Domov /
Kategórie
Výrobcovia
Voliteľný boxík #1
ĽUDIA, objednávajte!

Väčšina produktov, ktoré na týchto stránkach ponúkame, sú tzv. na objednávku. To však neznamená, že by išlo o nedostupné, alebo okrajové produkty. Opak je pravdou! Ide ale zvyčajne o drahé meracie prístroje alebo prístrojovú techniku, ktorú nie je možné držať skladom. Je však bežne dostupná na objednávku.

Teda  nebojte sa opýtať! Sme tu k dispozícii pre vás, na druhej strane týchto stránok, pripravení vám poskytnúť cenovú ponuku a zaistiť dodanie potrebného vybavenia.

DOPYTOVAŤ

 

Noktovizor AGM WOLF 14 NL2i green


Žiadne hodnotenie. Kód: agm0001 Produktové číslo: 11W1412210302
Modelový rad noktovízorov AGM WOLF poskytuje veľmi dobrý výkon za rozumnú cenu, ide o noktovízor použiteľný ako pre lovcov, tak pre ozbrojené zložky. Tento noktovízor má integrovaný infra prísvit a pevné telo, nízku hmotnosť pre najpohodlnejšie použitie.
Kategória: Noktovízory
Dostupnosť: NA DOTAZ
 
Noktovizor AGM WOLF 14 NL2i green

Noktovízor AGM WOLF 14 s objektívom 27 mm a priblížením 1x

Tento noktovízor poskytuje kvalitný obraz za rozumnú cenu, obraz je vo fosforovo zelených farbách, ďalej môže ponúknuť pevné telo, pomerne malé rozmery, aj hmotnosť. V tele AGM WOLF je tiež integrovaný infra prísvit. 

Objektív s ohniskovou vzdialenosťou 27 mm poskytuje obraz bez priblíženia tak, ako by ste ho videli vlastným okom.

Napájanie je realizované pomocou CR123 batérií, alebo pomocou adaptéra na klasické AA batérie. Možnosť pripevnenia ako na helmu, tak pomocou špeciálnej čelenky na hlavu.

K dispozícii je tiež korekcia dioptrií a široký výber príslušenstva.

Ako fungujú noktovízory?

Princíp, na ktorom funguje tento noktovízor je zosilnenie zvyškového svetla pomocou fotonásobiča. Použitie tohto noktovízora je teda možné vonku, v prírode či v meste, jednoducho tam, kde je aspoň trochu svetla, ktoré môže fotonásobič zosilniť. Pre použitie v budovách, jaskyniach a pod. je použitie možné za predpokladu, že použijete infra prísvit. Infra prísvit nasvieti danú oblasť pomocou okom neviditeľného svetla, toto svetlo fotonásobič „vidí“ a zosilní ho na úroveň, že je pozorovanie noktovízorom možné. Infra prísvit je tiež možné použiť, pokiaľ chceme docieliť jasnejší obraz.

Špecifikácia
Kompenzácia dioptrií -5 až +5 dpt
Indikátor stavu batérie Battery status indicator Ano
Ohnisková vzdialenosť 27mm
Zorné pole 40°
Prisvetľovacia dióda Yes
Životnosť batérie až 50hod
Typ batérie CR123 nebo AA
Rozmery 157x60x75 mm
Súbory


Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.

obálka

Chcete byť informovaní o novinkách v našom sortimente?