Domov / Termokamery
Kategórie
Výrobcovia
Voliteľný boxík #1
ĽUDIA, objednávajte!

Väčšina produktov, ktoré na týchto stránkach ponúkame, sú tzv. na objednávku. To však neznamená, že by išlo o nedostupné, alebo okrajové produkty. Opak je pravdou! Ide ale zvyčajne o drahé meracie prístroje alebo prístrojovú techniku, ktorú nie je možné držať skladom. Je však bežne dostupná na objednávku.

Teda  nebojte sa opýtať! Sme tu k dispozícii pre vás, na druhej strane týchto stránok, pripravení vám poskytnúť cenovú ponuku a zaistiť dodanie potrebného vybavenia.

DOPYTOVAŤ

 

Termokamera FLIR KF6 pre hasičské vozidlá


Žiadne hodnotenie. Kód: ab0091 Premium partner FLIR
Termokamera FLIR KF6 je určená pre najnáročnejšie hasičské operácie, tomu zodpovedá krytie IP 67 a IEC. Termokamera disponuje rozlíšením 640 x 480 pixelov a teplotnou presnosťou +– 10 °C.
Výrobca: Teledyne FLIRTeledyne FLIR
Dostupnosť: NA DOTAZ
 
Termokamera FLIR KF6 pre hasičské vozidlá

FLIR KF6 je termokamera navrhnutá a vyrobená špeciálne pre hasičské aplikácie. Kamera FLIR KF6, namontovaná na hasičské vozidlá, či plošiny, poskytuje hasičom vďaka tepelnému zobrazeniu jasný pohľad aj skrz silný dym. Záchranné zbory sa tak môžu efektívnejšie zameriavať na najteplejšie oblasti a proti požiaru bojovať viac strategicky.

Jednoduchá montáž

Termokamera FLIR KF6 sa vyznačuje veľmi ľahkým ovládaním i inštaláciou. Je ľahko upevniteľná pomocou štyroch skrutiek. Vďaka možnosti pripevnenia na plošinu je tiež možné pozorovanie situácie z horného pohľadu. Kamera disponuje iba jedným káblovým konektorom (ML-C), ktorý zaisťuje napájanie.

 

Vysoká kvalita obrazu

Kamera umožňuje snímať termogramy s rozlíšením 640 x 480 pixelov pri zornom poli 69°. Tým je zaistený širokouhlý obraz s dostatočnými detailmi. Kamera disponuje tiež patentovanou funkciou vylepšenia scén FSX™, ktorá ešte zvyšuje rozlišovaciu schopnosť v snímke (detaily), čím je umožnená napr. ľahšia identifikácia osôb.

Vysoká odolnosť

FLIR KF6 je vysokoodolná termokamera, ktorá spĺňa náročnú certifikáciu CDMQ. Samozrejmosťou je krytie triedy IP 67 a veľmi vysoká odolnosť proti všetkým nárazom, vibráciám, či vlhkosti.

Sme oficiálny dodávateľ FLIR pre ČR a SR.

Súčasťou dodávky termokamery FLIR je okrem štandardného príslušenstva rad bonusov:

  • Odborné školenia v Centre termografie s certifikátom
  • Predĺžená záruka na detektor kamery na 10 rokov
  • Servis a podpora spoločnosti W-Technika ako oficiálneho zastúpenia FLIR

Sme oficiálnym zastúpením najväčšieho svetového výrobcu termokamier a termovíznych systémov, t.j. švédsko-americkej spoločnosti FLIR Systems pre ČR a SR. V rámci mnohoročnej spolupráce a zákazníckeho servisu sme od roku 2015 držiteľmi certifikátu FLIR Platinum partner..

Spoločnosť W-Technika Group s.r.o. je tiež partnerskou spoločnosťou Centra termografie, ktoré je Asociáciou technických diagnostikov (ATD ČR) schváleným školiacim pracoviskom pre oblasť “Technik diagnostik termografie”. Preto ku všetkým termokamerám ponúkame zaškolenie v rámci kurzu „Základy práce s termokamerou" práve v Centre termografie. Zákaznícky servis i zaškolenie u nás vykonávajú držitelia certifikátu „Technik diagnostik termografie”.

Spoločnosť W-Technika zaisťuje tiež technickú a odbornú podporu v priebehu procesu voľby a nákupu termokamier FLIR. Jej odborníci poskytujú zákazníkom poradenstvo v počiatočných fázach merania, vykonávajú testovacie merania a tiež sú schopní zostaviť metodiku termodiagnostického merania v podniku na mieru. V prípade záujmu o akúkoľvek z týchto služieb nás neváhajte kontaktovať.

Pozn.: Produktové snímky uvedené v galérii majú iba ilustračný charakter. V niektorých prípadoch ukazujú aj príslušenstvo, ktoré nie je zahrnuté v štandardnom balení, ale je možné ho ku kamere dokúpiť.

Súbory

Štítky
Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.

obálka

Chcete byť informovaní o novinkách v našom sortimente?