Domov / Termokamery
Kategórie
Výrobcovia
Voliteľný boxík #1
ĽUDIA, objednávajte!

Väčšina produktov, ktoré na týchto stránkach ponúkame, sú tzv. na objednávku. To však neznamená, že by išlo o nedostupné, alebo okrajové produkty. Opak je pravdou! Ide ale zvyčajne o drahé meracie prístroje alebo prístrojovú techniku, ktorú nie je možné držať skladom. Je však bežne dostupná na objednávku.

Teda  nebojte sa opýtať! Sme tu k dispozícii pre vás, na druhej strane týchto stránok, pripravení vám poskytnúť cenovú ponuku a zaistiť dodanie potrebného vybavenia.

DOPYTOVAŤ

 

Termokamera FLIR K2 pre hasičov


1 hodnotenie Kód: ab0087 Produktové číslo: 4743254002050 Premium partner FLIR Odporúčame
Termokamera FLIR K2 je profesionálny nástroj pre hasičské zásahové akcie za dostupnú cenu. Ponúka rozlíšenie 160 x 120 pixelov a teplotnú citlivosť až 100 mK (pri 30 °C).
Výrobca: Teledyne FLIRTeledyne FLIR
Dostupnosť: SKLADOM
Zlacnené z 2.203 € s DPH (Naša normálna cena.)
teraz len
1.643 € bez DPH
1.988 € s DPH
 
Termokamera FLIR K2 pre hasičov

Cenovo dostupná termokamera pre hasičov

FLIR K2 je termokamera, ktorá je ponúkaná za veľmi dostupnú cenu, napriek tomu je to plne profesionálny nástroj a je využiteľná v hasičských záchranných zboroch. Veľkou výhodou tejto termokamery je ergonomický dizajn a ľahké ovládanie aj v rukaviciach pomocou jediného tlačidla.

Kamera je dostatočne robustná a disponuje krytím IP 67. Táto kamera je schopná prevádzky až 3 minúty aj pri teplote do +260 °C.

Patentovaná funkcia MSX®

Termokamera FLIR K2 využíva patentovanú technológiu MSX, na zvýraznenie kľúčových detailov obrazu v kombinácii termogramu a reálnej fotografie. Táto technológia vo výsledku umožňuje napríklad detekciu osôb, ktoré by inak boli ťažko nájdené alebo prosté zlepšenie orientácie v zadymenom priestore.

Univerzálny pomocník hasičov

Využitie termokamier pri hasičských operáciách poskytuje viac výhod. Veľkou výhodou je jednoznačne možnosť merania teploty objektov a vyhľadávanie napr. skrytých ložísk požiarov. Ďalšou výhodou je tiež možnosť zlepšenia orientácie v priestore, a to z toho dôvodu, že s pomocou termokamery možno „vidieť“ aj skrz dym alebo hmlu. Termokamera tiež vie odhaliť unikajúce prevádzkové kvapaliny, vyhľadať osoby po havárii, v sutinách a pod.

Vlastnosti

 • cenovo dostupná,
 • výber medzi piatimi obrazovými módmi,
 • kontrastný displej,
 • dostatočné krytie IP 67,
 • prevádzková doba batérie 4 hodiny,
 • záruka 2 roky na batérie, 5 rokov na kameru a 10 rokov na detektor termokamery.

 

Obsah balenia:

 • termokamera FLIR K2,
 • batérie (×2),
 • nabíjačka batérií
 • popruh,
 • napájací zdroj,
 • tlačená dokumentácia,
 • USB kábel.

Pevný prepravný kufor nie je súčasťou štandardného balenia!

Sme oficiálny dodávateľ FLIR pre ČR a SR.

Súčasťou dodávky termokamery FLIR je okrem štandardného príslušenstva rad bonusov:

 • Odborné školenia v Centre termografie s certifikátom
 • Predĺžená záruka na detektor kamery na 10 rokov
 • Servis a podpora spoločnosti W-Technika ako oficiálneho zastúpenia FLIR

Sme oficiálnym zastúpením najväčšieho svetového výrobcu termokamier a termovíznych systémov, t.j. švédsko-americkej spoločnosti FLIR Systems pre ČR a SR. V rámci mnohoročnej spolupráce a zákazníckeho servisu sme od roku 2015 držiteľmi certifikátu FLIR Platinum partner..

Spoločnosť W-Technika Group s.r.o. je tiež partnerskou spoločnosťou Centra termografie, ktoré je Asociáciou technických diagnostikov (ATD ČR) schváleným školiacim pracoviskom pre oblasť “Technik diagnostik termografie”. Preto ku všetkým termokamerám ponúkame zaškolenie v rámci kurzu „Základy práce s termokamerou" práve v Centre termografie. Zákaznícky servis i zaškolenie u nás vykonávajú držitelia certifikátu „Technik diagnostik termografie”.

Spoločnosť W-Technika zaisťuje tiež technickú a odbornú podporu v priebehu procesu voľby a nákupu termokamier FLIR. Jej odborníci poskytujú zákazníkom poradenstvo v počiatočných fázach merania, vykonávajú testovacie merania a tiež sú schopní zostaviť metodiku termodiagnostického merania v podniku na mieru. V prípade záujmu o akúkoľvek z týchto služieb nás neváhajte kontaktovať.

Pozn.: Produktové snímky uvedené v galérii majú iba ilustračný charakter. V niektorých prípadoch ukazujú aj príslušenstvo, ktoré nie je zahrnuté v štandardnom balení, ale je možné ho ku kamere dokúpiť.

Špecifikácia
Rozlíšenie senzora 160x120px
Teplotný rozsah -20°C až +500°C
Teplotná citlivosť 100mK
Zorné pole 47° × 35°
Ostrenie Fixní
Obrazové módy 5 režimů
Software Flir Tools
Doba provozu 4hod hod
Pádová odolnosť 2 m
Rozmery 90 x 105 x 250 mm
Súbory Štítky
S týmto tovarom kupujú
Vizuálny infračervený teplomer FLIR TG267 Vizuálny infračervený teplomer FLIR TG267 Kód: ab0034
NA DOTAZ
Vizuálny infračervený teplomer FLIR TG267 s rozlíšením senzora 160 x 120 px, teplotným rozsahom –25 °C až +380 °C a teplotnou citlivosťou <0,07 °C vypĺňa medzeru medzi IR teplomermi a …
Zlacnené z 613 € s DPH (Naša normálna cena.)
teraz len
406 € bez DPH
Detail
Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.

obálka

Chcete byť informovaní o novinkách v našom sortimente?