Domov / Termokamery / Veda a výskum
Kategórie
Výrobcovia
Voliteľný boxík #1
ĽUDIA, objednávajte!

Väčšina produktov, ktoré na týchto stránkach ponúkame, sú tzv. na objednávku. To však neznamená, že by sa jednalo o nedostupné, alebo okrajové produkty. Opak je pravdou! Jedná sa ale zvyčajne o drahé meracie prístroje alebo prístrojovú techniku, ktorú nie je možné držať skladom. Je však bežne dostupná na objednávku.

Teda - nebojte sa opýtať! Sme tu k dispozícii pre vás, na druhej strane týchto stránok, pripravení vám poskytnúť cenovú ponuku a zaistiť dodanie potrebného vybavenia.

DOPYTOVAŤ

 

Termokamera FLIR A6750sc MWIR pre vedu a vývoj


Žiadne hodnotenie. Kód: ab0376
Termokamera FLIR A6750sc MWIR disponuje chladeným detektorom a je vhodná pre aplikácie výskumu a vedy. Termokamera ponúka rozlíšenie 640 x 512 pixelov. Obrazová frekvencia je nastaviteľná v rozsahu 0,0015 Hz až 125 Hz.
Výrobca:
Dostupnosť: NA DOTAZ
0,00 € bez DPH
0,00 € s DPH
 
Porovnať Prihláste sa pre prístup do zoznamu tovaru.
Termokamera FLIR A6750sc MWIR pre vedu a vývoj

Stacionárna MWIR termokamera s chladeným detektorom a vysokou citlivosťou

FLIR A6750sc MWIR je súčasťou radu termokamier pre najnáročnejšie vedecké aplikácie s uplatnením napríklad v elektronike, medicíne, pri nedeštruktívnom testovaní a pod. Chladený detektor termokamery zaisťuje veľmi vysokú citlivosť a vysokú pracovnú rýchlosť.

Vo windowing móde možno pri tejto termokamere s InSb detektorom dosiahnuť obrazovú frekvenciu až 4 100 Hz. K dispozícii je navyše tiež široká ponuka objektívov, vrátane mikroskopických.

Základné vlastnosti

  • Vysoké rozlíšenie – 640 × 512 pixelov.
  • Skvelá teplotná citlivosť (NETD): <20 mK.
  • Vysoká rýchlosť záznamu až 4 100 Hz (v móde windowing).
  • Široká ponuka objektívov a ďalšieho optického príslušenstva.
  • Veľmi nízky šum, t. j. vysoká teplotná citlivosť – vďaka použitiu chladeného InSb (Indium Antimonide) detektora so spektrálnym rozsahom 3 – 5 μm alebo 1 – 5 μm.
Súbory

Štítky
Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.

obálka

Chcete byť informovaní o novinkách v našom sortimente?