Domov / Optika
Kategórie
Výrobcovia
Voliteľný boxík #1
ĽUDIA, objednávajte!

Väčšina produktov, ktoré na týchto stránkach ponúkame, sú tzv. na objednávku. To však neznamená, že by išlo o nedostupné, alebo okrajové produkty. Opak je pravdou! Ide ale zvyčajne o drahé meracie prístroje alebo prístrojovú techniku, ktorú nie je možné držať skladom. Je však bežne dostupná na objednávku.

Teda  nebojte sa opýtať! Sme tu k dispozícii pre vás, na druhej strane týchto stránok, pripravení vám poskytnúť cenovú ponuku a zaistiť dodanie potrebného vybavenia.

DOPYTOVAŤ

 

IR OKIENKO ZO SULFIDU ZINOČNATÉHO (ZNS) PRE TERMOGRAFIU


Žiadne hodnotenie. Kód: ab1056
Vlastnosťou materiálu ZnS je výnimočná pevnosť a tvrdosť. Okienka sú určené pre náročné aplikácie v drsnom prostredí v pásme priepustnosti LWIR od 7 do 14 mikrónov.
Dostupnosť: NA DOTAZ
 
Porovnať Prihláste sa pre prístup do zoznamu tovaru.
IR OKIENKO ZO SULFIDU ZINOČNATÉHO (ZNS) PRE TERMOGRAFIU

Veľmi odolný materiál

Kryštály sulfidu zinočnatého (ZnS) vytvorené chemickým rozkladom pár (tzv. CVD) sa vyznačujú výnimočnou pevnosťou a tvrdosťou. Tieto vlastnosti materiál ZnS predurčujú predovšetkým na využitie v oblasti vojenských aplikácií alebo v inom prostredí, kde je potrebné využívať skutočne odolné materiály.

ZnS sa často používa pri teplotnom zobrazovaní v pásme LWIR od 7 do 14 mikrónov. Vďaka vysokej odolnosti tohto materiálu proti dažďovej erózii, prachu a malým časticiam je zvlášť vhodný pre vonkajšie použitie.

Okienka sú potiahnuté špeciálnym povlakom (AR/AR), ktorý zvyšuje ich priepustnosť.

 

Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.

obálka

Chcete byť informovaní o novinkách v našom sortimente?