Domov / Prevodníky a rozhranie
Kategórie
Výrobcovia
Voliteľný boxík #1
ĽUDIA, objednávajte!

Väčšina produktov, ktoré na týchto stránkach ponúkame, sú tzv. na objednávku. To však neznamená, že by išlo o nedostupné, alebo okrajové produkty. Opak je pravdou! Ide ale zvyčajne o drahé meracie prístroje alebo prístrojovú techniku, ktorú nie je možné držať skladom. Je však bežne dostupná na objednávku.

Teda  nebojte sa opýtať! Sme tu k dispozícii pre vás, na druhej strane týchto stránok, pripravení vám poskytnúť cenovú ponuku a zaistiť dodanie potrebného vybavenia.

DOPYTOVAŤ

 

Pleora Technologies iPort CL-GigE externý framegrabber


Žiadne hodnotenie. Kód: ab0267
Umožňuje prevod videosignálu z CameraLink na GigE. Je kompatibilný s GigE Vision a GenICam. Disponuje priepustnosťou až 1 Gb/s a má 120 MB frame buffer.
Dostupnosť: NA DOTAZ
 
Pleora Technologies iPort CL-GigE externý framegrabber

Prevod videa z CameraLink Base kamier na GigE v širokom rozsahu prevádzkových teplôt

Pleora iPORT CL-GigE je externý framegrabber, ktorý dovoľuje integrátorom a výrobcom používať CameraLink Base kamery ako GigE Vision kamery v kamerových systémoch pracujúcich v prostredí s teplotou –40 °C až +60 °C.

S týmto externým prevodníkom, určeným špeciálne pre vysokospoľahlivý prenos videa v náročných prevádzkových podmienkach, môže kamera CamLink pracovať na veľkú vzdialenosť a využiť možnosť tvorby Gigabit Ethernet sietí (GigE).

IPORT CL-GigE prevádza obrazové dáta z Camera Link kamier do paketov a prenáša ich cez GigE s nízkou, definovateľnou latenciou. GigE podporuje kabeláž s dĺžkou až 100 metrov (štandardný CAT5e/6 kábel). S použitím off-the-shelf ethernetových prepínačov môže byť vzdialenosť prakticky neobmedzená. Integrovaný Power over Ethernet (PoE) a napájanie cez Link Camera (POCI) umožňujú jednokáblové inštalácie a teda i zníženie počtu komponentov kamerového systému.

Prepojenie prevodníka s PC zaisťuje štandardná GigE koncovka, čo eliminuje nutnosť použitia zásuvnej karty a tým sa opäť znižuje počet komponentov systému, jeho cena, spotreba energie a náklady. To je výhodné predovšetkým v systémoch postavených na notebookoch alebo single-board PC.

IPORT CL-GigE je podporovaná knižnicou eBUS ™ SDK, bohatou súpravou nástrojov a ovládačov pre prevodníky Pleora. Táto softvérová súprava umožňuje riadiť prenos videa cez GigE, 10 GigE, USB 3.0 i bezdrôtovo.

Špecifikácia
Dĺžka 0.046 m
Šírka 0.082 m
Výška 0.051 m
Súbory

Štítky
Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.

obálka

Chcete byť informovaní o novinkách v našom sortimente?