Domov /
Kategórie
Výrobcovia
Voliteľný boxík #1
ĽUDIA, objednávajte!

Väčšina produktov, ktoré na týchto stránkach ponúkame, sú tzv. na objednávku. To však neznamená, že by išlo o nedostupné, alebo okrajové produkty. Opak je pravdou! Ide ale zvyčajne o drahé meracie prístroje alebo prístrojovú techniku, ktorú nie je možné držať skladom. Je však bežne dostupná na objednávku.

Teda  nebojte sa opýtať! Sme tu k dispozícii pre vás, na druhej strane týchto stránok, pripravení vám poskytnúť cenovú ponuku a zaistiť dodanie potrebného vybavenia.

DOPYTOVAŤ

 

Vysokorýchlostná súprava WT-210


Žiadne hodnotenie. Kód: ab1197 Výroba byla ukončená
VÝROBA BOLA UKONČENÁ: Vysokorýchlostná súprava WT-210 ponúka kompaktné a jednoduché riešenie na odhaľovanie najrôznejších problémov vo výrobných linkách a monitorovanie rýchlych dejov.
Dostupnosť: NA DOTAZ
3.318 € bez DPH
4.015 € s DPH
 
Vysokorýchlostná súprava WT-210

Tento produkt už nie je k dispozícii, nahradil ho nový set WT-240 STANDARD

WT-210 Standard je kompaktná prenosná vysokorýchlostná súprava, ktorá sa skladá z priemyselnej kamery s rozlíšením 1280 x 1024 px, 2 kusov objektívov, vysokorýchlostného svetla, ovládacieho softvéru, komunikačnej a napájacej kabeláže a všetko je umiestnené v prenosnom kufri. Táto vysokorýchlostná súprava ponúka rýchle, jednoduché a lacné riešenie pre potreby vysokorýchlostného záznamu. Kamera a svetlo sú veľmi malé, a tak sa táto súprava veľmi často využíva na snímanie výrobných procesov v stroji či v iných stiesnených podmienkach. Nakoľko ide o priemyselnú kameru, tak v sebe kamera nemá integrovanú RAM pamäť na ukladanie urobených záznamov. Maximálna dĺžka záznamu je tak priamo úmerná veľkosti RAM pamäti počítača, ktorý sa na ovládanie kamery používa.

Kamera disponuje rozlíšením 1280 x 1024 px. Pri tomto rozlíšení vie kamera snímať rýchlosťou až 210 FPS. Pri redukovanom rozlíšení potom kamera môže snímať i viac ako 3000 FPS. Kamera sa k počítaču pripojí ľahko cez USB3 kábel. Senzor kamery má 1/2" a veľkosť jedného pixelu je 4,8 um.

Súprava WT-210 sa ponúka v troch variantoch, a to Standard, PRO a PRO MultiCam.

Tieto tri varianty sa líšia najmä použitým softvérom. Vo variante Standard je štandardný obslužný softvér, ktorý používateľovi dovolí robiť základné funkcie, ako napríklad robiť záznamy, spomalené premietanie, ukladanie záznamu. Variant PRO ponúkne používateľovi rozsiahle možnosti ovládania, keď možno kameru triggrovať, natáčať do slučky, ľubovoľne spomaľovať urobený záznam, exportovať urobený záznam do AVI formátu a mnoho ďalších užitočných funkcií. Variant PRO MultiCam potom umožní používateľovi, okrem všetkých možností, ktoré ponúka variant PRO pripojiť a ovládať súčasne viac kamier.

Kľúčové vlastnosti:

 • 1,3 Mpx senzor
 • Rozlíšenie 1280 x 1024 px
 • Maximálna rýchlosť pri plnom rozlíšení až 210 FPS
 • Maximálna rýchlosť pri redukovanom rozlíšení je viac ako 3000 FPS
 • USB3 rozhranie
 • Veľmi malé rozmery kamery (26 x 26 x 24 mm)

Obsah balenia:

 • 1x priemyselná vysokorýchlostná kamera (1,3 Mpx)
 • 2x objektív (možnosť výberu z týchto ohniskových vzdialeností: 12 mm, 25 mm, 50 mm, 75 mm)
 • 1x vysokorýchlostné svetlo s napájacím káblom
 • 1x USB3 kábel (5 m)
 • 1x statívový adaptér na kameru
 • 1x základný obslužný softvér
 • 1x transportný kufor

Podľa potreby je možné k súprave dokúpiť ďalšiu kameru, vysokorýchlostné svetlo a objektívy. (V prípade potreby snímania 2 a viac kamier naraz je potrebné zakúpiť variant WT-210 PRO MultiCam).

Špecifikácia
Závit bajonetu C-mount
Rozhranie USB3
Maximálne rozlíšenie senzora 1.3 Mpx (1280 x 1024 px)
Rýchlosť pri maximálnom rozlíšení 210 fps
Maximálna rýchlosť pri zníženom rozlíšení 3000 fps
Súbory
Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.

obálka

Chcete byť informovaní o novinkách v našom sortimente?