Domov / Meracie prístroje
Kategórie
Výrobcovia
Voliteľný boxík #1
ĽUDIA, objednávajte!

Väčšina produktov, ktoré na týchto stránkach ponúkame, sú tzv. na objednávku. To však neznamená, že by išlo o nedostupné, alebo okrajové produkty. Opak je pravdou! Ide ale zvyčajne o drahé meracie prístroje alebo prístrojovú techniku, ktorú nie je možné držať skladom. Je však bežne dostupná na objednávku.

Teda  nebojte sa opýtať! Sme tu k dispozícii pre vás, na druhej strane týchto stránok, pripravení vám poskytnúť cenovú ponuku a zaistiť dodanie potrebného vybavenia.

DOPYTOVAŤ

 

BEZKONTAKTNÝ NAPÄŤOVÝ DETEKTOR FLIR VP52


Žiadne hodnotenie. Kód: ab1047
Ručný bezkontaktný detektor napätia s hodnotením CAT IV. VP52 spoľahlivo deteguje napätie aj na najnovších systémoch inštalovaných pomocou moderných konštrukčných metód.
Dostupnosť: NA DOTAZ
 
BEZKONTAKTNÝ NAPÄŤOVÝ DETEKTOR FLIR VP52

ROBUSTNÝ A S DLHOU VÝDRŽOU

Navrhnuté pre skutočne dlhý životný cyklus. Testované na pády až z 3 metrov. FLIR VP52 vám vydrží po mnoho ďalších rokov.

SPOĽAHLIVÁ DETEKCIA

Spoľahlivo deteguje napätie v najnovších systémoch a špička sondy s nízkym profilom umožňuje dostatočné priblíženie senzoru k elektrickým zdrojom.

INTELIGENTNÝ DIZAJN

VP52 je navrhnutý tak, aby vďaka protišmykovej rukoväti bola čo najviac znížená pravdepodobnosť jeho spadnutia (vyšmyknutia).

Súbory


Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.

obálka

Chcete byť informovaní o novinkách v našom sortimente?