Domov / Počítače
Kategórie
Výrobcovia
Voliteľný boxík #1
ĽUDIA, objednávajte!

Väčšina produktov, ktoré na týchto stránkach ponúkame, sú tzv. na objednávku. To však neznamená, že by išlo o nedostupné, alebo okrajové produkty. Opak je pravdou! Ide ale zvyčajne o drahé meracie prístroje alebo prístrojovú techniku, ktorú nie je možné držať skladom. Je však bežne dostupná na objednávku.

Teda  nebojte sa opýtať! Sme tu k dispozícii pre vás, na druhej strane týchto stránok, pripravení vám poskytnúť cenovú ponuku a zaistiť dodanie potrebného vybavenia.

DOPYTOVAŤ

 

Vecow priemyselné PC ECS-9000-PoE/ R


Žiadne hodnotenie. Kód: ab0242
Priemyselné PC s pasívnym chladením a procesorom Intel® Core™ i7/i5/i3. PC má k dispozícii 6x Gigabit LAN s 4x PoE+, 16 izolovaných DIO a priemyselné krytie IP 65. Pracovná teplota PC je –25 °C – 70 °C.
Výrobca: VecowVecow
Dostupnosť: NA DOTAZ
 
Vecow priemyselné PC ECS-9000-PoE/ R

ECS-9000-PoE/R je priemyselný počítač, ktorého vysoký výkon zaisťujú procesory Quad Core 6. generácie Intel® Core ™ i7/i5/i3, s pasívnym chladením a prevádzkovou teplotou –40 °C až 75 °C. Ďalej obsahuje 6x GigE LAN s 4x PoE+, možnosť napájania od 6 V do 36 V s 80 V prepäťovou ochranou, možnosť vzdialeného zapínania a vysokú spoľahlivosť i v ťažkých podmienkach. Vecow ECS-9000 séria pasívne chladený kontrolný systém je vhodný pre projekty z oblasti strojového videnia, priemyselnú automatizáciu, ovládanie robotov a real-timové zabudované aplikácie.

Špecifikácia
Váha 3 kg
Dĺžka 0.26 m
Šírka 0.215 m
Výška 0.079 m
Súbory

Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.

obálka

Chcete byť informovaní o novinkách v našom sortimente?