Domov /
Kategórie
Výrobcovia
Voliteľný boxík #1
ĽUDIA, objednávajte!

Väčšina produktov, ktoré na týchto stránkach ponúkame, sú tzv. na objednávku. To však neznamená, že by išlo o nedostupné, alebo okrajové produkty. Opak je pravdou! Ide ale zvyčajne o drahé meracie prístroje alebo prístrojovú techniku, ktorú nie je možné držať skladom. Je však bežne dostupná na objednávku.

Teda  nebojte sa opýtať! Sme tu k dispozícii pre vás, na druhej strane týchto stránok, pripravení vám poskytnúť cenovú ponuku a zaistiť dodanie potrebného vybavenia.

DOPYTOVAŤ

 

Multimeter FLIR DM285


Žiadne hodnotenie. Kód: ab01004
Výkonný priemyselný multimeter so zabudovanou termokamerou.
Dostupnosť: NA DOTAZ
Zlacnené z 1.029 € s DPH (Naša normálna cena.)
teraz len
494 € bez DPH
598 € s DPH
 
Multimeter FLIR DM285

Kliešťový multimeter FLIR DM285

FLIR DM285-KIT ponúka profesionálne nástroje, ktoré potrebujete pre komerčnú elektriku, ľahký priemysel, terénny servis a HVAC práce. Vďaka technológii IGM (Infrared Guided Measurement) podmienenej vstavanou termokamerou FLIR 160 x 120 vás DM285 vizuálne navedie na presné miesto elektrického problému bez priameho kontaktu. DM285 tiež pomáha zefektívniť kontroly bezdrôtovým pripojením k aplikácii FLIR Tools™. DM285-KIT sa dodáva so sadou TA04-KIT, ktorá obsahuje dobíjaciu batériu LiPo, nabíjací adaptér AC s medzinárodnými svorkami AC vstupu pre zásuvky a stručnú príručku.

Zistite problémy rýchlo a bezpečne

Získajte viac práce vizuálnym identifikovaním problémov s IGM a skenovaním panelu alebo skrine bez priameho kontaktu.

Vyriešte náročné problémy ľahko

Vykonáva 18 funkcií merania DMM, ktoré vám pomôžu zakaždým overiť najzložitejšie elektrické problémy pomocou dôveryhodných hodnôt.

Zjednodušené hlásenie a zdieľanie

Obsahuje Bluetooth METERLiNK® pre bezdrôtové vkladanie dát do termosnímok z infračervených kamier FLIR alebo okamžité zdieľanie nameraných hodnôt s klientmi.

Sme oficiálny dodávateľ FLIR pre ČR a SR.

Súčasťou dodávky termokamery FLIR je okrem štandardného príslušenstva rad bonusov:

  • Odborné školenia v Centre termografie s certifikátom
  • Predĺžená záruka na detektor kamery na 10 rokov
  • Servis a podpora spoločnosti W-Technika ako oficiálneho zastúpenia FLIR

Sme oficiálnym zastúpením najväčšieho svetového výrobcu termokamier a termovíznych systémov, t.j. švédsko-americkej spoločnosti FLIR Systems pre ČR a SR. V rámci mnohoročnej spolupráce a zákazníckeho servisu sme od roku 2015 držiteľmi certifikátu FLIR Platinum partner..

Spoločnosť W-Technika Group s.r.o. je tiež partnerskou spoločnosťou Centra termografie, ktoré je Asociáciou technických diagnostikov (ATD ČR) schváleným školiacim pracoviskom pre oblasť “Technik diagnostik termografie”. Preto ku všetkým termokamerám ponúkame zaškolenie v rámci kurzu „Základy práce s termokamerou" práve v Centre termografie. Zákaznícky servis i zaškolenie u nás vykonávajú držitelia certifikátu „Technik diagnostik termografie”.

Spoločnosť W-Technika zaisťuje tiež technickú a odbornú podporu v priebehu procesu voľby a nákupu termokamier FLIR. Jej odborníci poskytujú zákazníkom poradenstvo v počiatočných fázach merania, vykonávajú testovacie merania a tiež sú schopní zostaviť metodiku termodiagnostického merania v podniku na mieru. V prípade záujmu o akúkoľvek z týchto služieb nás neváhajte kontaktovať.

Pozn.: Produktové snímky uvedené v galérii majú iba ilustračný charakter. V niektorých prípadoch ukazujú aj príslušenstvo, ktoré nie je zahrnuté v štandardnom balení, ale je možné ho ku kamere dokúpiť.

Špecifikácia
Emisivita 4 hodnoty
Rozlíšenie senzora 160x120px
Presnosť ± 3°C
Teplotná citlivosť 150mK
Ostrenie fixní
Bluetooth / WiFi Ano/Ne
Meracie funkcie napětí, proud, odpor, kapacita, ...
Vnútorná pamäť 10x 40K dat, 100 snímků
Prisvetľovacia dióda Ano
Typ batérie 3x AA
Pádová odolnosť 2 m
Rozmery 330x140x110 mm
Súbory Štítky
Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.

obálka

Chcete byť informovaní o novinkách v našom sortimente?