Domov / Akustické kamery
Kategórie
Výrobcovia
Voliteľný boxík #1
ĽUDIA, objednávajte!

Väčšina produktov, ktoré na týchto stránkach ponúkame, sú tzv. na objednávku. To však neznamená, že by išlo o nedostupné, alebo okrajové produkty. Opak je pravdou! Ide ale zvyčajne o drahé meracie prístroje alebo prístrojovú techniku, ktorú nie je možné držať skladom. Je však bežne dostupná na objednávku.

Teda  nebojte sa opýtať! Sme tu k dispozícii pre vás, na druhej strane týchto stránok, pripravení vám poskytnúť cenovú ponuku a zaistiť dodanie potrebného vybavenia.

DOPYTOVAŤ

 

Akustická kamera FLIR Si124


Žiadne hodnotenie. Kód: ab1196 Produktové číslo: 7332558026281
Akustická kamera FLIR Si124 umožňuje až 10x rýchlejšiu lokalizáciu únikov v systémoch stlačeného vzduchu alebo detekciu čiastočného výboja z elektrických systémov vysokého napätia.
Výrobca: Teledyne FLIRTeledyne FLIR
Dostupnosť: NA DOTAZ
 
Akustická kamera FLIR Si124

Akustická zobrazovací kamera FLIR Si124 umožňuje lokalizáciu únikov v systémoch stlačeného vzduchu alebo detegovať čiastočný výboj z elektrických systémov vysokého napätia. Táto ľahká kamera, ovládateľná jednou rukou, môže byť použitá na identifikáciu problémov až 10-krát rýchlejšie, než je to pri tradičných metódach.

Si124 obsahuje 124 mikrofónov a vytvára veľmi presný akustický obraz, ktorý vizualizuje ultrazvukové informácie, vrátane hlučného priemyselného prostredia. Akustický obraz sa prenáša v reálnom čase na displej, čo umožňuje presné určenie zdroja zvuku. Táto kamera je vybavená cloudovou službou FLIR Acoustic Camera Viewer a automaticky ukladá urobené snímky do cloudu.

RÝCHLEJŠIE VYHĽADÁVANIE ÚNIKOV STLAČENÉHO VZDUCHU

  • Detekcia únikov stlačeného vzduchu, čiastočného výboja a koróny až 10-krát rýchlejšie pomocou zvukového zobrazenia.

ZNÍŽTE NÁKLADY, ZLEPŠITE SPOĽAHLIVOSŤ

  • Minimalizujte nadmerné náklady za poruchy zariadenia zaistením správneho tlaku vzduchu v pneumatickom zariadení a presnou lokalizáciou čiastočného úniku alebo koróny.

ĽAHŠIA KONTROLA

  • Klasifikujte závažnosť úniku a typ čiastočného úniku v reálnom čase pomocou tohto ľahkého a inteligentného nástroja, ktorý môžete ovládať jednou rukou.

Sme oficiálny dodávateľ FLIR pre ČR a SR.

Súčasťou dodávky termokamery FLIR je okrem štandardného príslušenstva rad bonusov:

  • Odborné školenia v Centre termografie s certifikátom
  • Predĺžená záruka na detektor kamery na 10 rokov
  • Servis a podpora spoločnosti W-Technika ako oficiálneho zastúpenia FLIR

Sme oficiálnym zastúpením najväčšieho svetového výrobcu termokamier a termovíznych systémov, t.j. švédsko-americkej spoločnosti FLIR Systems pre ČR a SR. V rámci mnohoročnej spolupráce a zákazníckeho servisu sme od roku 2015 držiteľmi certifikátu FLIR Platinum partner..

Spoločnosť W-Technika Group s.r.o. je tiež partnerskou spoločnosťou Centra termografie, ktoré je Asociáciou technických diagnostikov (ATD ČR) schváleným školiacim pracoviskom pre oblasť “Technik diagnostik termografie”. Preto ku všetkým termokamerám ponúkame zaškolenie v rámci kurzu „Základy práce s termokamerou" práve v Centre termografie. Zákaznícky servis i zaškolenie u nás vykonávajú držitelia certifikátu „Technik diagnostik termografie”.

Spoločnosť W-Technika zaisťuje tiež technickú a odbornú podporu v priebehu procesu voľby a nákupu termokamier FLIR. Jej odborníci poskytujú zákazníkom poradenstvo v počiatočných fázach merania, vykonávajú testovacie merania a tiež sú schopní zostaviť metodiku termodiagnostického merania v podniku na mieru. V prípade záujmu o akúkoľvek z týchto služieb nás neváhajte kontaktovať.

Pozn.: Produktové snímky uvedené v galérii majú iba ilustračný charakter. V niektorých prípadoch ukazujú aj príslušenstvo, ktoré nie je zahrnuté v štandardnom balení, ale je možné ho ku kamere dokúpiť.

Špecifikácia
Rozlíšenie videa 1640 × 1234
Dynamický rozsah >120 dB
Displej 800 × 480; 24 bit RGB
Hmotnosť 980 kg
Rozmery 273 × 170 × 125 mm
Súbory


Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.

obálka

Chcete byť informovaní o novinkách v našom sortimente?