Domov / Termokamery
Kategórie
Výrobcovia
Voliteľný boxík #1
ĽUDIA, objednávajte!

Väčšina produktov, ktoré na týchto stránkach ponúkame, sú tzv. na objednávku. To však neznamená, že by išlo o nedostupné, alebo okrajové produkty. Opak je pravdou! Ide ale zvyčajne o drahé meracie prístroje alebo prístrojovú techniku, ktorú nie je možné držať skladom. Je však bežne dostupná na objednávku.

Teda  nebojte sa opýtať! Sme tu k dispozícii pre vás, na druhej strane týchto stránok, pripravení vám poskytnúť cenovú ponuku a zaistiť dodanie potrebného vybavenia.

DOPYTOVAŤ

 

Termokamera FLIR ONE Pro – pre mobilné telefóny Apple iPhone (s iOS)


Žiadne hodnotenie. Kód: ab0285 Produktové číslo: 812462024094 Premium partner FLIR Garancia najnižšej ceny
Termokamera FLIR ONE Pro je vhodná pre pripojenie k iOS mobilným telefónom a môže byť ideálnym pomocníkom v stavebníctve. Ponúka rozlíšenie 160 x 120 pixelov, teplotný rozsah –20 °C až +400 °C a spektrálny rozsah 8 až 14 mm.
Výrobca: Teledyne FLIRTeledyne FLIR
Dostupnosť: NA DOTAZ
Zlacnené z 564 € s DPH (Naša normálna cena.)
teraz len
414 € bez DPH
501 € s DPH
 
Termokamera FLIR ONE Pro – pre mobilné telefóny Apple iPhone (s iOS)

Termokamera FLIR ONE Pro pre iOS

Termokamera FLIR ONE Pro vám veľmi rýchlo pomôže nájsť problémy, ktoré sú ľudským okom neviditeľné. S jej pomocou možno ľahko kontrolovať elektrické panely, mechanické systémy, fasády budov alebo poškodenie vodovodu. FLIR ONE Pro ponúka veľmi ostrý a jasný obraz, ktorý je ďalej vylepšený revolučným spracovaním obrazu FLIR VividIR™. Teplotný rozsah termokamery siaha až k 400 °C a teplotná citlivosť je stanovená až 70 mK. FLIR ONE Pro iOS je vhodná pre všetky zariadenia s lightning konektorom (iPhone, iPad) a spolu s mobilnou aplikáciou, ktorá je k dispozícii zadarmo, vám táto kamera bude výborným každodenným pomocníkom.

Kľúčové vlastnosti

  • Možnosť pripojenia cez lightning konektor.
  • Výkonná termokamera pre pozorovanie vo dne, v noci a v akomkoľvek počasí.
  • Aplikácia FLIR ONE, nutná na ovládanie termokamery a zobrazenie termogramov na displeji telefónu, je k dispozícii bezplatne.
  • Vďaka mobilnej aplikácii sa možno ľahko podeliť o termosnímky a videá na sociálnych médiách.
  • S termokamerou FLIR ONE možno z bezpečnej vzdialenosti presne pozorovať a merať teplotné rozdiely.
  • Exkluzívna technológia MSX prepája termografické a farebné spektrum v záujme väčších detailov a lepšieho rozlíšenia.
  • Vďaka nastaviteľnému konektoru OneFit je možné kameru FLIR ONE pripevniť na mobilné zariadenie aj v prípade, že je uložené v ochrannom puzdre.

Sme oficiálny dodávateľ FLIR pre ČR a SR.

Súčasťou dodávky termokamery FLIR je okrem štandardného príslušenstva rad bonusov:

  • Odborné školenia v Centre termografie s certifikátom
  • Predĺžená záruka na detektor kamery na 10 rokov
  • Servis a podpora spoločnosti W-Technika ako oficiálneho zastúpenia FLIR

Sme oficiálnym zastúpením najväčšieho svetového výrobcu termokamier a termovíznych systémov, t.j. švédsko-americkej spoločnosti FLIR Systems pre ČR a SR. V rámci mnohoročnej spolupráce a zákazníckeho servisu sme od roku 2015 držiteľmi certifikátu FLIR Platinum partner..

Spoločnosť W-Technika Group s.r.o. je tiež partnerskou spoločnosťou Centra termografie, ktoré je Asociáciou technických diagnostikov (ATD ČR) schváleným školiacim pracoviskom pre oblasť “Technik diagnostik termografie”. Preto ku všetkým termokamerám ponúkame zaškolenie v rámci kurzu „Základy práce s termokamerou" práve v Centre termografie. Zákaznícky servis i zaškolenie u nás vykonávajú držitelia certifikátu „Technik diagnostik termografie”.

Spoločnosť W-Technika zaisťuje tiež technickú a odbornú podporu v priebehu procesu voľby a nákupu termokamier FLIR. Jej odborníci poskytujú zákazníkom poradenstvo v počiatočných fázach merania, vykonávajú testovacie merania a tiež sú schopní zostaviť metodiku termodiagnostického merania v podniku na mieru. V prípade záujmu o akúkoľvek z týchto služieb nás neváhajte kontaktovať.

Pozn.: Produktové snímky uvedené v galérii majú iba ilustračný charakter. V niektorých prípadoch ukazujú aj príslušenstvo, ktoré nie je zahrnuté v štandardnom balení, ale je možné ho ku kamere dokúpiť.

Špecifikácia
Rozlíšenie senzora 160 x 120 px
Teplotný rozsah -20°C až +400°C
Zorné pole 55° x 43°
MSX Funkce MSX pracuje na principu prolnutí termogramu a reálné fotografie tak, že ve fotografii jsou detekovány hrany a obrysy a ty jsou vloženy do termogramu. To vše při zachování teplotních (radiometrických) dat. Ano
Obrazové módy Termogram, vizuální kamera, MSX
Hmotnosť zariadenia 36 g
Rozmery 68 x 34 x 14 mm
Súbory Štítky
Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.

obálka

Chcete byť informovaní o novinkách v našom sortimente?