Domov / Prevodníky a rozhranie
Kategórie
Výrobcovia
Voliteľný boxík #1
ĽUDIA, objednávajte!

Väčšina produktov, ktoré na týchto stránkach ponúkame, sú tzv. na objednávku. To však neznamená, že by išlo o nedostupné, alebo okrajové produkty. Opak je pravdou! Ide ale zvyčajne o drahé meracie prístroje alebo prístrojovú techniku, ktorú nie je možné držať skladom. Je však bežne dostupná na objednávku.

Teda  nebojte sa opýtať! Sme tu k dispozícii pre vás, na druhej strane týchto stránok, pripravení vám poskytnúť cenovú ponuku a zaistiť dodanie potrebného vybavenia.

DOPYTOVAŤ

 

Pleora Technologies iPort SB-U3 externý framegrabber


Žiadne hodnotenie. Kód: ab0244
Umožňuje prevod videosignálu z SonyBlock kamier na USB 3.0. Je kompatibilný s USB3 Vision a GenICam. Disponuje priepustnosťou až 2 Gb/s a RS-232 rozhraním.
Dostupnosť: NA DOTAZ
 
Pleora Technologies iPort SB-U3 externý framegrabber

Prevod vysokorýchlostných obrazových a videodát zo Sony Block kamier na USB 3.0

Pleora iPORT SB-U3 je externý framegrabber, ktorý umožňuje integrátorom a výrobcom zvýšiť použiteľnosť Sony Block kamier ich prevedením na USB3 Vision kamery. Pomocou tohto externého prevodníka môže Sony Block kamera poskytovať vysokorýchlostný obrazový a videosignál cez široko dostupné USB 3.0 rozhranie.

SB-U3 prenáša videá cez USB 3.0 rozhranie v plnom rozlíšení s nízkou latenciou s maximálnou rýchlosťou (fps) a podporuje širokú škálu modelov Sony blok kamier. Pripojenie na pracovnej stanici je cez štandardný USB 3.0 port, čo eliminuje potrebu PC s voľným slotom pre periférnu kartu pre tradičný frame grabber. Vďaka tomu návrhári môžu znížiť veľkosť systému, náklady a spotrebu energie u malých počítačových platforiem ako sú notebooky, embedded PC a single-board PC.

Pleora iPORT SB-U3 externý prevodník pomáha výrobcom systémov a integrátorom využiť výkonnosť USB 3.0 rozhrania vrátane napájania káblom a funkcie plug-and-play. Okrem toho použitie prevodníka umožňuje flexibilnejšiu konfiguráciu systémov, lebo umožňuje zlúčenie signálu z viac kamier do jedného USB 3.0 portu, pri použití off-the-shelf USB 3.0 hubu. SB-U3 plne podporuje normy USB3 Vision a GenICam a zaisťuje interoperabilitu so zariadeniami tretích strán od rôznych dodávateľov. SB-U3 podporuje Pleora eBUS SDK nástrojovú súpravu.

Špecifikácia
Dĺžka 0.37 m
Šírka 0.037 m
Výška 0.0293 m
Súbory

Štítky
Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.

obálka

Chcete byť informovaní o novinkách v našom sortimente?