Domov / Meracie prístroje
Kategórie
Výrobcovia
Voliteľný boxík #1
ĽUDIA, objednávajte!

Väčšina produktov, ktoré na týchto stránkach ponúkame, sú tzv. na objednávku. To však neznamená, že by išlo o nedostupné, alebo okrajové produkty. Opak je pravdou! Ide ale zvyčajne o drahé meracie prístroje alebo prístrojovú techniku, ktorú nie je možné držať skladom. Je však bežne dostupná na objednávku.

Teda  nebojte sa opýtať! Sme tu k dispozícii pre vás, na druhej strane týchto stránok, pripravení vám poskytnúť cenovú ponuku a zaistiť dodanie potrebného vybavenia.

DOPYTOVAŤ

 

KLIEŠŤOVÝ MULTIMETER FLIR CM74 S VFD MODE


Žiadne hodnotenie. Kód: ab1049
Svorkové meradlo s uľahčeným prístupom ku kabeláži i na ťažko prístupných miestach. Vďaka integrovanému LED svetlu je možné ho využiť aj pri meraní v tmavých priestoroch. Ponúka pokročilé funkcie vrátane AC/DC merania.
Dostupnosť: NA DOTAZ
 
KLIEŠŤOVÝ MULTIMETER FLIR CM74 S VFD MODE

UĽAHČENIE PRÁCE

Ľahký a kompaktný merací prístroj sa ľahko prenáša a je navrhnutý tak, aby ho bolo možné využiť i v tmavých priestoroch (vďaka výkonnému LED svetlu) a v miestach problematického prístupu ku káblom v preplnených paneloch alebo skriniach.

VŠETKY FUNKCIE, KTORÉ POTREBUJETE

CM74 umožňuje získanie presných hodnôt pomocou pokročilých elektrických funkcií vrátane True RMS, LoZ, VFD Mode, Inrush a ďalších.

ROBUSTNÝ DIZAJN A PRAKTICKÉ NOVINKY

Zariadenie je navrhnuté s dvojitou rukoväťou pre zníženie šmyku a veľkoplošným LCD displejom s jasným podsvietením.

Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.

obálka

Chcete byť informovaní o novinkách v našom sortimente?