Domov / Prevodníky a rozhranie
Kategórie
Výrobcovia
Voliteľný boxík #1
ĽUDIA, objednávajte!

Väčšina produktov, ktoré na týchto stránkach ponúkame, sú tzv. na objednávku. To však neznamená, že by išlo o nedostupné, alebo okrajové produkty. Opak je pravdou! Ide ale zvyčajne o drahé meracie prístroje alebo prístrojovú techniku, ktorú nie je možné držať skladom. Je však bežne dostupná na objednávku.

Teda  nebojte sa opýtať! Sme tu k dispozícii pre vás, na druhej strane týchto stránok, pripravení vám poskytnúť cenovú ponuku a zaistiť dodanie potrebného vybavenia.

DOPYTOVAŤ

 

Pleora Technologies iPort SB-GigE externý framegrabber


Žiadne hodnotenie. Kód: ab0197
Umožňuje prevod videosignálu z SonyBlock kamier na GigE. Má komunikačný protokol Sony VISCA i eBus SDK. Disponuje priepustnosťou až 16 Gb/s a RS-232 rozhraním.
Dostupnosť: NA DOTAZ
 
Pleora Technologies iPort SB-GigE externý framegrabber

Pleora je iPORT ™ SB-GigE externý prevodník zlepšuje využiteľnosť Sony blokových kamier tým, že výrobcom kamerových systémov a integrátorom dovoľuje zaobchádzať s nimi ako s GigE Vision® kamerami. S týmito prevodníkmi môže Sony Blok kamera využívať jednoduchú kabeláž Gigabit Ethernet (GigE) ako pre video, tak pre riadiace signály na veľkú vzdialenosť. Kamery môžu byť tiež použité na širšej škále počítačových platforiem znížením nákladov na kompletný systém.

SB-GigE prenáša videá cez USB 3.0 rozhranie v plnom rozlíšení s nízkou latenciou. Pripojenie na pracovnej stanici je cez štandardný USB 3.0 port, čo eliminuje potrebu PC s voľným slotom pre periférnu kartu pre tradičný frame grabber. Vďaka tomu návrhári môžu znížiť veľkosť systému, náklady a spotrebu energie u malých počítačových platforiem ako sú notebooky, embedded PC a single-board PC.

GigE podporuje kabeláž s dĺžkou až 100 metrov (štandardný CAT5e/6 kábel). S použitím off-the-shelf ethernetových prepínačov môže byť vzdialenosť prakticky neobmedzená. Výhodou GigE rozhrania je možnosť sieťovania kamerových systémov: viac kamier môže byť zlúčených do jedného portu, zobrazovacie dáta môžu byť rozvedené z jednej kamery alebo snímača obrazu do viac monitorov, alebo môžu byť obrazy z niekoľkých kamier kombinované na jednom počítači.

Sofistikovaný zabudovaný programovateľný automat (PLC) a podpora pre IEEE 1588 protokolu umožňuje používateľom presne merať, synchronizovať, spúšťať a riadiť prevádzku iných prvkov kamerových systémov. IPORT SB-GigE je podporovaný knižnicou eBUS ™ SDK, bohatou súpravou nástrojov a ovládačov pre prevodníky Pleora a je tiež kompatibilný s Pleora vDisplay prevodníkmi, umožňujúcimi prenos videa priamo do monitora.

Špecifikácia
Dĺžka 0.037 m
Šírka 0.037 m
Výška 0.0343 m
Súbory

Štítky
Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.

obálka

Chcete byť informovaní o novinkách v našom sortimente?