Domov / Meracie prístroje
Kategórie
Výrobcovia
Voliteľný boxík #1
ĽUDIA, objednávajte!

Väčšina produktov, ktoré na týchto stránkach ponúkame, sú tzv. na objednávku. To však neznamená, že by išlo o nedostupné, alebo okrajové produkty. Opak je pravdou! Ide ale zvyčajne o drahé meracie prístroje alebo prístrojovú techniku, ktorú nie je možné držať skladom. Je však bežne dostupná na objednávku.

Teda  nebojte sa opýtať! Sme tu k dispozícii pre vás, na druhej strane týchto stránok, pripravení vám poskytnúť cenovú ponuku a zaistiť dodanie potrebného vybavenia.

DOPYTOVAŤ

 

Kliešťový multimeter FLIR CM78


Žiadne hodnotenie. Kód: ab01002
Priemyselný kliešťový multimeter so zabudovaným bezkontaktným infračerveným teplomerom. Meranie AC/DC až do 1000 A/1000 V.
Výrobca: Teledyne FLIRTeledyne FLIR
Dostupnosť: NA DOTAZ
 
Kliešťový multimeter FLIR CM78

Kliešťový multimeter FLIR CM78

FLIR CM78 je priemyselný kliešťový multimeter, ktorý navyše disponuje integrovaným IR teplomerom, ktorý umožňuje rýchle bezkontaktné merania na paneloch, potrubiach a motoroch.

Tento multimeter je kompatibilný s FLIR Tools Mobile, ktorý zaisťuje bezproblémovú komunikáciu s vašimi smartfónmi a tabletmi cez Bluetooth®.

FLIR CM78 bol navrhnutý tak, aby odolal vonkajším vplyvom. Vďaka pogumovanému puzdru je odolný i voči šoku.

Bezpečný univerzálny nástroj

FLIR CM78 kombinuje digitálny multimeter True RMS, bezkontaktný kliešťový merač a bodový infračervený teplomer do jedného prístroja.

Presné merania

FLIR CM78 umožňuje presné, bezpečné a rýchle merania AC/DC i na vysokovýkonných zariadeniach alebo na zložitých strojoch. Údaje sú overované termočlánkom typu K.

Diaľková diagnostika

Funkcia Bluetooth METERLiNK zabezpečuje bezproblémové a bezdrôtové vloženie dát do termálnych snímok z infračervených kamier FLIR alebo okamžité šírenie dát s klientmi.

Štítky
Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.

obálka

Chcete byť informovaní o novinkách v našom sortimente?