Domov / Termokamery
Kategórie
Výrobcovia
Voliteľný boxík #1
ĽUDIA, objednávajte!

Väčšina produktov, ktoré na týchto stránkach ponúkame, sú tzv. na objednávku. To však neznamená, že by išlo o nedostupné, alebo okrajové produkty. Opak je pravdou! Ide ale zvyčajne o drahé meracie prístroje alebo prístrojovú techniku, ktorú nie je možné držať skladom. Je však bežne dostupná na objednávku.

Teda  nebojte sa opýtať! Sme tu k dispozícii pre vás, na druhej strane týchto stránok, pripravení vám poskytnúť cenovú ponuku a zaistiť dodanie potrebného vybavenia.

DOPYTOVAŤ

 

Vizuálny infračervený teplomer FLIR TG267


Žiadne hodnotenie. Kód: ab0034 Produktové číslo: 7332558023839
Vizuálny infračervený teplomer FLIR TG267 s rozlíšením senzora 160 x 120 px, teplotným rozsahom –25 °C až +380 °C a teplotnou citlivosťou <0,07 °C vypĺňa medzeru medzi IR teplomermi a termokamerami.
Výrobca: Teledyne FLIRTeledyne FLIR
Dostupnosť: NA DOTAZ
Zlacnené z 613 € s DPH (Naša normálna cena.)
teraz len
425 € bez DPH
514 € s DPH
 
Vizuálny infračervený teplomer FLIR TG267

Zariadenie funguje ako klasický pyrometer (vo vlnovom pásme 8 až 14 µm so zorným poľom 24:1) s dvojbodovým laserom, s ktorého prostredníctvom možno presne lokalizovať oblasť, v ktorej je prístrojom meraná teplota. Oproti klasickému pyrometru je však na farebnej obrazovke kvalitatívne zobrazené teplotné pole v okolí meranej oblasti. 

To prináša veľkú výhodu, nakoľko vďaka tomu sa možno pri bodovom meraní zamerať na najteplejšie miesto na povrchu meraného objektu. Tým sa možno vyhnúť riziku, že teplota bude meraná mimo najteplejšie miesto (tzv. hot spot), čím by mohlo dôjsť k podceneniu alebo dokonca k prehliadnutiu problému. 

Infračervený teplomer FLIR TG2675 je jednoduchý na ovládanie a umožňuje ukladať výsledky merania na následné spracovanie na 4 GB microSD, ktorá je spolu s prístrojom dodávaná. 

Prístroj je vhodný na kontrolu elektrických rozvádzačov, motorov, kompresorov, klimatizačných zariadení a pod. Svojimi parametrami a použitím však vizuálny infrateplomer nenahradzuje termokameru, výsledné snímky sú iba kvalitatívne a nemožno ich spracovať napríklad v programe FLIR TOOLS. Vždy odporúčame zvážiť, či pre dané využitie nie je vhodnejšia termokamera FLIR E4 , ktorá je ponúkaná v podobnej cenovej relácii. 

Výhody 

  • Kvalitatívne zobrazenie teplotného poľa uľahčuje lokalizáciu a meranie problematických miest.
  • Presná lokalizácia meranej oblasti pomocou dvojbodového laseru.
  • Ukladanie (nerádiometrických) dát v podobe snímok na microSD kartu.
  • Kvalitné spracovanie a mechanicky veľmi odolná konštrukcia.
  • Závit pre statív.
Špecifikácia
Rozlíšenie senzora 160x120px
Teplotný rozsah -25°C až +380°C
Teplotná citlivosť 70mK
Zorné pole 57° x 44°
Meracie funkcie Stredový bod
Doba provozu 5hod hod
Pádová odolnosť 2 m
Rozmery 210 x 64 x 81 mm
Súbory Štítky
Stojí za pozornosť
Vizuálny infračervený teplomer FLIR TG275 Vizuálny infračervený teplomer FLIR TG275 Kód: ab0462
NA DOTAZ
TG275 je prvý prístroj FLIR špeciálne navrhnutý pre profesionálov v oblasti údržby a opráv automobilov. TG275 je ideálny pre riešenie problémov týkajúcich sa batérií, relé a spínačov, …
Zlacnené z 832 € s DPH (Naša normálna cena.)
teraz len
560 € bez DPH
Detail
Pyrometr DIAS PYROSPOT série 80 Pyrometr DIAS PYROSPOT série 80 Kód: ab0319
NA DOTAZ
Prenosný pyrometer s využitím v ťažkom priemysle (pre meranie od 200 °C – napr. kovy, keramika...) s vlastnosťami ako: vysoká presnosť a minimálna doba odozvy (od 5 ms). Spektrálny roz…
 
Detail
Termokamera FLIR ONE Pro – pre mobilné telefóny Apple iPhone (s iOS) Termokamera FLIR ONE Pro – pre mobilné telef… Kód: ab0285 Premium partner FLIR Garancia najnižšej ceny
NA DOTAZ
Termokamera FLIR ONE Pro je vhodná pre pripojenie k iOS mobilným telefónom a môže byť ideálnym pomocníkom v stavebníctve. Ponúka rozlíšenie 160 x 120 pixelov, teplotný rozsah –20 °C až…
Zlacnené z 564 € s DPH (Naša normálna cena.)
teraz len
414 € bez DPH
Detail
S týmto tovarom kupujú
Termokamera FLIR K2 pre hasičov Termokamera FLIR K2 pre hasičov Kód: ab0087 Premium partner FLIR Odporúčame
SKLADOM
Termokamera FLIR K2 je profesionálny nástroj pre hasičské zásahové akcie za dostupnú cenu. Ponúka rozlíšenie 160 x 120 pixelov a teplotnú citlivosť až 100 mK (pri 30 °C).
Zlacnené z 2.203 € s DPH (Naša normálna cena.)
teraz len
1.643 € bez DPH
Detail
Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.

obálka

Chcete byť informovaní o novinkách v našom sortimente?