Domov / Drony
Kategórie
Výrobcovia
Voliteľný boxík #1
ĽUDIA, objednávajte!

Väčšina produktov, ktoré na týchto stránkach ponúkame, sú tzv. na objednávku. To však neznamená, že by išlo o nedostupné, alebo okrajové produkty. Opak je pravdou! Ide ale zvyčajne o drahé meracie prístroje alebo prístrojovú techniku, ktorú nie je možné držať skladom. Je však bežne dostupná na objednávku.

Teda  nebojte sa opýtať! Sme tu k dispozícii pre vás, na druhej strane týchto stránok, pripravení vám poskytnúť cenovú ponuku a zaistiť dodanie potrebného vybavenia.

DOPYTOVAŤ

 

KURZ LETECKÉHO MAPOVANIA A 3D MODELOVANIa


Žiadne hodnotenie. Kód: ab1020
Špecializovaný kurz je určený pre záujemcov z radov profesionálnych prevádzkovateľov UAV, ktorí chcú rozšíriť svoju oblasť činnosti o letecké mapovanie a tvorbu 3D modelov použitím softvéru Pix4D alebo Agisoft.
Výrobca:
Dostupnosť: SKLADOM
444,44 € bez DPH
537,77 € s DPH
 
Porovnať Prihláste sa pre prístup do zoznamu tovaru.
KURZ LETECKÉHO MAPOVANIA A 3D MODELOVANIa

Špecializovaný kurz pre záujemcov z radov profesionálnych prevádzkovateľov bezpilotných prostriedkov, ktorí chcú získať ďalšie skúsenosti v oblasti mapovania a tvorby 3D modelov pomocou bezpilotných lietadiel.

Teoretická časť školenia zoznamuje so spôsobmi tvorby 3D modelov a leteckého mapovania, diskutovaná je ale tiež problematika plánovania misií pre autonómne lety. V praktickej časti praktické vyskúšanie získaných informácií a tvorba vlastného modelu či mapy v príslušnom softvéri (Agisoft, Pix4D).

Veľký dôraz je kladený na zoznámenie uchádzačov s problematikou práce s príslušným softvérom, t.j. práve Pix4D a Agisoft. Aktuálna ponuka kurzov a školení.

Aktuálna ponuka kurzov a školení

Štítky
Stojí za pozornosť
Dron DJI Phantom 4 Pro Dron DJI Phantom 4 Pro
SKLADOM
DJI Phantom 4 PRO nabízí pokroučilou schopnost vyhýbání se překážkám, dále obsahuje 1" čip, který natáčí 4K video na 60 fps, či pořizuje 20 MPx fotografie.
33.000,00 € bez DPH
Detail
Dron s termokamerou - DJI Mavic 2 Enterprise (DUAL) Universal Edition Dron s termokamerou - DJI Mavic 2 Enterprise… Kód: ab0141 + Školení zdarma Akce Doporučujeme
SKLADOM
Dron z kategorie DJI Enterprise ve verzi Mavic 2 Enterprise Dual přináší možnost cenově dostupného snímkování ve viditelném spektru s RGB kamerou umožňující 4K video, 12 MPx fotografie…
63.499,00 € bez DPH
Detail
Kurz letecké termografie s použitím bezpilotních letadel Kurz letecké termografie s použitím bezpilot… Kód: ab1016
SKLADOM
Kurz je určen především pro piloty dronů, kteří chtějí rozšířit své znalosti o problematiku využití termokamer a letecké termografie. Očekává se základní znalost legislativy a problema…
18.150,00 € bez DPH
Detail
Školení - příprava na zkoušku ÚCL Školení - příprava na zkoušku ÚCL Kód: ab1019
NA DOTAZ
Jednodenní komplexní kurz je určen pro všechny, kteří budou provozovat bezpilotní letadla profesionálně a čeká je tedy dříve či později zkouška před Úřadem pro civilní letectví (ÚCL).
12.000,00 € bez DPH
Detail
Školení Základy práce s termokamerou Školení Základy práce s termokamerou Kód: ab1015
SKLADOM
Půldenní školení pro ty, kteří se chtějí dozvědět jak správně ovládat termokameru, jakým základních chybám se při měření vyhnout, a také základní postupy při zpracování termogramu
2.990,00 € bez DPH
Detail
Pix4Dmapper Pro - roční licence Pix4Dmapper Pro - roční licence Kód: ab01010
SKLADOM
Špičkový fotogrammetrický software pro zpracování obrazových dat z dronu a dalších zařízení. Roční licence k pronájmu (yearly rental license).
65.000,00 € bez DPH
Detail
Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.

obálka

Chcete byť informovaní o novinkách v našom sortimente?