Domov / Detektory úniku plynu
Kategórie
Výrobcovia
Voliteľný boxík #1
ĽUDIA, objednávajte!

Väčšina produktov, ktoré na týchto stránkach ponúkame, sú tzv. na objednávku. To však neznamená, že by išlo o nedostupné, alebo okrajové produkty. Opak je pravdou! Ide ale zvyčajne o drahé meracie prístroje alebo prístrojovú techniku, ktorú nie je možné držať skladom. Je však bežne dostupná na objednávku.

Teda  nebojte sa opýtať! Sme tu k dispozícii pre vás, na druhej strane týchto stránok, pripravení vám poskytnúť cenovú ponuku a zaistiť dodanie potrebného vybavenia.

DOPYTOVAŤ

 

Leakshooter LKS1000-V2+ akustická kamera pre detekciu úniku plynov


Žiadne hodnotenie. Kód: ab0170
Leakshooter LKS1000 – ultrazvukový detektor je prenosná ultrazvuková detekčná kamera pre vyhľadávanie únikov plynov s vizualizáciou sledovaného miesta.
Dostupnosť: NA DOTAZ
3.511 € bez DPH
4.248 € s DPH
 
Leakshooter LKS1000-V2+ akustická kamera pre detekciu úniku plynov

Prístroj deteguje úniky na vedeniach ako komprimovaného plynu, tak vákua. S jeho použitím nie je nutné tráviť hodiny hľadaním poškodeného miesta, prístroj na diaľku lokalizuje miesto úniku a na veľkom a prehľadnom displeji zobrazí dané miesto i závažnosť úniku (farebne v stupnici od zelenej – bezchybné potrubie, cez žltú – malý únik až po červenú – vážne poškodenie vedenia). Vo chvíli, keď je únik detegovaný, je možné uložiť snímku vo formáte JPG vrátane dátumu a času merania, čísla snímky a nameranej hodnoty kvadratického priemeru (RMS) a maxima (MAX) decibelov (dB). Získanú snímku možno previesť do počítača a ďalej spracovávať v softvéri, ktorý je dodávaný súčasne s prístrojom – LEAKVIEWER picture report. Ako príslušenstvo sú k prístroji dodávané kvalitné slúchadlá, ktoré umožňujú simultánne so samotným prístrojom počúvať zvuk a tým rýchlejšie a jednoduchšie detegovať miesto úniku. LEAKSHOOTER LKS1000 – ultrazvukový detektor je vybavený Li-Ion batériou, ktorú možno opakovane nabíjať, a vďaka ktorej možno v teréne pracovať až 6 hodín bez prestávky. Voliteľne je k Leakshooteru dodávaný i praktický plastový/textilný kryt s možnosťou zavesenia prístroja na popruh, kontaktná sonda pre kontrolu ložísk alebo ventilov a flexibilný senzor (400 mm) pre detekciu únikov v zle prístupných miestach.

 • nový koncept: počúvať, vidieť, merať a zaznamenať únik
 • veľmi citlivý 40 kHz ultrazvukový detektor
 • možno použiť s vypnutou vizualizáciou (úspora energie)
 • deteguje únik štrbinou 0,1 mm pod tlakom 3 bary až na vzdialenosť 20 m
 • rozlíšenie kamery: 640 x 480 pixelov
 • veľký 3,5" LCD displej
 • farebná indikácia závažnosti úniku
 • ukladanie snímok v JPEG formáte – až 1000 v pamäti
 • prenos snímok do PC cez USB
 • Softvér LEAKVIEWER
 • výdrž batérie: 6 hodín
Súbory


Štítky
Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.

obálka

Chcete byť informovaní o novinkách v našom sortimente?