Domov / Termokamery
Kategórie
Výrobcovia
Voliteľný boxík #1
ĽUDIA, objednávajte!

Väčšina produktov, ktoré na týchto stránkach ponúkame, sú tzv. na objednávku. To však neznamená, že by išlo o nedostupné, alebo okrajové produkty. Opak je pravdou! Ide ale zvyčajne o drahé meracie prístroje alebo prístrojovú techniku, ktorú nie je možné držať skladom. Je však bežne dostupná na objednávku.

Teda  nebojte sa opýtať! Sme tu k dispozícii pre vás, na druhej strane týchto stránok, pripravení vám poskytnúť cenovú ponuku a zaistiť dodanie potrebného vybavenia.

DOPYTOVAŤ

 

Termokamera pre mobil FLIR ONE Edge Pro


Žiadne hodnotenie. Kód: ab1256 Produktové číslo: 845188026844 Nový model!
Inovatívna FLIR ONE Edge Pro sa bezdrôtovo pripája k vášmu inteligentnému zariadeniu, takže môžete ľahko kontrolovať ciele, ktoré sú mimo dosahu – alebo ho pripevniť k telefónu či tabletu pre ovládanie jednou rukou.
Výrobca: Teledyne FLIRTeledyne FLIR
Dostupnosť: SKLADOM
Zlacnené z 687 € s DPH (Naša normálna cena.)
teraz len
514 € bez DPH
622 € s DPH
 
Termokamera pre mobil FLIR ONE Edge Pro

Termokamera FLIR ONE Edge Pro

Inovatívna FLIR ONE Edge Pro sa bezdrôtovo pripája k vášmu inteligentnému zariadeniu, takže môžete ľahko kontrolovať ciele, ktoré sú mimo dosahu – alebo ho pripevniť k telefónu či tabletu pre ovládanie jednou rukou. Kombináciou VividIR™ a FLIR MSX (Multi-Spectral Dynamic Imaging) môžete robiť ostré termosnímky z akejkoľvek pozície alebo uhla s prirodzeným úchopom. FLIR Ignite vám umožňuje okamžite nahrávať obrázky a videá z vášho FLIR ONE Edge Pro do cloudu, kde môžete upravovať, organizovať, ukladať a zdieľať dáta. tablety iOS a Android a možno ho používať bez obmedzenia, bez ohľadu na operátora, operačný systém alebo budúce upgrady chytrého zariadenia.

Kľúčové vlastnosti

  • Jednoduché meranie kdekoľvek

Pohodlne skenujte ciele mimo dosahu alebo mimo dohľadu z ľubovoľného uhla alebo pripnite FLIR ONE Edge Pro k vášmu inteligentnému zariadeniu na ovládanie jednou rukou.

  • Vysoko kvalitné obrázky a výkon

Snímajte vysoko kvalitné termogramy, ľahko identifikujte ciele a rozpoznávajte, kde sa nachádzajú problémy s FLIR MSX, VividIR a tepelným rozlíšením 160 × 120 (19 200 pixelov).

  • Vylepšite svoj spôsob práce

Vďaka cloudovej službe FLIR Ignite, kompatibilite s FLIR Thermal Studio a podrobným pokynom pre aplikácie špecifické pre FLIR vám FLIR ONE Edge Pro môže pomôcť zlepšiť efektivitu a rozšíriť váš program termografických kontrol.

Špecifikácia
Rozlíšenie senzora 160 x 120 px
Teplotný rozsah -20°C až +400°C
Presnosť ±3° alebo 5%
Spektrálny rozsah 8 – 14 um
Zorné pole 55° x 43°
Ostrenie Fixní fokus
Obnovovacia frekvencia 8,7Hz
MSX Funkce MSX pracuje na principu prolnutí termogramu a reálné fotografie tak, že ve fotografii jsou detekovány hrany a obrysy a ty jsou vloženy do termogramu. To vše při zachování teplotních (radiometrických) dat. Ano
Obrazové módy Termogram, vizuální kamera, MSX
Hmotnosť zariadenia 153 g
Rozmery 68 x 34 x 14 mm
Súbory

Datový list (Aj)

FLIR ONE Edge Pro: a real game changer from FLIR

Remotely Inspect Out-of-Reach Targets with the FLIR ONE® Edge Pro Thermal Camera

Štítky
Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.

obálka

Chcete byť informovaní o novinkách v našom sortimente?