Domov / Termokamery / Veda a výskum
Kategórie
Výrobcovia
Voliteľný boxík #1
ĽUDIA, objednávajte!

Väčšina produktov, ktoré na týchto stránkach ponúkame, sú tzv. na objednávku. To však neznamená, že by išlo o nedostupné, alebo okrajové produkty. Opak je pravdou! Ide ale zvyčajne o drahé meracie prístroje alebo prístrojovú techniku, ktorú nie je možné držať skladom. Je však bežne dostupná na objednávku.

Teda  nebojte sa opýtať! Sme tu k dispozícii pre vás, na druhej strane týchto stránok, pripravení vám poskytnúť cenovú ponuku a zaistiť dodanie potrebného vybavenia.

DOPYTOVAŤ

 

Termokamery radu FLIR A83XXSC pre vedu a vývoj


Žiadne hodnotenie. Kód: ab0397
Termokamery radu FLIR A83XXSC môžu ponúknuť rozlíšenie 1280 x 720 pixelov. Sú vybavené chladeným detektorom a uplatnenie nachádzajú predovšetkým v oblasti vedy a výskumu.
Výrobca:
Dostupnosť: NA DOTAZ
0,00 € bez DPH
0,00 € s DPH
 
Porovnať Prihláste sa pre prístup do zoznamu tovaru.
Termokamery radu FLIR A83XXSC pre vedu a vývoj

Vedecko-výskumné MWIR kamery s HD rozlíšením

FLIR A83xxsc je séria termokamier ponúkajúca 2 modely: FLIR A8303sc a FLIR A8302sc, ktoré sa líšia iba svojím spektrálnym rozsahom – A8303sc: 3,0 – 5,0 μm a A8302sc: 1,5 – 5,0 μm.

Ide o pokročilé termokamery s chladeným Indium antimonide (InSb) detektorom a HD rozlíšením 1280 x 720 pixelov. Vzhľadom na vysokú kvalitu urobených snímok možno kamery využiť pre najnáročnejšie vedecké aplikácie.

Kamery série A83xxsc nachádzajú ideálne použitie pri teplotnej kontrole elektroniky, tepelnej mikroskopii, alebo napríklad pri nedeštruktívnom testovaní. Ďalej nachádzajú uplatnenie pri rade ďalších aplikácií na poli priemyselného vývoja.

Krátka doba expozície umožňuje používateľom „zmraziť“ pohyb a dosiahnuť veľmi presné merania. Režimy subwindow umožňujú používateľovi snímanie iba časti zorného poľa a vďaka tomu zvýšiť snímaciu rýchlosť. Aj pri veľmi rýchlych dejoch potom používateľ neprehliadne ani tie najmenšie teplotné zmeny, nepríde o drahocenné dáta v priebehu testovania.

Základné vlastnosti

  • HD rozlíšenie 1280 x 720 pixelov.
  • Chladený detektor typu Indium antimonide (InSb).
  • Vysoká teplotná citlivosť – NETD lepšie než 20 mK (t. j. 0,02 °C).
  • Možnosť záznamu rádiometrického videa pri plnom rozlíšení.
  • Široká ponuka výmenných objektívov.
Súbory

Štítky
Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.

obálka

Chcete byť informovaní o novinkách v našom sortimente?