Domov / Termokamery
Kategórie
Výrobcovia
Voliteľný boxík #1
ĽUDIA, objednávajte!

Väčšina produktov, ktoré na týchto stránkach ponúkame, sú tzv. na objednávku. To však neznamená, že by išlo o nedostupné, alebo okrajové produkty. Opak je pravdou! Ide ale zvyčajne o drahé meracie prístroje alebo prístrojovú techniku, ktorú nie je možné držať skladom. Je však bežne dostupná na objednávku.

Teda  nebojte sa opýtať! Sme tu k dispozícii pre vás, na druhej strane týchto stránok, pripravení vám poskytnúť cenovú ponuku a zaistiť dodanie potrebného vybavenia.

DOPYTOVAŤ

 

Termokamera FLIR KF6 pre hasičské vozidlá


Žiadne hodnotenie. Kód: ab0091
Termokamera FLIR KF6 je určená pre najnáročnejšie hasičské operácie, tomu zodpovedá krytie IP 67 a IEC. Termokamera disponuje rozlíšením 640 x 480 pixelov a teplotnou presnosťou +– 10 °C.
Výrobca: Teledyne FLIRTeledyne FLIR
Dostupnosť: NA DOTAZ
 
Termokamera FLIR KF6 pre hasičské vozidlá

FLIR KF6 je termokamera navrhnutá a vyrobená špeciálne pre hasičské aplikácie. Kamera FLIR KF6, namontovaná na hasičské vozidlá, či plošiny, poskytuje hasičom vďaka tepelnému zobrazeniu jasný pohľad aj skrz silný dym. Záchranné zbory sa tak môžu efektívnejšie zameriavať na najteplejšie oblasti a proti požiaru bojovať viac strategicky.

Jednoduchá montáž

Termokamera FLIR KF6 sa vyznačuje veľmi ľahkým ovládaním i inštaláciou. Je ľahko upevniteľná pomocou štyroch skrutiek. Vďaka možnosti pripevnenia na plošinu je tiež možné pozorovanie situácie z horného pohľadu. Kamera disponuje iba jedným káblovým konektorom (ML-C), ktorý zaisťuje napájanie.

 

Vysoká kvalita obrazu

Kamera umožňuje snímať termogramy s rozlíšením 640 x 480 pixelov pri zornom poli 69°. Tým je zaistený širokouhlý obraz s dostatočnými detailmi. Kamera disponuje tiež patentovanou funkciou vylepšenia scén FSX™, ktorá ešte zvyšuje rozlišovaciu schopnosť v snímke (detaily), čím je umožnená napr. ľahšia identifikácia osôb.

Vysoká odolnosť

FLIR KF6 je vysokoodolná termokamera, ktorá spĺňa náročnú certifikáciu CDMQ. Samozrejmosťou je krytie triedy IP 67 a veľmi vysoká odolnosť proti všetkým nárazom, vibráciám, či vlhkosti.

Súbory

Štítky
Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.

obálka

Chcete byť informovaní o novinkách v našom sortimente?