Domov /
Kategórie
Výrobcovia
Voliteľný boxík #1
ĽUDIA, objednávajte!

Väčšina produktov, ktoré na týchto stránkach ponúkame, sú tzv. na objednávku. To však neznamená, že by išlo o nedostupné, alebo okrajové produkty. Opak je pravdou! Ide ale zvyčajne o drahé meracie prístroje alebo prístrojovú techniku, ktorú nie je možné držať skladom. Je však bežne dostupná na objednávku.

Teda  nebojte sa opýtať! Sme tu k dispozícii pre vás, na druhej strane týchto stránok, pripravení vám poskytnúť cenovú ponuku a zaistiť dodanie potrebného vybavenia.

DOPYTOVAŤ

 

Noktovizor binokulár AGM FOXBAT 5 NL2 ZS


Žiadne hodnotenie. Kód: agm0004 Produktové číslo: 13FXB52215302
Modelový rad binokulárov AGM FOXBAT NL so zeleným obrazom poskytuje dobrú kvalitu obrazu za rozumnú cenu, Tento noktovízor má päťnásobné optické priblíženie pomocou kvalitného objektívu. Obraz v odtieňoch fosforovo zelenej farby.
Kategória: Noktovízory
Dostupnosť: NA DOTAZ
 
Noktovizor binokulár AGM FOXBAT 5 NL2 ZS

Noktovízor AGM FOXBAT 5 NL2 s objektívom 108 mm a priblížením 5x

Tento najpoužívanejší a všetkým známy binokulár poskytuje dobrú kvalitu obrazu za rozumnú cenu, obraz má fosforovo zelenú farbu, ďalej poskytuje päťnásobné priblíženie pomocou objektívu s veľkou ohniskovou vzdialenosťou. V balení AGM FOXBAT 5 NL2 je tiež priložený infra prísvit.

Objektív s ohniskovou vzdialenosťou 108 mm poskytuje obraz s päťnásobným priblížením a s uhlom záberu 9,5°

Napájanie je realizované pomocou CR123A batérií, alebo pomocou adaptéra na klasické AA batérie. Možnosť nosenia ako v ruke, tak umiestnenia na statív.

K dispozícii je tiež korekcia dioptrií a široký výber príslušenstva.

Ako fungujú noktovízory?

Princíp, na ktorom funguje tento noktovízor je zosilnenie zvyškového svetla pomocou fotonásobiča. Použitie tohto noktovízora je teda možné vonku, v prírode či v meste, jednoducho tam, kde je aspoň trochu svetla, ktoré môže fotonásobič zosilniť. Pre použitie v budovách, jaskyniach a pod. je použitie možné za predpokladu, že použijete infra prísvit. Infra prísvit nasvieti danú oblasť pomocou okom neviditeľného svetla, toto svetlo fotonásobič „vidí“ a zosilní ho na úroveň, že je pozorovanie noktovízorom možné. Infra prísvit je tiež možné použiť, pokiaľ chceme docieliť jasnejší obraz.

Súbory


Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.

obálka

Chcete byť informovaní o novinkách v našom sortimente?