Domov / Termokamery
Kategórie
Výrobcovia
Voliteľný boxík #1
ĽUDIA, objednávajte!

Väčšina produktov, ktoré na týchto stránkach ponúkame, sú tzv. na objednávku. To však neznamená, že by išlo o nedostupné, alebo okrajové produkty. Opak je pravdou! Ide ale zvyčajne o drahé meracie prístroje alebo prístrojovú techniku, ktorú nie je možné držať skladom. Je však bežne dostupná na objednávku.

Teda  nebojte sa opýtať! Sme tu k dispozícii pre vás, na druhej strane týchto stránok, pripravení vám poskytnúť cenovú ponuku a zaistiť dodanie potrebného vybavenia.

DOPYTOVAŤ

 

Mobilná bezpečnostná termovízia FLIR LS-X pre nočné videnie


Žiadne hodnotenie. Kód: ab0148
Termokamera FLIR LS-X nachádza najväčšie uplatnenie v oblasti bezpečnostných aplikácií, pozorovania osôb, stráženia objektov, sledovania zveri a pod.
Výrobca: Teledyne FLIRTeledyne FLIR
Dostupnosť: NA DOTAZ
Zlacnené z 3.860 € s DPH (Naša normálna cena.)
teraz len
2.693 € bez DPH
3.259 € s DPH
 
Mobilná bezpečnostná termovízia FLIR LS-X pre nočné videnie

Pomocník pre bezpečnosť

Ručný termovízny monokulár FLIR LS-X pre nočné videnie je výhodný pomocník pre prácu policajných zložiek, strážcov objektov a poľovníctvo. Monokulárny ďalekohľad je výkonný a ľahko ovládateľný a dáva používateľovi taktickú výhodu pri pátraní po podozrivých alebo nezvestných osobách alebo pri hľadaní dôkazov.

Technologická vyspelosť

Termokamera je vybavená LCD displejom s vysokým rozlíšením (640 x 480 px) a senzorom 336 x 256 px, ktorý dokáže zaznamenať cieľ s veľkosťou človeka až na vzdialenosť 570 metrov. Súčasťou kamery je i laserové ukazovadlo, slúžiace na označenie cieľa bez nutnosti prehovoriť a funkcia InsertAlert, ktorá pomáha rýchlo lokalizovať osoby a väčšie zvieratá.

Infrakamera vďaka lítiovej batérii vydrží až 5 hodín nepretržitej prevádzky, čo z nej činí perfektný prístroj pre externé misie. Výhodou je i certifikát odolnosti IP 67, ktorý zaisťuje odolnosť voči prachu aj striekajúcej vode. Umiestnenie funkčných tlačidiel na vrchu prístroja navyše zaisťuje, že sa IR kamera veľmi ľahko ovláda napr. len jednou rukou. Pomocou tlačidiel možno, bez nutnosti zloženia termokamery z očí, prístroj zapnúť, upraviť jas a farebnú paletu alebo využiť ZOOM (1x – 4x).

Súbory


Štítky
Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.

obálka

Chcete byť informovaní o novinkách v našom sortimente?