Domov / Osvetlenie
Kategórie
Výrobcovia
Voliteľný boxík #1
ĽUDIA, objednávajte!

Väčšina produktov, ktoré na týchto stránkach ponúkame, sú tzv. na objednávku. To však neznamená, že by išlo o nedostupné, alebo okrajové produkty. Opak je pravdou! Ide ale zvyčajne o drahé meracie prístroje alebo prístrojovú techniku, ktorú nie je možné držať skladom. Je však bežne dostupná na objednávku.

Teda  nebojte sa opýtať! Sme tu k dispozícii pre vás, na druhej strane týchto stránok, pripravení vám poskytnúť cenovú ponuku a zaistiť dodanie potrebného vybavenia.

DOPYTOVAŤ

 

Smart Vision Lights SOBL


Žiadne hodnotenie. Kód: ab0173
SOBL back light je plošný štvorcový spodný osvetľovač, ktorý spĺňa stupeň krytia IP 50. Je dostupný v rade rozmerových i farebných variantov. Štandardným rozmerom je štvorec 300 x 300 mm, existujú i menšie a väčšie svetlá (od 150 x 50 mm po 1200 mm x 150
Dostupnosť: NA DOTAZ
 
Smart Vision Lights SOBL

SOBL back light je plošný štvorcový spodný osvetľovač, ktorý tvorí základný štandard medzi osvetľovačmi pre strojové videnie. Je dostupný v rade rozmerových i farebných variantov. Štandardným rozmerom je štvorec 300 x 300 mm, existujú i menšie a väčšie svetlá (od 150 x 50 mm po 1200 mm x 150 mm). Farebné varianty svetla sú modrá, tyrkysová, zelená, červená, IR a biela.

  • 128 vysokovýkonných LED diód
  • 45 mm priemyselný rám s T-slotom
  • Zabudovaný driver – bez externého pripojenie k radiču
  • Kontinuálna prevádzka alebo stroboskopický režim
  • Intenzita signálu riadená analógovo prostredníctvom 0-10 V DC
  • PNP a NPN stroboskopický vstup
  • Dostupné v rôznych veľkostiach
Súbory

Štítky
Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.

obálka

Chcete byť informovaní o novinkách v našom sortimente?