Domov / Optika
Kategórie
Výrobcovia
Voliteľný boxík #1
ĽUDIA, objednávajte!

Väčšina produktov, ktoré na týchto stránkach ponúkame, sú tzv. na objednávku. To však neznamená, že by išlo o nedostupné, alebo okrajové produkty. Opak je pravdou! Ide ale zvyčajne o drahé meracie prístroje alebo prístrojovú techniku, ktorú nie je možné držať skladom. Je však bežne dostupná na objednávku.

Teda  nebojte sa opýtať! Sme tu k dispozícii pre vás, na druhej strane týchto stránok, pripravení vám poskytnúť cenovú ponuku a zaistiť dodanie potrebného vybavenia.

DOPYTOVAŤ

 

IR OKIENKO ZO SULFIDU ZINOČNATÉHO (ZNS) PRE TERMOGRAFIU


Žiadne hodnotenie. Kód: ab1056
Vlastnosťou materiálu ZnS je výnimočná pevnosť a tvrdosť. Okienka sú určené pre náročné aplikácie v drsnom prostredí v pásme priepustnosti LWIR od 7 do 14 mikrónov.
Dostupnosť: NA DOTAZ
 
IR OKIENKO ZO SULFIDU ZINOČNATÉHO (ZNS) PRE TERMOGRAFIU

Veľmi odolný materiál

Kryštály sulfidu zinočnatého (ZnS) vytvorené chemickým rozkladom pár (tzv. CVD) sa vyznačujú výnimočnou pevnosťou a tvrdosťou. Tieto vlastnosti materiál ZnS predurčujú predovšetkým na využitie v oblasti vojenských aplikácií alebo v inom prostredí, kde je potrebné využívať skutočne odolné materiály.

ZnS sa často používa pri teplotnom zobrazovaní v pásme LWIR od 7 do 14 mikrónov. Vďaka vysokej odolnosti tohto materiálu proti dažďovej erózii, prachu a malým časticiam je zvlášť vhodný pre vonkajšie použitie.

Okienka sú potiahnuté špeciálnym povlakom (AR/AR), ktorý zvyšuje ich priepustnosť.

 

Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.

obálka

Chcete byť informovaní o novinkách v našom sortimente?