Domov /
Kategórie
Výrobcovia
Voliteľný boxík #1
ĽUDIA, objednávajte!

Väčšina produktov, ktoré na týchto stránkach ponúkame, sú tzv. na objednávku. To však neznamená, že by išlo o nedostupné, alebo okrajové produkty. Opak je pravdou! Ide ale zvyčajne o drahé meracie prístroje alebo prístrojovú techniku, ktorú nie je možné držať skladom. Je však bežne dostupná na objednávku.

Teda  nebojte sa opýtať! Sme tu k dispozícii pre vás, na druhej strane týchto stránok, pripravení vám poskytnúť cenovú ponuku a zaistiť dodanie potrebného vybavenia.

DOPYTOVAŤ

 

Noktovizor binokulár AGM FOXBAT LE6 BS


Žiadne hodnotenie. Kód: agm0006 Produktové číslo: 13FXL62225301
Modelový rad binokulárov AGM FOXBAT s bielym obrazom poskytuje veľmi dobrý výkon za rozumnú cenu, ide o noktovízor odľahčenej konštrukcie.
Kategória: Noktovízory
Dostupnosť: NA DOTAZ
 
Noktovizor binokulár AGM FOXBAT LE6 BS

Noktovízor AGM FOXBAT LE6 s objektívom 145 mm a priblížením 5,6x

Tento známy binokulár poskytuje veľmi kvalitný obraz v odtieňoch fosforovo bielej farby, ďalej môže ponúknuť veľmi nízku hmotnosť a 5,6 násobné priblíženie. K dispozícii sú tiež predsádky na objektív pre 8x a 10x priblíženie. Ide o model tradičnej a overenej konštrukcie s nízkou hmotnosťou, ktorý disponuje tiež funkciami, ako napr. automatická úprava jasu a pod.

Objektív s ohniskovou vzdialenosťou 145 mm poskytuje obraz so skoro šesťnásobným priblížením a s uhlom záberu 7°

Napájanie je realizované pomocou BA-5567/U batérií, alebo pomocou adaptéra na klasické AA batérie. Možnosť nosenia ako v ruke, tak umiestnenia na statív pomocou statívovej skrutky.

K dispozícii je tiež korekcia dioptrií a široký výber príslušenstva – v balení je aj namontovateľný infra prísvit.

Ako fungujú noktovízory?

Princíp, na ktorom funguje tento noktovízor je zosilnenie zvyškového svetla pomocou fotonásobiča. Použitie tohto noktovízora je teda možné vonku, v prírode či v meste, jednoducho tam, kde je aspoň trochu svetla, ktoré môže fotonásobič zosilniť. Pre použitie v budovách, jaskyniach a pod. je použitie možné za predpokladu, že použijete infra prísvit. Infra prísvit nasvieti danú oblasť pomocou okom neviditeľného svetla, toto svetlo fotonásobič „vidí“ a zosilní ho na úroveň, že je pozorovanie noktovízorom možné. Infra prísvit je tiež možné použiť, pokiaľ chceme docieliť jasnejší obraz.

Súbory
Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.

obálka

Chcete byť informovaní o novinkách v našom sortimente?