Domov / Prevodníky a rozhranie
Kategórie
Výrobcovia
Voliteľný boxík #1
ĽUDIA, objednávajte!

Väčšina produktov, ktoré na týchto stránkach ponúkame, sú tzv. na objednávku. To však neznamená, že by išlo o nedostupné, alebo okrajové produkty. Opak je pravdou! Ide ale zvyčajne o drahé meracie prístroje alebo prístrojovú techniku, ktorú nie je možné držať skladom. Je však bežne dostupná na objednávku.

Teda  nebojte sa opýtať! Sme tu k dispozícii pre vás, na druhej strane týchto stránok, pripravení vám poskytnúť cenovú ponuku a zaistiť dodanie potrebného vybavenia.

DOPYTOVAŤ

 

Pleora Technologies iPort CL-Ten externý framegrabber


Žiadne hodnotenie. Kód: ab0250
Umožňuje prevod videosignálu z CamLink Full kamier na 10 GigE. Je kompatibilný s GigE Vision 2.0. Prepúšťa až 8,16 Gb/s a disponuje rýchlosťou až 85 MHz.
Dostupnosť: NA DOTAZ
 
Pleora Technologies iPort CL-Ten externý framegrabber

Vysoký výkon a konektivita GigE Vision 2.0 kamier dostupná pre CameraLink Full a Medium kamery

Pleora iPORT CL-Ten je externý framegrabber, ktorý dovoľuje integrátorom a výrobcom používať jednu CameraLink Full alebo dve CameraLink Medium či Base kamery ako vysokovýkonné GigE Vision 2.0 kamery s 10 GigE rozhraním s maximálnou rýchlosťou a nízkou latenciou.

Pleora iPORT CL-Ten Full podporuje prenos z jednej CameraLink kamery s Full režimom. IPORT CL-Ten Dual Medium podporuje simultánny prenos z dvoch CameraLink kamier s Medium alebo Base režimom.

S týmto externým prevodníkom môže kamera CamLink pracovať na veľkú vzdialenosť a využiť možnosť tvorby Gigabit Ethernet sietí (GigE).

IPORT CL-Ten prevádza obrazové dáta z Camera Link kamier do paketov a prenáša ich cez 10 GigE link do príslušného hardvéru alebo softvéru. GigE podporuje kabeláž s dĺžkou až 100 metrov (štandardný CAT5e/6 kábel). S použitím off-the-shelf ethernetových prepínačov môže byť vzdialenosť prakticky neobmedzená.

Prepojenie prevodníka s PC zaisťuje štandardná 10 GigE koncovka, čo eliminuje nutnosť použitia zásuvnej karty a tým sa opäť znižuje počet komponentov systému, jeho cena, spotreba energie a náklady. To je výhodné predovšetkým v systémoch postavených na notebookoch alebo single-board PC.

IPORT CL-Ten je podporovaný knižnicou eBUS ™ SDK, bohatou súpravou nástrojov a ovládačov pre prevodníky Pleora. Táto softvérová súprava umožňuje riadiť prenos videa cez GigE, 10GigE, USB 3.0 i bezdrôtovo.

Špecifikácia
Dĺžka 0.117 m
Šírka 0.1 m
Výška 0.0835 m
Súbory

Štítky
Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.

obálka

Chcete byť informovaní o novinkách v našom sortimente?