Domov / Meracie prístroje
Kategórie
Výrobcovia
Voliteľný boxík #1
ĽUDIA, objednávajte!

Väčšina produktov, ktoré na týchto stránkach ponúkame, sú tzv. na objednávku. To však neznamená, že by išlo o nedostupné, alebo okrajové produkty. Opak je pravdou! Ide ale zvyčajne o drahé meracie prístroje alebo prístrojovú techniku, ktorú nie je možné držať skladom. Je však bežne dostupná na objednávku.

Teda  nebojte sa opýtať! Sme tu k dispozícii pre vás, na druhej strane týchto stránok, pripravení vám poskytnúť cenovú ponuku a zaistiť dodanie potrebného vybavenia.

DOPYTOVAŤ

 

Kliešťový multimeter FLIR CM78


Žiadne hodnotenie. Kód: ab01002
Priemyselný kliešťový multimeter so zabudovaným bezkontaktným infračerveným teplomerom. Meranie AC/DC až do 1000 A/1000 V.
Výrobca:
Dostupnosť: NA DOTAZ
 
Porovnať Prihláste sa pre prístup do zoznamu tovaru.
Kliešťový multimeter FLIR CM78

Kliešťový multimeter FLIR CM78

FLIR CM78 je priemyselný kliešťový multimeter, ktorý navyše disponuje integrovaným IR teplomerom, ktorý umožňuje rýchle bezkontaktné merania na paneloch, potrubiach a motoroch.

Tento multimeter je kompatibilný s FLIR Tools Mobile, ktorý zaisťuje bezproblémovú komunikáciu s vašimi smartfónmi a tabletmi cez Bluetooth®.

FLIR CM78 bol navrhnutý tak, aby odolal vonkajším vplyvom. Vďaka pogumovanému puzdru je odolný i voči šoku.

Bezpečný univerzálny nástroj

FLIR CM78 kombinuje digitálny multimeter True RMS, bezkontaktný kliešťový merač a bodový infračervený teplomer do jedného prístroja.

Presné merania

FLIR CM78 umožňuje presné, bezpečné a rýchle merania AC/DC i na vysokovýkonných zariadeniach alebo na zložitých strojoch. Údaje sú overované termočlánkom typu K.

Diaľková diagnostika

Funkcia Bluetooth METERLiNK zabezpečuje bezproblémové a bezdrôtové vloženie dát do termálnych snímok z infračervených kamier FLIR alebo okamžité šírenie dát s klientmi.

Štítky
Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.

obálka

Chcete byť informovaní o novinkách v našom sortimente?