Domov / Termokamery
Kategórie
Výrobcovia
Voliteľný boxík #1
ĽUDIA, objednávajte!

Väčšina produktov, ktoré na týchto stránkach ponúkame, sú tzv. na objednávku. To však neznamená, že by išlo o nedostupné, alebo okrajové produkty. Opak je pravdou! Ide ale zvyčajne o drahé meracie prístroje alebo prístrojovú techniku, ktorú nie je možné držať skladom. Je však bežne dostupná na objednávku.

Teda  nebojte sa opýtať! Sme tu k dispozícii pre vás, na druhej strane týchto stránok, pripravení vám poskytnúť cenovú ponuku a zaistiť dodanie potrebného vybavenia.

DOPYTOVAŤ

 

Termokamera FLIR K2 pre hasičov


1 hodnotenie Kód: ab0087 Produktové číslo: 4743254002050 Odporúčame
Termokamera FLIR K2 je profesionálny nástroj pre hasičské zásahové akcie za dostupnú cenu. Ponúka rozlíšenie 160 x 120 pixelov a teplotnú citlivosť až 100 mK (pri 30 °C).
Výrobca:
Dostupnosť: NA DOTAZ
Zlacnené z 1.895 € s DPH (Naša normálna cena.)
teraz len
1.414 € bez DPH
1.711 € s DPH
 
Porovnať Prihláste sa pre prístup do zoznamu tovaru.
Termokamera FLIR K2 pre hasičov

Cenovo dostupná termokamera pre hasičov

FLIR K2 je termokamera, ktorá je ponúkaná za veľmi dostupnú cenu, napriek tomu je to plne profesionálny nástroj a je využiteľná v hasičských záchranných zboroch. Veľkou výhodou tejto termokamery je ergonomický dizajn a ľahké ovládanie aj v rukaviciach pomocou jediného tlačidla.

Kamera je dostatočne robustná a disponuje krytím IP 67. Táto kamera je schopná prevádzky až 3 minúty aj pri teplote do +260 °C.

Patentovaná funkcia MSX®

Termokamera FLIR K2 využíva patentovanú technológiu MSX, na zvýraznenie kľúčových detailov obrazu v kombinácii termogramu a reálnej fotografie. Táto technológia vo výsledku umožňuje napríklad detekciu osôb, ktoré by inak boli ťažko nájdené alebo prosté zlepšenie orientácie v zadymenom priestore.

Univerzálny pomocník hasičov

Využitie termokamier pri hasičských operáciách poskytuje viac výhod. Veľkou výhodou je jednoznačne možnosť merania teploty objektov a vyhľadávanie napr. skrytých ložísk požiarov. Ďalšou výhodou je tiež možnosť zlepšenia orientácie v priestore, a to z toho dôvodu, že s pomocou termokamery možno „vidieť“ aj skrz dym alebo hmlu. Termokamera tiež vie odhaliť unikajúce prevádzkové kvapaliny, vyhľadať osoby po havárii, v sutinách a pod.

Vlastnosti

 • cenovo dostupná,
 • výber medzi piatimi obrazovými módmi,
 • kontrastný displej,
 • dostatočné krytie IP 67,
 • prevádzková doba batérie 4 hodiny,
 • záruka 2 roky na batérie, 5 rokov na kameru a 10 rokov na detektor termokamery.

 

Obsah balenia:

 • termokamera FLIR K2,
 • batérie (×2),
 • nabíjačka batérií
 • popruh,
 • napájací zdroj,
 • tlačená dokumentácia,
 • USB kábel.

Pevný prepravný kufor nie je súčasťou štandardného balenia!

Sme oficiálny dodávateľ FLIR pre ČR a SR.

Súčasťou dodávky termokamery FLIR je okrem štandardného príslušenstva rad bonusov::

 • Odborné školenia v Centre termografie s certifikátom
 • Softvér Workswell ThermoElectric (pre prediktívnu údržbu) prípadne ThermoFactor (pre hodnotenie stavieb)
 • Predĺžená záruka na detektor kamery na 10 rokov
 • Servis a podpora spoločnosti W-Technika ako oficiálneho zastúpenia FLIR

Sme oficiálnym zastúpením najväčšieho svetového výrobcu termokamier a termovíznych systémov, t.j. švédsko-americkej spoločnosti FLIR Systems pre ČR a SR. V rámci mnohoročnej spolupráce a zákazníckeho servisu sme od roku 2015 držiteľmi certifikátu FLIR Platinum partner..

Spoločnosť W-Technika Group s.r.o. je tiež partnerskou spoločnosťou Centra termografie, ktoré je Asociáciou technických diagnostikov (ATD ČR) schváleným školiacim pracoviskom pre oblasť “Technik diagnostik termografie”. Preto ku všetkým termokamerám ponúkame zaškolenie v rámci kurzu „Základy práce s termokamerou" práve v Centre termografie. Zákaznícky servis i zaškolenie u nás vykonávajú držitelia certifikátu „Technik diagnostik termografie”.

Spoločnosť W-Technika zaisťuje tiež technickú a odbornú podporu v priebehu procesu voľby a nákupu termokamier FLIR. Jej odborníci poskytujú zákazníkom poradenstvo v počiatočných fázach merania, vykonávajú testovacie merania a tiež sú schopní zostaviť metodiku termodiagnostického merania v podniku na mieru. V prípade záujmu o akúkoľvek z týchto služieb nás neváhajte kontaktovať.

Pozn.: Produktové snímky uvedené v galérii majú iba ilustračný charakter. V niektorých prípadoch ukazujú aj príslušenstvo, ktoré nie je zahrnuté v štandardnom balení, ale je možné ho ku kamere dokúpiť.

Špecifikácia
Rozlíšenie senzora 160x120px
Teplotný rozsah -20°C až +500°C
Teplotná citlivosť 100mK
Zorné pole 47° × 35°
Ostrenie Fixní
Obrazové módy 5 režimů
Software Flir Tools
Doba provozu 4hod hod
Pádová odolnosť 2 m
Rozmery 90 x 105 x 250 mm
Súbory Štítky
S týmto tovarom kupujú
Termokamera FLIR E6xt pre priemysel a stavebníctvo Termokamera FLIR E6xt pre priemysel a stavebníctvo Kód: ab0448 + Školenia zadarmo Akcia Garancia najnižšej ceny
NA DOTAZ
Termokamera Flir E6xt je univerzálna termokamera určená pre základné termálne analýzy v stavebníctve a priemysle. Senzor má rozlíšenie 240 x 180 px, teplotný rozsah kamery je –20 °C až…
Zlacnené z 2.510 € s DPH (Naša normálna cena.)
teraz len
1.804 € bez DPH
Detail
Vizuálny infračervený teplomer FLIR TG267 Vizuálny infračervený teplomer FLIR TG267 Kód: ab0034 Akcia
SKLADOM
Vizuálny infračervený teplomer FLIR TG267 s rozlíšením senzora 160 x 120 px, teplotným rozsahom –25 °C až +380 °C a teplotnou citlivosťou <0,07 °C vypĺňa medzeru medzi IR teplomermi a …
Zlacnené z 623 € s DPH (Naša normálna cena.)
teraz len
431 € bez DPH
Detail
Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.

obálka

Chcete byť informovaní o novinkách v našom sortimente?