Domov / Meracie prístroje
Kategórie
Výrobcovia
Voliteľný boxík #1
ĽUDIA, objednávajte!

Väčšina produktov, ktoré na týchto stránkach ponúkame, sú tzv. na objednávku. To však neznamená, že by išlo o nedostupné, alebo okrajové produkty. Opak je pravdou! Ide ale zvyčajne o drahé meracie prístroje alebo prístrojovú techniku, ktorú nie je možné držať skladom. Je však bežne dostupná na objednávku.

Teda  nebojte sa opýtať! Sme tu k dispozícii pre vás, na druhej strane týchto stránok, pripravení vám poskytnúť cenovú ponuku a zaistiť dodanie potrebného vybavenia.

DOPYTOVAŤ

 

Merač vlhkosti s výmenným hygrometrom Flir MR176


Žiadne hodnotenie. Kód: ab1115 Odporúčame
Vlhkomer s rozsahom meranej vlhkosti 0 až 100 % s krokom 0,1 % a s integrovanou termovíznou kamerou s rozlíšením 80 x 60 pixelov.
Výrobca: Teledyne FLIRTeledyne FLIR
Dostupnosť: SKLADOM
1.159 € bez DPH
1.402 € s DPH
 
Merač vlhkosti s výmenným hygrometrom Flir MR176

Vlhkomer FLIR MR176

je komplexné riešenie s integrovanou termovíznou kamerou, ktorá napomáha pri presnom určení miesta, kde je najvhodnejšie merať vlhkosť. Pomocou integrovaného laserového zameriavača a nitkového kríža môžete určiť polohu na povrchu problému nájdeného s IGM (Infrared Guided Measurement) čo najefektívnejšie. Integrovaný senzor bez pinov a externý kolíkový senzor poskytujú flexibilitu pre vykonávanie neinvazívnych alebo invazívnych meraní. Lepšie pohodlie poskytuje snímač teploty a relatívnej vlhkosti, ktorý možno vymeniť za pole. V spojení s vymeniteľným teplotným senzorom a senzorom relatívnej vlhkosti a automatickým výpočtom okolitých hodnôt umožňuje MR176 pohodlné a ľahké nameranie správnych hodnôt vlhkosti.

Kľúčové vlastnosti

 • Možnosť odhalenia skrytých problémov s vlhkosťou
 • Možnosť včasného riešenia problémov
 • Spojenie technológie vlhkomera a termovízneho systému pre čo najlepšie výsledky
 • Možnosť určovania, ktoré hodnoty sa majú zobrazovať (vlhkosť, teplota, relatívna vlhkosť, bod topenia, tlak, miešací pomer) a výber zo štyroch farebných paliet (železo, dúha, ľad a stupne šedi).
 • Pomocou integrovaného laserového zameriavača a nitkového kríža možno presne označiť miesto s potenciálnym problémom.
 • Presné namerané hodnoty
 • Vymeniteľný teplotný senzor/senzor relatívnej vlhkosti
 • Progresívny indikátor stabilizácie zabraňuje chybám súvisiacim s dobou odozvy, spôsobených presunmi na ďalšie miesto merania; zobrazí upozornenie, keď už nemožno zmeniť nameranú hodnotu
 • Ľahké ovládanie a kompletný dizajn
 • Rýchla pracovná odozva
 • Odolné a praktické prevedenie s intuitívnym ovládaním
 • Umožňuje prostredníctvom USB kábla preniesť zaznamenané hodnoty a obrázky do PC.
 • S bezplatným softvérom FLIR Tools pre rýchle vytváranie správ

Sme oficiálny dodávateľ FLIR pre ČR a SR.

Súčasťou dodávky termokamery FLIR je okrem štandardného príslušenstva rad bonusov:

 • Odborné školenia v Centre termografie s certifikátom
 • Predĺžená záruka na detektor kamery na 10 rokov
 • Servis a podpora spoločnosti W-Technika ako oficiálneho zastúpenia FLIR

Sme oficiálnym zastúpením najväčšieho svetového výrobcu termokamier a termovíznych systémov, t.j. švédsko-americkej spoločnosti FLIR Systems pre ČR a SR. V rámci mnohoročnej spolupráce a zákazníckeho servisu sme od roku 2015 držiteľmi certifikátu FLIR Platinum partner..

Spoločnosť W-Technika Group s.r.o. je tiež partnerskou spoločnosťou Centra termografie, ktoré je Asociáciou technických diagnostikov (ATD ČR) schváleným školiacim pracoviskom pre oblasť “Technik diagnostik termografie”. Preto ku všetkým termokamerám ponúkame zaškolenie v rámci kurzu „Základy práce s termokamerou" práve v Centre termografie. Zákaznícky servis i zaškolenie u nás vykonávajú držitelia certifikátu „Technik diagnostik termografie”.

Spoločnosť W-Technika zaisťuje tiež technickú a odbornú podporu v priebehu procesu voľby a nákupu termokamier FLIR. Jej odborníci poskytujú zákazníkom poradenstvo v počiatočných fázach merania, vykonávajú testovacie merania a tiež sú schopní zostaviť metodiku termodiagnostického merania v podniku na mieru. V prípade záujmu o akúkoľvek z týchto služieb nás neváhajte kontaktovať.

Pozn.: Produktové snímky uvedené v galérii majú iba ilustračný charakter. V niektorých prípadoch ukazujú aj príslušenstvo, ktoré nie je zahrnuté v štandardnom balení, ale je možné ho ku kamere dokúpiť.

Špecifikácia
Dĺžka 0.12 m
Šírka 0.14 m
Výška 0.33 m
Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.

obálka

Chcete byť informovaní o novinkách v našom sortimente?