Domov / Termokamery / Stavebníctvo
Kategórie
Výrobcovia
Voliteľný boxík #1
ĽUDIA, objednávajte!

Väčšina produktov, ktoré na týchto stránkach ponúkame, sú tzv. na objednávku. To však neznamená, že by sa jednalo o nedostupné, alebo okrajové produkty. Opak je pravdou! Jedná sa ale zvyčajne o drahé meracie prístroje alebo prístrojovú techniku, ktorú nie je možné držať skladom. Je však bežne dostupná na objednávku.

Teda - nebojte sa opýtať! Sme tu k dispozícii pre vás, na druhej strane týchto stránok, pripravení vám poskytnúť cenovú ponuku a zaistiť dodanie potrebného vybavenia.

DOPYTOVAŤ

 

Malá a ľahká termokamera FLIR C3


Žiadne hodnotenie. Kód: ab0031 Produktové číslo: 845188014094 Odporúčame
FLIR C3 je najmenšia (125 x 80 x 24 mm) a najľahšia (130 g) plne rádiometrická samostatná termokamera, aká bola kedy vyrobená. Veľmi malé rozmery tohto prístroja ho umožňujú nosiť pohodlne napríklad v náprsnom vrecku.
Výrobca:
Dostupnosť: NA DOTAZ
610,74 € bez DPH
739,00 € s DPH
 
Porovnať Prihláste sa pre prístup do zoznamu tovaru.
Malá a ľahká termokamera FLIR C3

Letná akcia

V rámci letnej cenovej akcie platnej do 15.9. je k termokamere zadarmo dodávaný jeden z nasledujúcich prístrojov podľa vlastného výberu:

VLHKOMER FLIR MR40 – Prenosné ručné meradlo vlhkosti s integrovaným svetlom (so svetelným tokom 40 lúmenov).
Zobraziť produkt

BEZKONTAKTNÝ NAPÄŤOVÝ DETEKTOR FLIR VP52 – Ručný bezkontaktný detektor napätia s hodnotením CAT IV. VP52 spoľahlivo deteguje napätie aj na najnovších systémoch inštalovaných pomocou moderných konštrukčných metód.
Zobraziť produkt

Vďaka svojej mobilite vám tak termokamera FLIR C3 pomôže prakticky kedykoľvek nájsť a zobraziť teplotné anomálie, ktoré môžu poukazovať na plytvanie energií, konštrukčné chyby, upchaté či prasknuté potrubie, problémy s vykurovaním a klimatizáciou a pod.

Teraz už vlastnou termokamerou môže byť vybavený skutočne každý technik! A nezáleží na tom, či sa stará o bežnú údržbu budovy, kontrolu stavu tepelnej izolácie či servis rozvádzačov alebo iných elektrických strojov a zariadení. Súčasťou dodávky termokamery je softvér FLIR Tools, ktorý slúži na analýzu termogramov (termosnímok).

Plne rádiometrické dáta

Urobené termogramy (termosnímky) sú uložené priamo do rádiometrického formátu JPEG spoločnosti FLIR Systems, čo umožňuje ich následnú analýzu prostredníctvom FLIR Tools.

Ďalšie funkcie a parametre

  • MSX funkcia poskytuje lepšie zobrazenie snímok, ktoré vám umožnia nájsť problémové oblasti rýchlejšie a presnejšie,
  • ukladanie rádiometrických snímok s rozlíšením 4800 px v teplotnom rozsahu –10 °C až +150 °C,
  • široké zorné pole 41° x 31° a vysoká teplotná citlivosť 100 mK,
  • tozmery sú iba 125 x 80 x 24 mm (Š x V x H).

Teraz vylepšený model FLIR C3

Od začiatku roka 2017 nahradzuje model termokamery FLIR C2 novší model FLIR C3, ktorý je dostupný s radom nových funkcií a za cenu pôvodného modelu! Starší model FLIR C2 už nie je v ponuke.

Medzi najzaujímavejšie nové funkcie FLIR C3 patria:

  • WiFi konektivita a bezdrôtový prenos rádiometrických dát a to napríklad aj do vášho tabletu s použitím aplikácie FLIR Tools Mobile,
  • funkcia lokalizácie a stanovenia najstudenšieho a najteplejšieho miesta v obraze (tzv. funkcia min/max.),
  • streamovanie rádiometrického videa s pomocou softvéru FLIR Tools.
Súbory


Štítky
S týmto tovarom kupujú
Termokamera FLIR E6xt pre priemysel a stavebníctvo Termokamera FLIR E6xt pre priemysel a stavebníctvo Kód: ab0448 + Školenia zadarmo Novinka
SKLADOM
Termokamera Flir E6xt je univerzálna termokamera určená pre základné termálne analýzy v stavebníctve a priemysle. Senzor má rozlíšenie 240 x 180 px, teplotný rozsah kamery je –20 °C až 550 °C. Do termokamery je zabudovaný aj klasický fotoaparát.
1.895,93 € bez DPH
Detail
Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.

obálka

Chcete byť informovaní o novinkách v našom sortimente?