Domov / Prevodníky a rozhranie
Kategórie
Výrobcovia
Voliteľný boxík #1
ĽUDIA, objednávajte!

Väčšina produktov, ktoré na týchto stránkach ponúkame, sú tzv. na objednávku. To však neznamená, že by išlo o nedostupné, alebo okrajové produkty. Opak je pravdou! Ide ale zvyčajne o drahé meracie prístroje alebo prístrojovú techniku, ktorú nie je možné držať skladom. Je však bežne dostupná na objednávku.

Teda  nebojte sa opýtať! Sme tu k dispozícii pre vás, na druhej strane týchto stránok, pripravení vám poskytnúť cenovú ponuku a zaistiť dodanie potrebného vybavenia.

DOPYTOVAŤ

 

Pleora Technologies iPort Analog-Pro externý framegrabber


Žiadne hodnotenie. Kód: ab0263
Prevádza videosignál z analógových kamier na GigE. Umožňuje kompatibilitu s GigE Vision i GenICam. Disponuje priepustnosťou až 1Gb/s. Obsahuje video štandardy NTSC, PAL, CCIR, RS-170.
Dostupnosť: NA DOTAZ
 
Pleora Technologies iPort Analog-Pro externý framegrabber

Využitie investícií do pôvodných analógových systémov prevodom na plne digitálny videosignál

Pleora iPORT Analog-Pro je externý framegrabber, ktorý dovoľuje integrátorom a výrobcom používať analógové kamery ako GigE Vision kamery. S týmto externým prevodníkom môže analógová kamera pracovať na veľkú vzdialenosť a využiť možnosť tvorby Gigabit Ethernet sietí (GigE).

Kompaktné a ľahko integrovateľné, Analog-Pro externý framegrabber môže cez GigE link prenášať dva video kanály (NTSC, PAL, CCIR, alebo RS-170) súčasne rýchlosťou až 30 snímok za sekundu (fps), každý s nízkou latenciou. GigE podporuje kabeláž s dĺžkou až 100 metrov (štandardný CAT5e/6 kábel). S použitím off-the-shelf ethernetových prepínačov môže byť vzdialenosť prakticky neobmedzená.

Prepojenie prevodníka s PC zaisťuje štandardná GigE koncovka, čo eliminuje nutnosť použitia zásuvnej karty a tým sa opäť znižuje počet komponentov systému, jeho cena, spotreba energie a náklady. To je výhodné predovšetkým v systémoch postavených na notebookoch alebo single-board PC.

Analog-Pro plne podporuje normy GigE Vision a GenICam a zaisťuje interoperabilitu so zariadeniami tretích strán od rôznych dodávateľov. Analog-Pro podporuje Pleora eBUS SDK nástrojovú súpravu.

IPORT Analog-Pro je podporovaný knižnicou eBUS™ SDK, bohatou súpravou nástrojov a ovládačov pre prevodníky Pleora a je tiež kompatibilný s Pleora vDisplay™ prevodníkmi, umožňujúcimi prenos videa priamo do monitora.

Špecifikácia
Dĺžka 0.113 m
Šírka 0.082 m
Výška 0.051 m
Súbory

Štítky
Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.

obálka

Chcete byť informovaní o novinkách v našom sortimente?