Domov / Optika
Kategórie
Výrobcovia
Voliteľný boxík #1
ĽUDIA, objednávajte!

Väčšina produktov, ktoré na týchto stránkach ponúkame, sú tzv. na objednávku. To však neznamená, že by išlo o nedostupné, alebo okrajové produkty. Opak je pravdou! Ide ale zvyčajne o drahé meracie prístroje alebo prístrojovú techniku, ktorú nie je možné držať skladom. Je však bežne dostupná na objednávku.

Teda  nebojte sa opýtať! Sme tu k dispozícii pre vás, na druhej strane týchto stránok, pripravení vám poskytnúť cenovú ponuku a zaistiť dodanie potrebného vybavenia.

DOPYTOVAŤ

 

FLIR IR OKIENKA PRE TERMOGRAFIU


Žiadne hodnotenie. Kód: ab1057 Premium partner FLIR
IR okienka FLIR možno použiť pre bezpečnejšiu kontrolu elektrických zariadení ako ochrannú, pre termokameru priehľadnú, bariéru. Okienka disponujú širokopásmovým kryštálom FLIR, ktorý kamerám umožňuje zachytiť obrazy bez deformácií.
Dostupnosť: NA DOTAZ
 
FLIR IR OKIENKA PRE TERMOGRAFIU

FLIR IR okienka umožňujú bezpečnejšiu prácu v rizikových miestach a zvyšujú ochranu nielen obsluhy, ale tiež použitej kamery.

ODOLNÝ MATERIÁL

Vyberať možno z dvoch rôznych výrobných materiálov – medzi štandardným eloxovaným hliníkovým rámom a odolnou nehrdzavejúcou oceľou. Oba varianty sú ľahko inštalovateľné, ľahko použiteľné a napomáhajú bezpečnejšej práci. Pri výbere oceľového variantu potom odpadajú starosti s galvanickou koróziou vznikajúcou v dôsledku kontaktu IR okienka s koróznym prostredím.

ŠIROKOPÁSMOVÝ KRYŠTÁL

Základné vlastností FLIR IR okienok je to, že obsahujú širokopásmový kryštál FLIR, ktorý kamerám umožňuje zachytiť viditeľné i tepelné obrazy bez deformácií. Použitie okienok nijako neovplyvňuje kvalitu urobeného obrazu, tá záleží iba na kamere.

FLIR IR okienka možno inštalovať veľmi ľahko s použitím otestovanej technológie PIRma-Lock™. Krúžok po vsadení do vyvŕtanej diery drží na svojom mieste vďaka uzamykateľným zubom, takže nie je potrebné používať žiadne ďalšie skrutky.

Modelové varianty

Číslo modelu FLIR 2" – IRW-2C FLIR 3" – IRW-3C FLIR IR Window 4" – IRW-4C
Všeobecné špecifikácie
Typ prostredný NEMA Typ 4/12 (vonkajší/vnútorný)
Maximálna operačná teplota 260 °C
Špecifikácia optiky
Priemer kryštálovej šošovky 50 mm (1,97") 75 mm (2,95") 95 mm (3,74")
Priemer apertúry 45 mm (1,77") 69 mm (2,71") 89 mm (3,50")
Oblasť clony 1590 mm² (2,46in²) 3739 mm² (5,79in²) 6221 mm² (9,64in²)
Hrúbka okna 2 mm (0,07")
Maximálna teplota optiky 1355,6 °C
Rozsah napätia Ľubovoľný
Materiál Eloxovaný hliník alebo nehrdzavejúca oceľ AISI 316
Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.

obálka

Chcete byť informovaní o novinkách v našom sortimente?