Domov / Priemyselné kamery
Kategórie
Výrobcovia
Voliteľný boxík #1
ĽUDIA, objednávajte!

Väčšina produktov, ktoré na týchto stránkach ponúkame, sú tzv. na objednávku. To však neznamená, že by išlo o nedostupné, alebo okrajové produkty. Opak je pravdou! Ide ale zvyčajne o drahé meracie prístroje alebo prístrojovú techniku, ktorú nie je možné držať skladom. Je však bežne dostupná na objednávku.

Teda  nebojte sa opýtať! Sme tu k dispozícii pre vás, na druhej strane týchto stránok, pripravení vám poskytnúť cenovú ponuku a zaistiť dodanie potrebného vybavenia.

DOPYTOVAŤ

 

Kamera USB3.0 Area Scan MV-CA003-21UM


Žiadne hodnotenie. Kód: ab0131
V situáciách, kedy sú robené kompletné snímky v rýchlom slede, sa častejšie používajú snímače pre plošné skenovanie (Area San)
Výrobca: HikvisionHikvision
Dostupnosť: NA DOTAZ
 
Kamera USB3.0 Area Scan MV-CA003-21UM

Popis produktu Kamera USB3.0 Area Scan MV-CA003-21UM

Produkty Hikvision podporujú širokú škálu priemyselne prijateľných rozhraní, ako sú GigE a USB 3.0. To zaisťuje najväčšiu prispôsobivosť pre rôzne parametre infraštruktúry, ako je vzdialenosť, kabeláž a požiadavky na šírku pásma. Konštruktérovi systému to umožňuje využiť širokú škálu softvérových a automatizačných komponentov tretích strán, ktoré najlepšie vyhovujú špecifickým potrebám.

Plošné alebo riadkové kamery?

V situáciách, kedy sú robené kompletné snímky v rýchlom slede, sa častejšie používajú snímače pre plošné skenovanie (Area Scan); pre snímanie dlhých, spojitých objektov, pohybujúcich sa pri konštantných rýchlostiach sa používajú snímače riadkové (Line Scan).

Vlastnosti produktu

  • Podpora automatického alebo manuálneho nastavenia zosilnenia, doby expozície, vyváženia bielej, korekcie gama, LUT atď.
  • Podpora HDR, aby sa zaistila rôzna doba expozície a cyklické nastavenia použitím rôznych zdrojov svetla
  • Podpora hardvérovej spúšte, softvérovej spúšte a voľného režimu spustenia
  • Podpora úpravy ROI, vylepšenie snímkovej frekvencie znížením rozlíšenia a podpora zrkadlového výstupu
  • Podporuje režimy Binning, ktoré môžu zlepšiť citlivosť fotoaparátu
  • Rozhranie USB3.0, prenosová šírka pásma až 5 Gb/s, napájanie cez USB rozhranie
  • 128 MB integrovaná vyrovnávacia pamäť, ktorá umožňuje uložiť viac cache niekoľkých obrazov pre prenos dát alebo retransmisiu obrazu v režime Burst
  • Kompatibilná s protokolom GigE Vision a štandardom GenICam s bezproblémovým pripojením k tretím stranám softvérovej platformy
  • Certifikácia CE, FCC, RoHS
Štítky
Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.

obálka

Chcete byť informovaní o novinkách v našom sortimente?