Domov / Optika
Kategórie
Výrobcovia
Voliteľný boxík #1
ĽUDIA, objednávajte!

Väčšina produktov, ktoré na týchto stránkach ponúkame, sú tzv. na objednávku. To však neznamená, že by išlo o nedostupné, alebo okrajové produkty. Opak je pravdou! Ide ale zvyčajne o drahé meracie prístroje alebo prístrojovú techniku, ktorú nie je možné držať skladom. Je však bežne dostupná na objednávku.

Teda  nebojte sa opýtať! Sme tu k dispozícii pre vás, na druhej strane týchto stránok, pripravení vám poskytnúť cenovú ponuku a zaistiť dodanie potrebného vybavenia.

DOPYTOVAŤ

 

IR OKIENKO ZO SELENIDU ZINOČNATÉHO (ZNSE) PRE TERMOGRAFIU


Žiadne hodnotenie. Kód: ab1052
Selenid zinočnatý (ZnSe) je vhodný materiál pre široké spektrum aplikácií. Má široký rozsah priepustnosti: 3 µm až 16 µm.
Dostupnosť: NA DOTAZ
 
IR OKIENKO ZO SELENIDU ZINOČNATÉHO (ZNSE) PRE TERMOGRAFIU

Hlavné výhody

● Vysoká priepustnosť v pásme vlnových dĺžok 3 – 16 μm.

● Nízka disperzia a nízka absorpcia.

● Ideálne pre tepelne náročné prostredie.

IR okienka zo selenidu zinočnatého (ZnSe) sú vynikajúcou voľbou pre široké spektrum IR aplikácií, vďaka širokému rozsahu priepustnosti (3 µm až 16 µm). Selenid zinočnatý je chemický materiál, ktorý je bežne používaný v teplotných zobrazovacích alebo lekárskych systémoch. Okienka zo selenidu zinočnatého (ZnSe) majú vysoký index lomu, ktorý obvykle vyžaduje antireflexný povlak, aby bola dosiahnutá vysoká priepustnosť. Selenid zinočnatý je relatívne mäkký materiál s nízkou odolnosťou proti poškriabaniu, a preto sa neodporúča pre použitie v drsnom prostredí. Pri jeho čistení, montáži a manipulácii s ním je potrebné postupovať so zvýšenou opatrnosťou.

 

Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.

obálka

Chcete byť informovaní o novinkách v našom sortimente?