Domov / Drony / Priemyselná inšpekcia
Kategórie
Výrobcovia
Voliteľný boxík #1
ĽUDIA, objednávajte!

Väčšina produktov, ktoré na týchto stránkach ponúkame, sú tzv. na objednávku. To však neznamená, že by išlo o nedostupné, alebo okrajové produkty. Opak je pravdou! Ide ale zvyčajne o drahé meracie prístroje alebo prístrojovú techniku, ktorú nie je možné držať skladom. Je však bežne dostupná na objednávku.

Teda  nebojte sa opýtať! Sme tu k dispozícii pre vás, na druhej strane týchto stránok, pripravení vám poskytnúť cenovú ponuku a zaistiť dodanie potrebného vybavenia.

DOPYTOVAŤ

 

Kamera DJI ZENMUSE Z30


Žiadne hodnotenie. Kód: ab0430
DJI Zenmuse Z30 je kamera určená na profesionálne použitie, ponúka 30x optický a 6x digitálny zoom. V súčasnej dobe predstavuje jednoznačne najlepšiu kameru, ktorú spoločnosť DJI pre svoje drony ponúka.
Výrobca: DJIDJI
Dostupnosť: NA DOTAZ
2.697 € bez DPH
3.263 € s DPH
 
Kamera DJI ZENMUSE Z30

DJI ZENMUSE Z30

DJI ZENMUSE Z30 je kamera s tridsaťnásobným optickým zoomom, ktorý dodáva ďalšiu dimenziu do využitia týchto kamier napr. na inšpekcie. Kamera je plne kompatibilná s datalinkom DJI Lightbridge 2. Váha kamery je iba 556 g. Kamera je určená predovšetkým na priemyselné inšpekcie.

KVALITA A VYUŽITIE

ZENMUSE Z30 disponuje záznamom vo fullHD rozlíšení pri 30 snímkach za sekundu a poskytuje 30-násobný optický zoom. Na kamere je použitá nová technológia eliminácie vibrácií, pretože pri 30-násobnom zoome je i malý záchvev na zázname veľmi dobre vidieť.

ZOOM

Vďaka zoomu nie je potrebné lietať príliš blízko k sledovaným objektov a nehrozí tak riziko stretnutia sa stroja so sledovaným objektom. Priblíženie sa robí v aplikácii DJI GO pomocou funkcie Tap Zoom za pomoci kliknutia na obrazovku.

INTELIGENTNÁ LETOVÁ FUNKCIA

Kamera disponuje tiež funkciou Waypoints (plánovanie či prelet zadaných bodov trasy) alebo Point of Interrest (objekt záujmu), Z30 je kompatibilná s technológiou LightBridge 2 a je z nej možné prenášať obraz na zem až na vzdialenosť 5 km.

Štítky
Doplnky a súvisiace
Dron DJI M210 RTK V2.0 Dron DJI M210 RTK V2.0 Kód: d0008 Výroba byla ukončená
NA DOTAZ
DJI Matrice 210 RTK V2.0 je dron určený prevažne pre inšpekcie, novo s možnosťou zavesenia až 2 kamier naraz, alebo jednej zhora dronu a to ako vo viditeľnom, tak v IR spektre, prípadn…
 
Detail
Dron DJI M200 V2.0 Dron DJI M200 V2.0 Kód: d0010 Výroba byla ukončená
NA DOTAZ
DJI Matrice 200 V2.0 je dron určený prevažne pre inšpekcie, s možnosťou zavesenia 2 kamier súčasne vo viditeľnom spektre, v IR spektre a tiež kamier tretích strán, s podporou Mobile SD…
 
Detail
Dron DJI M210 V2.0 Dron DJI M210 V2.0 Kód: d0009 Výroba byla ukončená
NA DOTAZ
DJI Matrice 210 V2.0 je dron určený prevažne pre inšpekcie, novo s možnosťou zavesenia až 2 kamier naraz, alebo jednej zhora dronu a to ako vo viditeľnom, tak v IR spektre, prípadne aj…
 
Detail
Dron DJI M600 Pro Dron DJI M600 Pro Kód: d0007 Výroba byla ukončená
NA DOTAZ
DJI M600 PRO je profesionálna hexakoptéra riadená trojnásobne redundantnou jednotkou A3Pro a je kompatibilná so širokým množstvom (termo)kamier a tiež s gimbálmi a kamerami ZENMUSE.
5.478 € bez DPH
Detail
Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.

obálka

Chcete byť informovaní o novinkách v našom sortimente?