Domov / Drony / 2D a 3D mapovanie
Kategórie
Výrobcovia
Voliteľný boxík #1
ĽUDIA, objednávajte!

Väčšina produktov, ktoré na týchto stránkach ponúkame, sú tzv. na objednávku. To však neznamená, že by išlo o nedostupné, alebo okrajové produkty. Opak je pravdou! Ide ale zvyčajne o drahé meracie prístroje alebo prístrojovú techniku, ktorú nie je možné držať skladom. Je však bežne dostupná na objednávku.

Teda  nebojte sa opýtať! Sme tu k dispozícii pre vás, na druhej strane týchto stránok, pripravení vám poskytnúť cenovú ponuku a zaistiť dodanie potrebného vybavenia.

DOPYTOVAŤ

 

Pix4Dmapper Pro – ročná licencia


Žiadne hodnotenie. Kód: ab01010
Špičkový fotogrametrický softvér na spracovanie obrazových dát z dronu a ďalších zariadení. Ročná licencia na prenájom (yearly rental license).
Výrobca: Pix4DPix4D
Dostupnosť: SKLADOM
2.698 € bez DPH
3.265 € s DPH
 
Pix4Dmapper Pro – ročná licencia

Spoločnosť Pix4D je producentom v súčasnej dobe zrejme najznámejšieho a najpoužívanejšieho softvéru na profesionálne 3D modelovanie, mapovanie, ortofotogrametriu a ďalšie s využitím (nielen) dronu, ktorý umožňuje transformáciu vašich (obrazových) dát do digitálnych priestorových modelov a máp.

Vaše projekty môžete spracovávať s využitím platformy cloud alebo desktopovej aplikácie.

V Pix4Dmapper Pro môžete zvýšiť hodnotu vášho projektu. Jedinečná aplikácia umožňuje prepojenie vašich pôvodných snímok s každým bodom 3D rekonštrukcie a vizuálne overí a zlepší presnosť vášho projektu.

Môžete tu vytvárať kvalitné správy, kde je poskytovaný náhľad generovaných výsledkov, podrobnosti o kalibrácii a mnoho ďalších ukazovateľov kvality projektov. Okrem toho môžete merať vzdialenosti, plochy a objemy. Je možné extrahovať dáta profilu nadmorskej výšky a robiť virtuálne inšpekcie a čo viac, môžete ľahko exportovať svoje digitálne mapy a modely do priemyselno-kompatibilných formátov na ďalšiu analýzu alebo reporting.

Ponúkaný variant softvéru je ročná licencia na jedno zariadenie.

Profesionálne drony DJI od priameho zastúpenia

Spoločnosť W-Technika Group s.r.o. je priamym dovozcom techniky DJI s označením DJI Enterprise pre ČR a SR. Špecializujeme sa na drony, ktoré sú určené na profesionálne nasadenie v oblasti priemyselných inšpekcií, protipožiarnych zásahov, pátracích akcií a pod.

DJI Enterprise pro ČR

Svojim zákazníkom ponúkame nielen dron DJI so všetkým dostupným príslušenstvom, ale tiež celý proces od zaškolenia a poradenstva, až po prevedenie procesom získania leteckého oprávnenia (licencia) na ÚCL (úrad pre civilné letectvo). Poprípade aj získanie certifikácie „technik diagnostik – termografia“ na termovíznu inšpekciu a ďalšie."

Štítky
Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.

obálka

Chcete byť informovaní o novinkách v našom sortimente?