Domov / Optika
Kategórie
Výrobcovia
Voliteľný boxík #1
ĽUDIA, objednávajte!

Väčšina produktov, ktoré na týchto stránkach ponúkame, sú tzv. na objednávku. To však neznamená, že by išlo o nedostupné, alebo okrajové produkty. Opak je pravdou! Ide ale zvyčajne o drahé meracie prístroje alebo prístrojovú techniku, ktorú nie je možné držať skladom. Je však bežne dostupná na objednávku.

Teda  nebojte sa opýtať! Sme tu k dispozícii pre vás, na druhej strane týchto stránok, pripravení vám poskytnúť cenovú ponuku a zaistiť dodanie potrebného vybavenia.

DOPYTOVAŤ

 

FLIR IR OKIENKA PRE TERMOGRAFIU


Žiadne hodnotenie. Kód: ab1057
IR okienka FLIR možno použiť pre bezpečnejšiu kontrolu elektrických zariadení ako ochrannú, pre termokameru priehľadnú, bariéru. Okienka disponujú širokopásmovým kryštálom FLIR, ktorý kamerám umožňuje zachytiť obrazy bez deformácií.
Dostupnosť: NA DOTAZ
 
FLIR IR OKIENKA PRE TERMOGRAFIU

FLIR IR okienka umožňujú bezpečnejšiu prácu v rizikových miestach a zvyšujú ochranu nielen obsluhy, ale tiež použitej kamery.

ODOLNÝ MATERIÁL

Vyberať možno z dvoch rôznych výrobných materiálov – medzi štandardným eloxovaným hliníkovým rámom a odolnou nehrdzavejúcou oceľou. Oba varianty sú ľahko inštalovateľné, ľahko použiteľné a napomáhajú bezpečnejšej práci. Pri výbere oceľového variantu potom odpadajú starosti s galvanickou koróziou vznikajúcou v dôsledku kontaktu IR okienka s koróznym prostredím.

ŠIROKOPÁSMOVÝ KRYŠTÁL

Základné vlastností FLIR IR okienok je to, že obsahujú širokopásmový kryštál FLIR, ktorý kamerám umožňuje zachytiť viditeľné i tepelné obrazy bez deformácií. Použitie okienok nijako neovplyvňuje kvalitu urobeného obrazu, tá záleží iba na kamere.

FLIR IR okienka možno inštalovať veľmi ľahko s použitím otestovanej technológie PIRma-Lock™. Krúžok po vsadení do vyvŕtanej diery drží na svojom mieste vďaka uzamykateľným zubom, takže nie je potrebné používať žiadne ďalšie skrutky.

Modelové varianty

Číslo modelu FLIR 2" – IRW-2C FLIR 3" – IRW-3C FLIR IR Window 4" – IRW-4C
Všeobecné špecifikácie
Typ prostredný NEMA Typ 4/12 (vonkajší/vnútorný)
Maximálna operačná teplota 260 °C
Špecifikácia optiky
Priemer kryštálovej šošovky 50 mm (1,97") 75 mm (2,95") 95 mm (3,74")
Priemer apertúry 45 mm (1,77") 69 mm (2,71") 89 mm (3,50")
Oblasť clony 1590 mm² (2,46in²) 3739 mm² (5,79in²) 6221 mm² (9,64in²)
Hrúbka okna 2 mm (0,07")
Maximálna teplota optiky 1355,6 °C
Rozsah napätia Ľubovoľný
Materiál Eloxovaný hliník alebo nehrdzavejúca oceľ AISI 316
Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.

obálka

Chcete byť informovaní o novinkách v našom sortimente?