Domov /
Kategórie
Výrobcovia
Voliteľný boxík #1
ĽUDIA, objednávajte!

Väčšina produktov, ktoré na týchto stránkach ponúkame, sú tzv. na objednávku. To však neznamená, že by išlo o nedostupné, alebo okrajové produkty. Opak je pravdou! Ide ale zvyčajne o drahé meracie prístroje alebo prístrojovú techniku, ktorú nie je možné držať skladom. Je však bežne dostupná na objednávku.

Teda  nebojte sa opýtať! Sme tu k dispozícii pre vás, na druhej strane týchto stránok, pripravení vám poskytnúť cenovú ponuku a zaistiť dodanie potrebného vybavenia.

DOPYTOVAŤ

 

Okuliare s funkciou noktovízora AGM WOLF-7


Žiadne hodnotenie. Kód: agm0008 Produktové číslo: 12WO712215303
Okuliare s nočným videním AGM WOLF poskytujú dobrý pomer medzi výkonom a rozumnou cenou, ide o noktovízor odľahčenej konštrukcie.
Kategória: Noktovízory
Dostupnosť: NA DOTAZ
 
Okuliare s funkciou noktovízora AGM WOLF-7

Okuliare s nočným videním AGM WOLF-7 s objektívom 24 mm

Tieto okuliare s funkciou noktovízora poskytujú dobrý obraz za rozumnú cenu, majú integrovaný IR prísvit a obraz je v odtieňoch fosforovo zelenej farby, ďalej môže ponúknuť veľmi nízku hmotnosť a 1-násobné priblíženie. Ide o model novej konštrukcie s nižšou cenou, ktorý disponuje tiež funkciami, ako napr. automatická úprava jasu a pod.

Objektív s ohniskovou vzdialenosťou 24 mm poskytuje obraz bez priblíženia, tak ako ho vidíte vlastnými očami.

Napájanie je realizované pomocou CR123A batérií, alebo pomocou adaptéra na klasické AA batérie. Tieto okuliare sa od klasického binokulára líšia veľmi nízkou hmotnosťou, a teda nositeľnosťou na helme a či pomocou úchytu priamo na hlave.

K dispozícii je tiež korekcia dioptrií a široký výber príslušenstva.

Ako fungujú noktovízory?

Princíp, na ktorom funguje tento noktovízor je zosilnenie zvyškového svetla pomocou fotonásobiča. Použitie tohto noktovízora je teda možné vonku, v prírode či v meste, jednoducho tam, kde je aspoň trochu svetla, ktoré môže fotonásobič zosilniť. Pre použitie v budovách, jaskyniach a pod. je použitie možné za predpokladu, že použijete infra prísvit. Infra prísvit nasvieti danú oblasť pomocou okom neviditeľného svetla, toto svetlo fotonásobič „vidí“ a zosilní ho na úroveň, že je pozorovanie noktovízorom možné. Infra prísvit je tiež možné použiť, pokiaľ chceme docieliť jasnejší obraz.

Súbory


Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.

obálka

Chcete byť informovaní o novinkách v našom sortimente?