Domov / Termokamery
Kategórie
Výrobcovia
Voliteľný boxík #1
ĽUDIA, objednávajte!

Väčšina produktov, ktoré na týchto stránkach ponúkame, sú tzv. na objednávku. To však neznamená, že by išlo o nedostupné, alebo okrajové produkty. Opak je pravdou! Ide ale zvyčajne o drahé meracie prístroje alebo prístrojovú techniku, ktorú nie je možné držať skladom. Je však bežne dostupná na objednávku.

Teda  nebojte sa opýtať! Sme tu k dispozícii pre vás, na druhej strane týchto stránok, pripravení vám poskytnúť cenovú ponuku a zaistiť dodanie potrebného vybavenia.

DOPYTOVAŤ

 

Termokamera FLIR A655SC (bazar)


Žiadne hodnotenie. Kód: ab1177 Produktové číslo: 733255801182 Premium partner FLIR Zľava
Termokamera FLIR A655SC je vhodná pre pokročilé vedecko-výskumné aplikácie. Termokamera disponuje rozlíšením detektora 640 x 480 pixelov a teplotnou citlivosťou < 30 mK.
Výrobca: Teledyne FLIRTeledyne FLIR
Dostupnosť: NA DOTAZ
Zlacnené z 26.710 € s DPH (Naša normálna cena.)
teraz len
14.562 € bez DPH
17.620 € s DPH
 
Termokamera FLIR A655SC (bazar)

Stacionárna LWIR termokamera

FLIR A655sc je termokamera vhodná predovšetkým pre všetky vedecko-výskumné aplikácie, ale uplatnenie môže nájsť i inde. Táto kamera disponuje základným rozlíšením 640 x 480 pixelov a uplatnenie tak nachádza i pri náročných V-V aplikáciách. Citlivosť tejto kamery je stanovená na <30 mK a priestorové rozlíšenie je 0,68 mrad.

Termokamera FLIR A655sc okrem základného objektívu 25° umožňuje použitie (výmenu) tiež ďalších: 7°, 15°, 45° a 80°.

Komunikačné rozhranie medzi kamerou a PC na prenos obrazu je zaistené s využitím Gigabit Ethernetu. Je teda zrejmé, že dáta možno prenášať tiež na väčšie vzdialenosti použitím bežnej kabeláže. Kamera navyše disponuje programovateľnými digitálnymi vstupmi a výstupmi.

Základné vlastnosti

  • LWIR mikrobolometrický detektor,
  • rozlíšenie 640 × 480 pixelov,
  • základná obrazová frekvencia až 50 fps,
  • obrazová frekvencia až 200 Hz pri použití módu windowing (zníženie rozlíšenia za súčasného nárastu obrazovej frekvencie),
  • podpora protokolov GenICam a GigE Vision, GigE a USB konektivita do PC.

Sme oficiálny dodávateľ FLIR pre ČR a SR.

Súčasťou dodávky termokamery FLIR je okrem štandardného príslušenstva rad bonusov:

  • Odborné školenia v Centre termografie s certifikátom
  • Predĺžená záruka na detektor kamery na 10 rokov
  • Servis a podpora spoločnosti W-Technika ako oficiálneho zastúpenia FLIR

Sme oficiálnym zastúpením najväčšieho svetového výrobcu termokamier a termovíznych systémov, t.j. švédsko-americkej spoločnosti FLIR Systems pre ČR a SR. V rámci mnohoročnej spolupráce a zákazníckeho servisu sme od roku 2015 držiteľmi certifikátu FLIR Platinum partner..

Spoločnosť W-Technika Group s.r.o. je tiež partnerskou spoločnosťou Centra termografie, ktoré je Asociáciou technických diagnostikov (ATD ČR) schváleným školiacim pracoviskom pre oblasť “Technik diagnostik termografie”. Preto ku všetkým termokamerám ponúkame zaškolenie v rámci kurzu „Základy práce s termokamerou" práve v Centre termografie. Zákaznícky servis i zaškolenie u nás vykonávajú držitelia certifikátu „Technik diagnostik termografie”.

Spoločnosť W-Technika zaisťuje tiež technickú a odbornú podporu v priebehu procesu voľby a nákupu termokamier FLIR. Jej odborníci poskytujú zákazníkom poradenstvo v počiatočných fázach merania, vykonávajú testovacie merania a tiež sú schopní zostaviť metodiku termodiagnostického merania v podniku na mieru. V prípade záujmu o akúkoľvek z týchto služieb nás neváhajte kontaktovať.

Pozn.: Produktové snímky uvedené v galérii majú iba ilustračný charakter. V niektorých prípadoch ukazujú aj príslušenstvo, ktoré nie je zahrnuté v štandardnom balení, ale je možné ho ku kamere dokúpiť.

Špecifikácia
Obnovovacia frekvencía 50 Hz
Rozlíšenie senzora 640x480px
Teplotný rozsah -40°C až +650°C
Teplotná citlivosť < 30 mK
Súbory Štítky
Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.

obálka

Chcete byť informovaní o novinkách v našom sortimente?