Domov / Termokamery
Kategórie
Výrobcovia
Voliteľný boxík #1
ĽUDIA, objednávajte!

Väčšina produktov, ktoré na týchto stránkach ponúkame, sú tzv. na objednávku. To však neznamená, že by išlo o nedostupné, alebo okrajové produkty. Opak je pravdou! Ide ale zvyčajne o drahé meracie prístroje alebo prístrojovú techniku, ktorú nie je možné držať skladom. Je však bežne dostupná na objednávku.

Teda  nebojte sa opýtať! Sme tu k dispozícii pre vás, na druhej strane týchto stránok, pripravení vám poskytnúť cenovú ponuku a zaistiť dodanie potrebného vybavenia.

DOPYTOVAŤ

 

Termokamera FLIR T1K s HD rozlíšením


Žiadne hodnotenie. Kód: ab0016
FLIR T1K je veľmi pokročilá ručná LWIR termokamera. Ponúka vynikajúce rozlíšenie 1024 x 768 px a teplotnú citlivosť <0,02 °C.
Výrobca:
Dostupnosť: NA DOTAZ
0,00 € bez DPH
0,00 € s DPH
 
Porovnať Prihláste sa pre prístup do zoznamu tovaru.
Termokamera FLIR T1K s HD rozlíšením

FLIR T1K je prenosná, vysokorýchlostná infračervená kamera, ktoré umožňuje zachytiť scénu v infračervenom spektre s výnimočnou kvalitou. Vďaka FLIR T1K môžete presne merať teplotu nech už ste v teréne alebo v laboratóriu. Termokamera je vhodná pre celý rad aplikácií – od priemyslu až po výskum a vývoj. Táto ručná termokamera, napájaná z batérie, umožňuje vysokú flexibilitu a variabilitu použití. T1K ďalej ponúka viac ako dvakrát lepšiu tepelnú citlivosť než je obvyklé pri LWIR termokamerách, ergonomickú konštrukciu a prívetivé používateľské rozhranie.

Vysoká kvalita obrazu

Mimoriadne citlivý detektor a pokročilá optika poskytujú termogramy s vysokou kvalitou s veľmi presným určením teploty.

Prenosnosť a flexibilita

Ručná termokamera, ktorá je napájaná z batérie, je prenosná podľa potreby. Wi-Fi komunikácia zaisťuje ľahké šírenie a prenos obrazov, diaľkové ovládanie, a tiež rýchle hlásenia.

Vysoká rýchlosť

Nekomprimované dáta možno ľahko preniesť do PC. Okrem jednotlivých termogramov kamera poskytuje tiež možnosť nahrávania rádiometrického videa.

NAJPOKROČILEJŠIA OPTIKA:
FLIR OSX ™

12°, 83.4 mm 

Objektívy na meranie malých alebo vzdialených objektov. Skvelé pre prenosové linky, rozvodne a veľké priemyselné zariadenia.

28°, 36 mm 

Štandardné objektívy na všeobecné použitie, ktoré pracujú dobre pre blízke aj vzdialené ciele.

45°, 21.2 mm 

Širokouhlý objektív pokrýva 2,8 krát väčšiu plochu na jednej snímke a pomáha tak zachytiť teplotné pole veľkých strojov a zariadení.

3x Close-up objektívy 

Close-up šošovky na analýzu malých objektov, elektronických súčiastok na DPS a pod.

Súbory


Štítky
Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.

obálka

Chcete byť informovaní o novinkách v našom sortimente?