Domov / Prevodníky a rozhranie
Kategórie
Výrobcovia
Voliteľný boxík #1
ĽUDIA, objednávajte!

Väčšina produktov, ktoré na týchto stránkach ponúkame, sú tzv. na objednávku. To však neznamená, že by išlo o nedostupné, alebo okrajové produkty. Opak je pravdou! Ide ale zvyčajne o drahé meracie prístroje alebo prístrojovú techniku, ktorú nie je možné držať skladom. Je však bežne dostupná na objednávku.

Teda  nebojte sa opýtať! Sme tu k dispozícii pre vás, na druhej strane týchto stránok, pripravení vám poskytnúť cenovú ponuku a zaistiť dodanie potrebného vybavenia.

DOPYTOVAŤ

 

Pleora Technologies iPort HDSDI-U3 externý framegrabber


Žiadne hodnotenie. Kód: ab0237
Prevádza videosignál z HD-SDI na USB 3.0. Je kompatibilný s USB3 Vision a GenICam. Disponuje priepustnosťou až 3Gb/s a má 120 MB frame buffer.
Dostupnosť: NA DOTAZ
 
Pleora Technologies iPort HDSDI-U3 externý framegrabber

Pleora iPort HDSDI-U3 prevodník umožňuje výrobcom systémov, integrátorom previesť HD-SDI kamery, video procesory a systémy na USB3 Vision zaradenia a tým využiť všetky výhody oboch systémov – znížiť náklady, využiť flexibilitu dizajnu systémov. S týmto prevodníkom môže HD-SDI zariadenie prenášať vysokorýchlostné obrazové a videodáta cez široko dostupné rozhranie USB3.0. Celý systém má vďaka tomuto usporiadaniu nižšiu spotrebu i rozmery.

HDSDI-U3 prináša integrátorom i ďalšie výhody: rozšírený rozsah prevádzkových teplôt, GPIO a komunikáciu cez rozhranie RS-485 umožňujúce real-time prácu kamier, video procesorov a synchronizácii iných prvkov zobrazovacích systémov.

HDSDI-U3 prenáša video z HD-SDI kamier, endoskopov a iných zariadení s nízkou latenciou cez USB 3.0 rozhranie. Pripojenie na pracovnej stanici je cez štandardný USB 3.0 port, čo eliminuje potrebu PC s voľným slotom pre periférnu kartu pre tradičný frame grabber. Vďaka tomu návrhári môžu znížiť veľkosť systému, náklady a spotrebu energie u malých počítačových platforiem ako sú notebooky, embedded PC a single-board PC.

Pleora iPORT HDSDI-U3 externý prevodník pomáha výrobcom systémov a integrátorom využiť výkonnosť USB 3.0 rozhrania vrátane napájania káblom a funkcie plug-and-play. HDSDI-U3 plne podporuje normy USB3 Vision a GenICam a zaisťuje interoperabilitu so zariadeniami tretích strán od rôznych dodávateľov. HDSDI-U3 podporuje Pleora eBUS SDK nástrojovú súpravu.

Špecifikácia
Dĺžka 0.083 m
Šírka 0.127 m
Výška 0.03 m
Súbory

Štítky
Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.

obálka

Chcete byť informovaní o novinkách v našom sortimente?