Domov / Boroskopy
Kategórie
Výrobcovia
Voliteľný boxík #1
ĽUDIA, objednávajte!

Väčšina produktov, ktoré na týchto stránkach ponúkame, sú tzv. na objednávku. To však neznamená, že by išlo o nedostupné, alebo okrajové produkty. Opak je pravdou! Ide ale zvyčajne o drahé meracie prístroje alebo prístrojovú techniku, ktorú nie je možné držať skladom. Je však bežne dostupná na objednávku.

Teda  nebojte sa opýtať! Sme tu k dispozícii pre vás, na druhej strane týchto stránok, pripravení vám poskytnúť cenovú ponuku a zaistiť dodanie potrebného vybavenia.

DOPYTOVAŤ

 

PRŮMYSLOVÝ VIDEOSKOP FLIR VS290-32


Žiadne hodnotenie. Kód: ab1206
FLIR VS290-32 Thermal MSX® je průmyslový termální (160 x 120 px) a vizuální (2 MP) videoskop používaný ke kontrole obtížně přístupných míst.
Výrobca: Teledyne FLIRTeledyne FLIR
Dostupnosť: NA DOTAZ
 
PRŮMYSLOVÝ VIDEOSKOP FLIR VS290-32

FLIR VS290-32 Thermal MSX® je průmyslový termální (rozlišení 160 x 120 px) a vizuální (rozlišení 2 MP) videoskop používaný ke kontrole obtížně přístupných míst, zejména v podzemních elektrických rozvodech. To umožňuje také 2 m dlouhá sonda s elegantním obdélníkovým hrotem CAT IV 600 V a bezpečnostním krytím IP67 (tloušťka 11 mm). Videoskop VS290-320 umožňuje provádět kontroly stísněnými prostory i v těžko přístupných místech.  Hlavními výhodami termálního videoskopu jsou bezpečná diagnostiska z dostatečné vzdálenosti a ochrana i před neviditelnými riziky spolu se zlepšením produktivity práce a zkrácení doby diagnostiky.

BEZPEČNÁ KONTROLA NEPŘÍSTUPNÝCH MÍST

• Vyhledávání skrytých chyb může být skutečně rychlé, aniž byste museli osobně vstoupit do obtížně přístupných místa

• Řešení problémů z bezpečné vzdálenosti pomocí termální kamery s rozlišením 160 × 120 a vizuální kamery s rozlišením 2 MP

• Snadné manévrování s úzkou, 2 m dlouhou výměnnou kamerovou sondou pro kontrolu podzemních elektrických rozvodů; uvnitř velkých převodovek; motorů; podkroví…

IDENTIFIKUJTE, DOKUMENTUJTE A SDÍLEJTE

• Zlepšete pracovní postup a odhalte potenciální problémy dříve, než se stanou závažnými

• Prohlížejte si přehledně nálezy na velkém 3,5palcovém barevném displeji a pomocí barevných alarmů (izoterm) rychle identifikujte oblasti zájmu

• Ukládejte obrázky a videa na přiloženou paměťovou SD kartu a následně je nahrajte do počítače pomocí kabelu USB-C

• Vytvářejte a sdílejte zprávy s členy vašeho týmu skutečně efektivně a rychle

VŠESTRANNÉ, ODOLNÉ A SPOLEHLIVÉ ZAŘÍZENÍ

• Videoskop VS290-32 je použitelný i v nejnáročnějších prostředích

• Je účinně chráněn před částicemi prachu i proti vodě (špička kamery disponuje krytím IP67, základní jednotka a sonda krytím IP54)

• Snadná výměna sondy na kameře i v terénu

• Provádějte elektrické kontroly (CAT IV 600 V) bezpečně

Sme oficiálny dodávateľ FLIR pre ČR a SR.

Súčasťou dodávky termokamery FLIR je okrem štandardného príslušenstva rad bonusov:

  • Odborné školenia v Centre termografie s certifikátom
  • Predĺžená záruka na detektor kamery na 10 rokov
  • Servis a podpora spoločnosti W-Technika ako oficiálneho zastúpenia FLIR

Sme oficiálnym zastúpením najväčšieho svetového výrobcu termokamier a termovíznych systémov, t.j. švédsko-americkej spoločnosti FLIR Systems pre ČR a SR. V rámci mnohoročnej spolupráce a zákazníckeho servisu sme od roku 2015 držiteľmi certifikátu FLIR Platinum partner..

Spoločnosť W-Technika Group s.r.o. je tiež partnerskou spoločnosťou Centra termografie, ktoré je Asociáciou technických diagnostikov (ATD ČR) schváleným školiacim pracoviskom pre oblasť “Technik diagnostik termografie”. Preto ku všetkým termokamerám ponúkame zaškolenie v rámci kurzu „Základy práce s termokamerou" práve v Centre termografie. Zákaznícky servis i zaškolenie u nás vykonávajú držitelia certifikátu „Technik diagnostik termografie”.

Spoločnosť W-Technika zaisťuje tiež technickú a odbornú podporu v priebehu procesu voľby a nákupu termokamier FLIR. Jej odborníci poskytujú zákazníkom poradenstvo v počiatočných fázach merania, vykonávajú testovacie merania a tiež sú schopní zostaviť metodiku termodiagnostického merania v podniku na mieru. V prípade záujmu o akúkoľvek z týchto služieb nás neváhajte kontaktovať.

Pozn.: Produktové snímky uvedené v galérii majú iba ilustračný charakter. V niektorých prípadoch ukazujú aj príslušenstvo, ktoré nie je zahrnuté v štandardnom balení, ale je možné ho ku kamere dokúpiť.

Súbory

Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.

obálka

Chcete byť informovaní o novinkách v našom sortimente?