Domov / Termokamery
Kategórie
Výrobcovia
Voliteľný boxík #1
ĽUDIA, objednávajte!

Väčšina produktov, ktoré na týchto stránkach ponúkame, sú tzv. na objednávku. To však neznamená, že by išlo o nedostupné, alebo okrajové produkty. Opak je pravdou! Ide ale zvyčajne o drahé meracie prístroje alebo prístrojovú techniku, ktorú nie je možné držať skladom. Je však bežne dostupná na objednávku.

Teda  nebojte sa opýtať! Sme tu k dispozícii pre vás, na druhej strane týchto stránok, pripravení vám poskytnúť cenovú ponuku a zaistiť dodanie potrebného vybavenia.

DOPYTOVAŤ

 

Termokamera FLIR BHS-XR Command na nočné videnie


Žiadne hodnotenie. Kód: ab0147
Termokamera FLIR BHS-XR Command nachádza najväčšie uplatnenie v oblasti bezpečnostných zložiek a ich aplikácií, pozorovania osôb, stráženia objektov, sledovania zveri a pod.
Výrobca:
Dostupnosť: NA DOTAZ
0,00 € bez DPH
0,00 € s DPH
 
Porovnať Prihláste sa pre prístup do zoznamu tovaru.
Termokamera FLIR BHS-XR Command na nočné videnie

Termokamera FLIR BHS-XR patrí medzi cenovo dostupné binokulárne termokamery na trhu s rozlíšením detektora až 640 x 480 pixelov, 4x digitálnym zoomom a vymeniteľnými batériami. V rovnakom rozlíšení možno ukladať videozáznam na vloženú SD/SDHC kartu. Termokamery FLIR BHS-X a FLIR BHS-XR sú obľúbeným vybavením bezpečnostných a záchranných služieb, policajtov, hasičov, obchôdzkárov a strážcov objektov.

Ich používanie je vhodné nielen v noci, ale tiež vo dne, v hmle a v miestach hustého porastu (les, vysoká tráva, pole a pod.). Ovládanie je maximálne zjednodušené na päť základných tlačidiel, ktoré sú umiestnené na hornej časti prístroja tak, aby bola termokamera pohodlne ovládateľná pri priložení k očiam. Termokamery BHS-XR sú schopné detegovať objekt veľkosti človeka na vzdialenosť až 2950 m.

Štítky
Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.

obálka

Chcete byť informovaní o novinkách v našom sortimente?