Domov / Drony / Gimbaly a kamery
Kategórie
Výrobcovia
Voliteľný boxík #1
ĽUDIA, objednávajte!

Väčšina produktov, ktoré na týchto stránkach ponúkame, sú tzv. na objednávku. To však neznamená, že by išlo o nedostupné, alebo okrajové produkty. Opak je pravdou! Ide ale zvyčajne o drahé meracie prístroje alebo prístrojovú techniku, ktorú nie je možné držať skladom. Je však bežne dostupná na objednávku.

Teda  nebojte sa opýtať! Sme tu k dispozícii pre vás, na druhej strane týchto stránok, pripravení vám poskytnúť cenovú ponuku a zaistiť dodanie potrebného vybavenia.

DOPYTOVAŤ

 

Kamera pre dron DJI Zenmuse X5S


Žiadne hodnotenie. Kód: d0005
DJI Zenmuse X5S je profi kamera ponúkajúca 5,2 K video, dátový tok 4,2 Gbps a nastavovateľnú clonu.
Výrobca: DJIDJI
Dostupnosť: NA DOTAZ
1.934 € bez DPH
2.340 € s DPH
 
Kamera pre dron DJI Zenmuse X5S

DJI ZENMUSE X5S je špeciálne navrhnutá kamera pre DJI INSPIRE 2, ale je kompatibilná i s ostatnými prístrojmi, kamera využíva výkonné senzory a obrazové procesory pre veľmi kvalitný výstup – 20 MPx fotografie a 5,2 K video na 30 snímkach za sekundu.

Ostrejší a čistejší obraz

Pomocou až 12,8 stupňa dynamického rozsahu je obraz-svetlá i tiene omnoho čistejší.  

Kamera používa MFT 4/3 senzor, obraz je teraz bez šumu, ISO je nastaviteľné v rozsahu od ISO100 – 25600, čo zaručí perfektné fotografie i v najobťažnejších podmienkach.

Všetko pod kontrolou  

Kameru môžete pomocou aplikácie v mobile zaostriť na vami zadanú vec, ovládať snímací čas resp. čas uzávierky a ovládať clonu podľa potreby. To všetko pomocou DJI GO.

Profesionálne zábery  

DJI ZENMUSE X5R dáva veľmi kvalitný foto/video výstup. Minimálna rýchlosť uzávierky je 1/8000 s a maximálny počet fotografií za sekundu 20, čo umožňuje väčšiu kontrolu pri zložitejších kompozičných scénach. Kamera je schopná natáčať 5,2 K video až na 30 fps, 4K až na 60 fps, 2,7 K na 60 fps a fullHD video na 120 fps. Dátový tok dosahuje maximálne 4,2 Gbps a je možné ho ukladať vo formáte Cinema DNG alebo ProRes na integrovaný na DJI CINESSD. 

Stabilizácia videa  

Vďaka zaveseniu kamery na trojosový stabilizovaný záves sú zábery perfektne hladké, záves resp. gimbál pracuje s presnosťou 0,02°, vďaka komunikácii s dronom záves kompenzuje najmenšie pohyby. Pomocou konštrukcie zo zliatín hliníka a horčíka telo redukuje vibrácie a je veľmi odolné na každodenné použitie.  

 

Výmenné objektívy

DJI ZENMUSE X5S sa dodáva i vo verzii bez objektívu, pretože objektívy na X5(S/R) sú výmenné, a tak vám dávajú možnosť ešte väčšej individualizácie než predchodca Z3, objektívy sú prvotriednej kvality pochádzajúce zo špičkovej spolupráce, konkrétne pre model X5S je k dispozícii 8 výmenných objektívov. 

Mechanická uzávierka  

Mechanická uzávierka redukuje efekt tzv. Rolling shutter efektu, to znamená, že teraz môžete natáčať veľmi kvalitne i rýchle prelety, či scény bez straty kvality.  

DJI GO  

DJI GO je aplikácia, pomocou ktorej máte pod kontrolou nastavenia kamery, jej hodnôt a zaostrenia, navyše pridáva možnosť živého náhľadu z dronu pomocou rozhrania LightBridge, a to až na 2 kilometre.

 

Štítky
Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.

obálka

Chcete byť informovaní o novinkách v našom sortimente?