Domov /
Kategórie
Výrobcovia
Voliteľný boxík #1
ĽUDIA, objednávajte!

Väčšina produktov, ktoré na týchto stránkach ponúkame, sú tzv. na objednávku. To však neznamená, že by išlo o nedostupné, alebo okrajové produkty. Opak je pravdou! Ide ale zvyčajne o drahé meracie prístroje alebo prístrojovú techniku, ktorú nie je možné držať skladom. Je však bežne dostupná na objednávku.

Teda  nebojte sa opýtať! Sme tu k dispozícii pre vás, na druhej strane týchto stránok, pripravení vám poskytnúť cenovú ponuku a zaistiť dodanie potrebného vybavenia.

DOPYTOVAŤ

 

Noktovizor AGM PVS 14 BS


Žiadne hodnotenie. Kód: agm0005 Produktové číslo: 11P1412245401
Modelový rad noktovízorov AGM PVS s bielym obrazom poskytuje veľmi dobrý výkon za rozumnú cenu, ide o noktovízor tradičnej najslávnejšej konštrukcie. Tento noktovízor má možnosť priblíženia aj 3x a 5x pomocou výmenných objektívov.
Kategória: Noktovízory
Dostupnosť: NA DOTAZ
 
Noktovizor AGM PVS 14 BS

Noktovízor AGM PVS 14 s objektívom 27 mm a priblížením 1x

Tento najpoužívanejší a všetkým známy noktovízor poskytuje veľmi kvalitný obraz za rozumnú cenu, obraz má fosforovo bielu farbu, ďalej môže ponúknuť kompaktné telo, malé rozmery, aj hmotnosť iba 320 gramov. V tele AGM PVS je tiež integrovaný infra prísvit. Ide o model tradičnej a overenej konštrukcie, ktorý sa pre svoje parametre vyrába v malých obmenách už viac ako 20 rokov, pôvodne bol nasadený americkou armádou, ktorá ho dodnes používa.

Objektív s ohniskovou vzdialenosťou 27 mm poskytuje obraz bez priblíženia tak, ako by ste ho videli vlastným okom. (K dispozícii sú aj predsádky pre nasadenie na existujúci objektív, predsádky sú k dispozícii s priblížením 3x a 5x)

Napájanie je realizované pomocou CR123 batérií, alebo pomocou adaptéra na klasické AA batérie – životnosť až 50 hodín. Možnosť pripevnenia ako na helmu, tak pomocou špeciálnej čelenky na hlavu.

K dispozícii je tiež korekcia dioptrií a široký výber príslušenstva.

Ako fungujú noktovízory?

Princíp, na ktorom funguje tento noktovízor je zosilnenie zvyškového svetla pomocou fotonásobiča. Použitie tohto noktovízora je teda možné vonku, v prírode či v meste, jednoducho tam, kde je aspoň trochu svetla, ktoré môže fotonásobič zosilniť. Pre použitie v budovách, jaskyniach a pod. je použitie možné za predpokladu, že použijete infra prísvit. Infra prísvit nasvieti danú oblasť pomocou okom neviditeľného svetla, toto svetlo fotonásobič „vidí“ a zosilní ho na úroveň, že je pozorovanie noktovízorom možné. Infra prísvit je tiež možné použiť, pokiaľ chceme docieliť jasnejší obraz.

Súbory


Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.

obálka

Chcete byť informovaní o novinkách v našom sortimente?