Domov / Termokamery
Kategórie
Výrobcovia
Voliteľný boxík #1
ĽUDIA, objednávajte!

Väčšina produktov, ktoré na týchto stránkach ponúkame, sú tzv. na objednávku. To však neznamená, že by išlo o nedostupné, alebo okrajové produkty. Opak je pravdou! Ide ale zvyčajne o drahé meracie prístroje alebo prístrojovú techniku, ktorú nie je možné držať skladom. Je však bežne dostupná na objednávku.

Teda  nebojte sa opýtať! Sme tu k dispozícii pre vás, na druhej strane týchto stránok, pripravení vám poskytnúť cenovú ponuku a zaistiť dodanie potrebného vybavenia.

DOPYTOVAŤ

 

Termokamera FLIR ONE Pro – termokamera pre mobilné telefóny so systémom Android


1 hodnotenie Kód: ab0275 Produktové číslo: 812462024155 Premium partner FLIR
Termokamera FLIR ONE Pro je vhodná pre pripojenie k zariadeniam s operačným systémom Android a svoje uplatnenie nachádza predovšetkým v stavebníctve. Ponúka rozlíšenie 160 x 120 pixelov, teplotný rozsah –20 °C až +400 °C a spektrálny rozsah 8 až 14 mm.
Výrobca: Teledyne FLIRTeledyne FLIR
Dostupnosť: SKLADOM
Zlacnené z 564 € s DPH (Naša normálna cena.)
teraz len
414 € bez DPH
501 € s DPH
 
Termokamera FLIR ONE Pro – termokamera pre mobilné telefóny so systémom Android

Termokamera FLIR ONE Pro pre Android (2 varianty – micro USB alebo USB-C)

Termokamera FLIR ONE Pro (s konektorom microUSB alebo USB-C) umožňuje prenášanie termografických snímok priamo na zariadenie s operačným systémom Android (najčastejšie na mobilný telefón). Môže byť ideálnym pomocníkom pre každého, kto podniká v stavebníctve. Termografický modul je navyše dostupný za výbornú cenu, za ktorú inak bežnú termokameru nemožno kúpiť.

FLIR ONE Pro možno využiť pre rad aplikácií, najmä možno zisťovať netesnosti, ktorými môže unikať teplo z budov. Využitie termokamery nie je obmedzené žiadnymi prírodnými podmienkami, a dokonca ani tmou. Keďže funguje na princípe tepelného zobrazovania, možno ju použiť ako za tmy (nočné monitorovanie), tak napríklad i za hmly alebo hustého dažďa.

Kľúčové vlastnosti

  • Výkonná termokamera pre pozorovanie vo dne, v noci a v akomkoľvek počasí.
  • Aplikácia FLIR ONE, nutná na ovládanie termokamery a zobrazenie termogramov na displeji telefónu, je k dispozícii bezplatne.
  • Vďaka mobilnej aplikácii sa možno ľahko podeliť o termosnímky a videá na sociálnych médiách.
  • S termokamerou FLIR ONE možno z bezpečnej vzdialenosti presne pozorovať a merať teplotné rozdiely.
  • Exkluzívna technológia MSX prepája termografické a farebné spektrum v záujme väčších detailov a lepšieho rozlíšenia.
  • Vďaka nastaviteľnému konektoru OneFit je možné kameru FLIR ONE pripevniť na mobilné zariadenie aj v prípade, že je uložené v ochrannom puzdre.

Sme oficiálny dodávateľ FLIR pre ČR a SR.

Súčasťou dodávky termokamery FLIR je okrem štandardného príslušenstva rad bonusov:

  • Odborné školenia v Centre termografie s certifikátom
  • Predĺžená záruka na detektor kamery na 10 rokov
  • Servis a podpora spoločnosti W-Technika ako oficiálneho zastúpenia FLIR

Sme oficiálnym zastúpením najväčšieho svetového výrobcu termokamier a termovíznych systémov, t.j. švédsko-americkej spoločnosti FLIR Systems pre ČR a SR. V rámci mnohoročnej spolupráce a zákazníckeho servisu sme od roku 2015 držiteľmi certifikátu FLIR Platinum partner..

Spoločnosť W-Technika Group s.r.o. je tiež partnerskou spoločnosťou Centra termografie, ktoré je Asociáciou technických diagnostikov (ATD ČR) schváleným školiacim pracoviskom pre oblasť “Technik diagnostik termografie”. Preto ku všetkým termokamerám ponúkame zaškolenie v rámci kurzu „Základy práce s termokamerou" práve v Centre termografie. Zákaznícky servis i zaškolenie u nás vykonávajú držitelia certifikátu „Technik diagnostik termografie”.

Spoločnosť W-Technika zaisťuje tiež technickú a odbornú podporu v priebehu procesu voľby a nákupu termokamier FLIR. Jej odborníci poskytujú zákazníkom poradenstvo v počiatočných fázach merania, vykonávajú testovacie merania a tiež sú schopní zostaviť metodiku termodiagnostického merania v podniku na mieru. V prípade záujmu o akúkoľvek z týchto služieb nás neváhajte kontaktovať.

Pozn.: Produktové snímky uvedené v galérii majú iba ilustračný charakter. V niektorých prípadoch ukazujú aj príslušenstvo, ktoré nie je zahrnuté v štandardnom balení, ale je možné ho ku kamere dokúpiť.

Špecifikácia
Rozlíšenie senzora 160x120px
Teplotný rozsah -20°C až +400°C
Zorné pole 55° x 43°
MSX Funkce MSX pracuje na principu prolnutí termogramu a reálné fotografie tak, že ve fotografii jsou detekovány hrany a obrysy a ty jsou vloženy do termogramu. To vše při zachování teplotních (radiometrických) dat. Ano
Obrazové módy Termogram, vizuální kamera, MSX
Rozmery 67 x 34 x 14 mm mm
Súbory Štítky
S týmto tovarom kupujú
Termokamera FLIR ONE Pro – pre mobilné telefóny Apple iPhone (s iOS) Termokamera FLIR ONE Pro – pre mobilné telef… Kód: ab0285 Premium partner FLIR Garancia najnižšej ceny
SKLADOM
Termokamera FLIR ONE Pro je vhodná pre pripojenie k iOS mobilným telefónom a môže byť ideálnym pomocníkom v stavebníctve. Ponúka rozlíšenie 160 x 120 pixelov, teplotný rozsah –20 °C až…
Zlacnené z 564 € s DPH (Naša normálna cena.)
teraz len
414 € bez DPH
Detail
Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.

obálka

Chcete byť informovaní o novinkách v našom sortimente?