Domov / Drony
Kategórie
Výrobcovia
Voliteľný boxík #1
ĽUDIA, objednávajte!

Väčšina produktov, ktoré na týchto stránkach ponúkame, sú tzv. na objednávku. To však neznamená, že by išlo o nedostupné, alebo okrajové produkty. Opak je pravdou! Ide ale zvyčajne o drahé meracie prístroje alebo prístrojovú techniku, ktorú nie je možné držať skladom. Je však bežne dostupná na objednávku.

Teda  nebojte sa opýtať! Sme tu k dispozícii pre vás, na druhej strane týchto stránok, pripravení vám poskytnúť cenovú ponuku a zaistiť dodanie potrebného vybavenia.

DOPYTOVAŤ

 

Elistair Safe-T – Inteligentný uväzovací systém pre drony


Žiadne hodnotenie. Kód: ab1058
Elister Safe-T je chytrá napájacia stanica na použitie s civilnými dronmi, rozširujúca možnosti práce s dronmi pre ich operátorov a pilotov. Poskytuje stále napájanie a zaisťuje veľmi vysokú rýchlosť prenosu dát.
Výrobca: ElistairElistair
Dostupnosť: NA DOTAZ
 
Elistair Safe-T – Inteligentný uväzovací systém pre drony

CHYTRÁ NAPÁJACIA STANICA PRE DRONY

ZÁKLADNÉ VLASTNOSTI:

 • Patentovaný inteligentný, počítačom riadený systém, plne programovateľný a diaľkovo ovládateľný.
 • Vynikajúci výkon a rýchlosť prenosu dát.
 • Ľahké použitie.
 • Bezpečnostné funkcie a monitorovanie prostredníctvom aplikácie smartfónu T-Monitor.

NAJLEPŠIA VÝKONNOSŤ

Safe-T je kompatibilný so všetkými národnými rozvodnými sieťami. Vďaka inteligentnému riadeniu spotreby, bezpečnostným funkciám a špičkovému pomeru gram/watt Safe-T absolvoval už tisíce hodín spoľahlivých letov po celom svete.

Vďaka širokej škále adaptačných súprav možno Safe-T používať s mnohými rôznymi dronmi (napríklad: Acecore Zoe, DJI Matrice 200, Sky Eye Innovations, Flydeo Y6 & X8, Yuneec H920, Clogworks Darkmatter).

Safe-T umožňuje prenos dát rýchlosťou až 200 Mb/s.

Ide o výkonný, robustný, kompaktný, ľahko použiteľný a veľmi rýchlo použiteľný systém v teréne. Systém je navrhnutý tiež na ľahkú a bezpečnú prepravu.

Safe-T sa skladá z troch hlavných častí:

 1. Modul na drone
 2. Napájací lankový vodič
 3. Pozemná stanica

Pozemná stanica má 3 hlavné funkcie: udržanie správnej dĺžky napájacieho lankového vodiča, pomocou chytrého navijaku, prispôsobenie a upravenie parametrov napájania z externého zdroja a konektivitu, pomocou zabudovaných senzorov a wifi, poskytujúcich živú telemetriu a diaľkové ovládanie (podľa voľby zákazníka)

T-monitor aplikácia na Android je aplikácia priamo prepájajúca váš Safe-T s mobilným zariadením, dovoľujúca monitoring vašich letov, nahrávanie a analýzu operácie a notifikáciu živých upozornení na incidenty.

Napájací lankový vodič je tvorený z napájacieho a prenosového vodiča, aramidového obalu a čierneho krycieho finálneho obalu. Je veľmi ľahký a flexibilný, navrhnutý na dodávku stáleho napájacieho prúdu a napätia.

Air modul – modul na drone je kľúčový komponent Safe-T

Miniaturizované rozmery, ktoré dovolia zmestiť sa do klasických batériových priestorov, tento kompaktný modul dodáva stále napájanie dronu.

Modul obsahuje tieto konektory:

 • Konektor na napájací lankový vodič
 • RJ45 konektor
 • AS150/XT150
 • XT90 bezpečnostný konektor
Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.

obálka

Chcete byť informovaní o novinkách v našom sortimente?