Domov /
Kategórie
Výrobcovia
Voliteľný boxík #1
ĽUDIA, objednávajte!

Väčšina produktov, ktoré na týchto stránkach ponúkame, sú tzv. na objednávku. To však neznamená, že by išlo o nedostupné, alebo okrajové produkty. Opak je pravdou! Ide ale zvyčajne o drahé meracie prístroje alebo prístrojovú techniku, ktorú nie je možné držať skladom. Je však bežne dostupná na objednávku.

Teda  nebojte sa opýtať! Sme tu k dispozícii pre vás, na druhej strane týchto stránok, pripravení vám poskytnúť cenovú ponuku a zaistiť dodanie potrebného vybavenia.

DOPYTOVAŤ

 

Nočné videnie FLIR ARMASIGHT SIRIUS GEN 2+ ID MG


Žiadne hodnotenie. Kód: agm0011
Monokulárny noktovízor druhej generácie plus s manuálnym ovládaním citlivosti
Kategória: Čierne telesá
Záruka: 2 roky
Dostupnosť: NA DOTAZ
 
Nočné videnie FLIR ARMASIGHT SIRIUS GEN 2+ ID MG

Monokulárny noktovízor ARMASIGHT FLIR SIRIUS ponúka vynikajúci výkon druhej generácie plus a rad špičkových funkcií. S manuálnym vyrovnávaním citlivosti, zabudovaným infračerveným iluminátorom a vypínaním za jasného svetla slúži Sirius potrebám ako rekreačných lovcov, tak profesionálov z radov poriadkových síl. Flexibilné možnosti montáže a externé príslušenstvo zvyšujú využiteľnosť zariadenia a pevný kompozitný kryt chráni zariadenie proti opotrebovaniu.

Nočné videnie od Armasight – rýchla montáž, skvelá výbava

Ďalšími pozitívami sú flexibilná montáž, veľká funkčná výbava a dostupné kompatibilné príslušenstvo. Možnosti upevnenia na hlavu, helmu a zbraň zlepšujú schopnosti pri plnení úlohy. Manuálne ovládanie citlivosti, zabudovaný infračervený iluminátor a vypnutie za jasného svetla zostrujú videnie a chráni tubusy zosilňovača. Dostupné zväčšovacie sklá a prídavný infračervený iluminátor s dlhým dosahom zvyšujú čistotu obrazu na veľké vzdialenosti.

Noktovízor ARMASIGHT FLIR SIRIUS

Produkt sa vyrába v troch variantoch ako

SIRIUS GEN 2+ ID MG

SIRIUS GEN 2+ SD MG

SIRIUS GEN 2+ QS MG

Dodávané príslušenstvo

Návod na použitie so záručným listom, mäkké transportné puzdro, škatuľa balenia, batérie, adaptér na batérie CR123A 3V/AA 1,5V, tkanina na čistenie šošovky.

Ponúkame i test kamery v reálnych podmienkach v sprievode odborníka – za tmy v krásnom prostredí Divokej Šárky alebo zvernice Hvězda.

Špecifikácia
Upevnenie na statív ne
Minimálna zaostrovacia vzdialenosť 0,25 m
Eliminácia jasného světla ANO
Kompenzácia dioptrií +-5 dioptrii
Infračervený iluminátor ano
Ovládanie citlivosti manuální
Indikátor stavu batérie ano
Automatické vypínanie ANO
Zorné pole 40°
Rozmery 182 x 56 x 79 mm mm
Súbory


Štítky
Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.

obálka

Chcete byť informovaní o novinkách v našom sortimente?