Domov / Akustické kamery
Kategórie
Výrobcovia
Voliteľný boxík #1
ĽUDIA, objednávajte!

Väčšina produktov, ktoré na týchto stránkach ponúkame, sú tzv. na objednávku. To však neznamená, že by išlo o nedostupné, alebo okrajové produkty. Opak je pravdou! Ide ale zvyčajne o drahé meracie prístroje alebo prístrojovú techniku, ktorú nie je možné držať skladom. Je však bežne dostupná na objednávku.

Teda  nebojte sa opýtať! Sme tu k dispozícii pre vás, na druhej strane týchto stránok, pripravení vám poskytnúť cenovú ponuku a zaistiť dodanie potrebného vybavenia.

DOPYTOVAŤ

 

Akustická kamera FLIR Si124


Žiadne hodnotenie. Kód: ab1196 Produktové číslo: 7332558026281
Akustická kamera FLIR Si124 umožňuje až 10x rýchlejšiu lokalizáciu únikov v systémoch stlačeného vzduchu alebo detekciu čiastočného výboja z elektrických systémov vysokého napätia.
Výrobca: Teledyne FLIRTeledyne FLIR
Dostupnosť: NA DOTAZ
 
Akustická kamera FLIR Si124

Akustická zobrazovací kamera FLIR Si124 umožňuje lokalizáciu únikov v systémoch stlačeného vzduchu alebo detegovať čiastočný výboj z elektrických systémov vysokého napätia. Táto ľahká kamera, ovládateľná jednou rukou, môže byť použitá na identifikáciu problémov až 10-krát rýchlejšie, než je to pri tradičných metódach.

Si124 obsahuje 124 mikrofónov a vytvára veľmi presný akustický obraz, ktorý vizualizuje ultrazvukové informácie, vrátane hlučného priemyselného prostredia. Akustický obraz sa prenáša v reálnom čase na displej, čo umožňuje presné určenie zdroja zvuku. Táto kamera je vybavená cloudovou službou FLIR Acoustic Camera Viewer a automaticky ukladá urobené snímky do cloudu.

RÝCHLEJŠIE VYHĽADÁVANIE ÚNIKOV STLAČENÉHO VZDUCHU

  • Detekcia únikov stlačeného vzduchu, čiastočného výboja a koróny až 10-krát rýchlejšie pomocou zvukového zobrazenia.

ZNÍŽTE NÁKLADY, ZLEPŠITE SPOĽAHLIVOSŤ

  • Minimalizujte nadmerné náklady za poruchy zariadenia zaistením správneho tlaku vzduchu v pneumatickom zariadení a presnou lokalizáciou čiastočného úniku alebo koróny.

ĽAHŠIA KONTROLA

  • Klasifikujte závažnosť úniku a typ čiastočného úniku v reálnom čase pomocou tohto ľahkého a inteligentného nástroja, ktorý môžete ovládať jednou rukou.
Súbory


Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.

obálka

Chcete byť informovaní o novinkách v našom sortimente?