaním skúšky očakávajú ďalšie kondičné lety).

Náplňou kurzu je najmä doplnenie chýbajúcich znalostí z oblasti legislatívy a získania vhodných návykov pre ovládanie a údržbu bezpilotných prostriedkov. V teoretickej časti je pozornosť zameraná na legislatívu spojenú s letectvom, základy meteorológie a získavania relevantných informácií zo systémov určených na prevádzku vo vzdušnom priestore ČR.

Súčasťou školenia je tiež zoznámenie s procesom podávania žiadostí na ÚCL umožňujúce prevádzku bezpilotných prostriedkov v oblastiach, kde je potrebné schválenie výnimky. Praktické lietanie na letisku pozostáva z predstavenia nutných letových zostáv nevyhnutných pre úspešné vykonanie skúšky a ich tréning.

Ďalej je súčasťou kurzu predvedenie, vysvetlenie a praktické vyskúšanie činností pilota a operátora pri rôznych druhoch leteckých prác. Podľa technickej úrovne uchádzačov sú doplnené praktické informácie ku konštrukcii bezpilotných lietadiel a súvisiace technické aspekty.

Po absolvovaní kurzu je vystavený príslušný certifikát a ponúknuté termíny certifikačnej skúšky na Úrade pre civilné letectvo.

Aktuálna ponuka kurzov a školení

Stojí za pozornosť
Školenie Prípravný kurz pre certifikáciu v termografii Školenie Prípravný kurz pre certifikáciu v t… Kód: ab1012
SKLADOM
Tento štvordňový kurz je prípravným kurzom pre zloženie príslušnej skúšky a získanie medzinárodne uznávaného profesijného certifikátu
689 € bez DPH
Detail
Školenie Základy práce s termokamerou Školenie Základy práce s termokamerou Kód: ab1015
SKLADOM
Poldňové školenie pre tých, ktorí sa chcú dozvedieť ako správne ovládať termokameru, akým základných chybám sa pri meraní vyhnúť, a tiež základné postupy pri spracovaní termogramu
124 € bez DPH
Detail
Školenie Termografická diagnostika budov Školenie Termografická diagnostika budov Kód: ab1013
SKLADOM
Celodenné školenie pre tých, ktorí sa chcú viac dozvedieť o aplikácii termokamier v stavebníctve. Toto školenie je vhodné predovšetkým pre odborníkov z oblasti stavebníctva.
166 € bez DPH
Detail
Školenie Využitie termokamier pri meraní v priemysle Školenie Využitie termokamier pri meraní v priemysle Kód: ab1014
SKLADOM
Celodenné školenie určené tým, ktorí sa chcú zoznámiť s medzinárodne platnou metodikou pre diagnostiku v priemysle.
166 € bez DPH
Detail
KURZ LETECKÉHO MAPOVANIA A 3D MODELOVANIa KURZ LETECKÉHO MAPOVANIA A 3D MODELOVANIa Kód: ab1020
SKLADOM
Špecializovaný kurz je určený pre záujemcov z radov profesionálnych prevádzkovateľov UAV, ktorí chcú rozšíriť svoju oblasť činnosti o letecké mapovanie a tvorbu 3D modelov použitím sof…
 
Detail
Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.

obálka

Chcete byť informovaní o novinkách v našom sortimente?