Domov / Termokamery
Kategórie
Výrobcovia
Voliteľný boxík #1
ĽUDIA, objednávajte!

Väčšina produktov, ktoré na týchto stránkach ponúkame, sú tzv. na objednávku. To však neznamená, že by išlo o nedostupné, alebo okrajové produkty. Opak je pravdou! Ide ale zvyčajne o drahé meracie prístroje alebo prístrojovú techniku, ktorú nie je možné držať skladom. Je však bežne dostupná na objednávku.

Teda  nebojte sa opýtať! Sme tu k dispozícii pre vás, na druhej strane týchto stránok, pripravení vám poskytnúť cenovú ponuku a zaistiť dodanie potrebného vybavenia.

DOPYTOVAŤ

 

Monokulárna termovízia FLIR BREACH PTQ136 pre nočné videnie


Žiadne hodnotenie. Kód: ab0373 Produktové číslo: 849815008364 Odporúčame
Termokamera FLIR BREACH PTQ136 s rozlíšením 336 x 256 px a hmotnosťou 210 g je vyvinutá pre bezpečnostné zložky a osobnú ochranu, zachycuje tepelné žiarenie všetkých objektov aj v úplnej tme.
Výrobca: Teledyne FLIRTeledyne FLIR
Dostupnosť: NA DOTAZ
2.710 € bez DPH
3.279 € s DPH
 
Monokulárna termovízia FLIR BREACH PTQ136 pre nočné videnie

Vďaka novému jadru FLIR Boson s rozlíšením 336 x 256 px a kompaktnému dizajnu s hmotnosťou 210 g ponúka termokamera bezkonkurenčné zlepšenie povedomia o okolí za akýchkoľvek svetelných podmienok. FLIR Breach môžete pohodlne uschovať vo vrecku, alebo namontovať na helmu s využitím mini-rail funkcie. Akokoľvek však FLIR Breach použijete, vždy vašu výbavu zaťaží úplne minimálne. Rozlíšenie senzora tejto termovíznej kamery je 336 x 256 px s obrazovou frekvenciou až 60 Hz pri hmotnosti 210 g. Medzi významné funkcie tejto ľahkej mini termokamery patrí možnosť záznamu videa a voľba medzi siedmimi farebnými paletami, pre čo najlepšie rozoznanie podozrivých objektov vo dne aj v noci.

HLAVNÉ PREDNOSTI TERMOKAMERY FLIR BREACH

 • obrazová frekvencia 60 Hz, nádherný plynulý obraz
 • kompaktné telo s hmotnosťou len 210 g s vysokou odolnosťou
 • displej ("priezor") s vysokým rozlíšením 1280 x 960 px
 • detekčná vzdialenosť pre väčšinu živočíchov a objektov (veľkosť aspoň 30 x 15 cm) až do 800 metrov
 • Vnútorná pamäť pre 1000 termogramov alebo 2,5 hodín videa
 • 1 – 4x plynulý digitálny zoom
 • 7 farebných paliet

 

VYNIKAJÚCA KVALITA OBRAZU

Pokročilé spracovanie obrazu interného s využitím termovízneho jadra FLIR Boson a jasný displej s vysokým rozlíšením poskytujú vynikajúcu čistotu obrazu a umožňujú vynikajúcu detekciu a klasifikáciu vo dne aj v noci.

MOŽNOSŤ PRIPEVNENIA NA HELMU A PREVÁDZKY BEZ OVLÁDANIA RUKAMI

Pre umožnenie prevádzky bez závislosti na rukách obsluhy má Breach PTQ136 niekoľko montážnych bodov pre minikoľajnice, ktoré podporujú širokú paletu držiakov pre upevnenie na najrôznejšie prilby, alebo i inštaláciu ďalšieho vybavenia.

PRIDANÁ HODNOTA

Kamera umožňuje urobiť videozáznam a snímanie obrazu. Vyberať možno zo 7 farebných paliet, podľa toho, ktorá najviac vyhovuje vašej aktuálnej aplikácii. Kamera je tiež vybavená digitálnym kompasom/inklinometrom.

 

Súčasťou dodávky termokamery FLIR SCION OTM je kompletné príslušenstvo

 • Termokamera FLIR Breach PTQ136
 • návod na použitie v českom jazyku,
 • pútko na ruku,
 • napájací adaptér,
 • záruka 10 rokov na detektor kamery,
 • doprava ZADARMO.

Ponúkame aj test kamery v reálnych podmienkach v sprievode odborníka – za tmy v krásnom prostredí Divokej Šárky alebo zvernice Hvězda.

http://centrumtermografie.cz/

Súbory


Štítky
Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.

obálka

Chcete byť informovaní o novinkách v našom sortimente?