Domov /
Kategórie
Výrobcovia
Voliteľný boxík #1
ĽUDIA, objednávajte!

Väčšina produktov, ktoré na týchto stránkach ponúkame, sú tzv. na objednávku. To však neznamená, že by išlo o nedostupné, alebo okrajové produkty. Opak je pravdou! Ide ale zvyčajne o drahé meracie prístroje alebo prístrojovú techniku, ktorú nie je možné držať skladom. Je však bežne dostupná na objednávku.

Teda  nebojte sa opýtať! Sme tu k dispozícii pre vás, na druhej strane týchto stránok, pripravení vám poskytnúť cenovú ponuku a zaistiť dodanie potrebného vybavenia.

DOPYTOVAŤ

 

Okuliare s funkciou noktovízora AGM PVS-7


Žiadne hodnotenie. Kód: agm0009 Produktové číslo: 12WO712215303
Okuliare s nočným videním AGM PVS poskytujú veľmi dobrý výkon za rozumnú cenu, ide o noktovízor odľahčenej konštrukcie, ktorý sa vyrába už dlhé roky, sú tak preverené a vychytané..
Kategória: Noktovízory
Dostupnosť: NA DOTAZ
 
Okuliare s funkciou noktovízora AGM PVS-7

Okuliare s nočným videním AGM PVS-7 s objektívom 27 mm

Tieto okuliare s funkciou noktovízora poskytujú veľmi kvalitný obraz za rozumnú cenu, majú integrovaný IR prísvit a obraz je v odtieňoch fosforovo zelenej farby, ďalej môže ponúknuť veľmi nízku hmotnosť a 1-násobné priblíženie. Ide o model tradičnej a veľmi overenej konštrukcie, ktorý disponuje tiež funkciami, ako napr. automatická úprava jasu a pod. Tento model bol pôvodne vyvinutý a nasadený pre americkú armádu, ktorá ho používa dodnes.

Objektív s ohniskovou vzdialenosťou 27 mm poskytuje obraz bez priblíženia, tak ako ho vidíte vlastnými očami.

Napájanie je realizované pomocou BA-5567/ U batérií, alebo pomocou adaptéra na 2 klasické AA batérie. Tieto okuliare sa od klasického binokulára líšia veľmi nízkou hmotnosťou, a teda nositeľnosťou na helme a či pomocou úchytu priamo na hlave.

K dispozícii je tiež korekcia dioptrií a široký výber príslušenstva.

Ako fungujú noktovízory?

Princíp, na ktorom funguje tento noktovízor je zosilnenie zvyškového svetla pomocou fotonásobiča. Použitie tohto noktovízora je teda možné vonku, v prírode či v meste, jednoducho tam, kde je aspoň trochu svetla, ktoré môže fotonásobič zosilniť. Pre použitie v budovách, jaskyniach a pod. je použitie možné za predpokladu, že použijete infra prísvit. Infra prísvit nasvieti danú oblasť pomocou okom neviditeľného svetla, toto svetlo fotonásobič „vidí“ a zosilní ho na úroveň, že je pozorovanie noktovízorom možné. Infra prísvit je tiež možné použiť, pokiaľ chceme docieliť jasnejší obraz.

SúboryHodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.

obálka

Chcete byť informovaní o novinkách v našom sortimente?