Domov / Termokamery / Termokamery pre drony
Kategórie
Výrobcovia
Voliteľný boxík #1
ĽUDIA, objednávajte!

Väčšina produktov, ktoré na týchto stránkach ponúkame, sú tzv. na objednávku. To však neznamená, že by išlo o nedostupné, alebo okrajové produkty. Opak je pravdou! Ide ale zvyčajne o drahé meracie prístroje alebo prístrojovú techniku, ktorú nie je možné držať skladom. Je však bežne dostupná na objednávku.

Teda  nebojte sa opýtať! Sme tu k dispozícii pre vás, na druhej strane týchto stránok, pripravení vám poskytnúť cenovú ponuku a zaistiť dodanie potrebného vybavenia.

DOPYTOVAŤ

 

DJI Zenmuse H30T


Žiadne hodnotenie.
Zenmuse H30T je multisenzorová kamera s rozlíšením 40 MP, 34× optickým zoomom a nočným videním. Vďaka stupňu krytia IP54 je ideálna pre verejnú bezpečnosť a inšpekcie.
Výrobca: DJIDJI
Dostupnosť: NA DOTAZ
 
DJI Zenmuse H30T

Zenmuse H30T je multisenzorová vlajková loď, ktorá integruje širokouhlú kameru, kameru so zoomom, infračervenú termokameru, laserový diaľkomer a pomocné svetlo NIR. Vďaka inteligentným algoritmom prináša revolúciu vo vnímaní a zobrazovaní, prekonáva obmedzenia denného aj nočného videnia a je ideálna pre verejnú bezpečnosť, energetické inšpekcie a ochranu vody a lesníctva.

Všestranný výkon

Tento model je vybavený 40MP kamerou s 34× optickým zoomom a 400× digitálnym zoomom. Laserový diaľkomer s dosahom až 3000 metrov poskytuje presné informácie o polohe. Pokročilý algoritmus stabilizácie obrazu zaisťuje stabilné a čisté snímky.

Pokročilé nočné videnie

Kamery Zenmuse H30T podporujú plnofarebné nočné videnie, ktoré zlepšuje kvalitu záznamu za zlých svetelných podmienok. Okrem toho kamery tiež podporujú čiernobiele nočné videnie a NIR osvetlenie, čo je užitočné pre skryté nočné sledovanie a pátracie operácie.

Výkonnejší infračervený výkon

Infračervená termokamera ponúka rozlíšenie 1280×1024 a až 32× digitálny zoom. Podporuje tri režimy infračerveného zisku: High Gain, Low Gain a High-Res, ktoré poskytujú presné meranie teploty a pozorovanie objektov s malými teplotnými rozdielmi.

Prispôsobivosť prostredia

Zenmuse H30T disponuje krytím IP54, ktoré zaisťuje odolnosť proti prachu a vode. Je navrhnutá pre prevádzku pri teplotách od -20° do 50° C, čo zaisťuje spoľahlivý výkon za každého počasia.

Spoľahlivá synchronizácia a uchovávanie informácií

Kamery radu Zenmuse H30 podporujú predbežné nahrávanie, ktoré uchováva zábery z 10, 15 alebo 30 sekúnd pred začatím formálneho záznamu. Funkcia šifrovania médií a prenosu pomocou technológie AES-256 zaisťuje bezpečnosť dát. Cloud Information Sync umožňuje operátorom sledovať živé zobrazenia prostredníctvom platformy DJI FlightHub 2, čo uľahčuje koordinované operácie vzduch-zem.

Aplikačné scenáre

S letovými platformami DJI Enterprise je Zenmuse H30T vhodná pre široké spektrum priemyselných aplikácií, ako je verejná bezpečnosť, energetika, ropa a plyn, ochrana vody a lesníctva.

Špecifikácia
Optický zoom 34x
Teplotný rozsah -20° až do 1600° C
Digitálný Zoom 400x
Laser zameriavač s dosahem až 3000 metrů
Krytie IP54
Prevádzková teplota -20° až do 50° C
Súbory

DJI Zenmuse H30T

Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.

obálka

Chcete byť informovaní o novinkách v našom sortimente?